Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na
Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
|
aktualizacja

Praca z zakwaterowaniem. Czym jest?

0
Podziel się:

Praca z zakwaterowaniem to propozycja dla osób, które muszą dojeżdżać do pracy co najmniej kilkadziesiąt kilometrów lub szukają pracy sezonowej w innym regionie kraju. To rozwiązanie właśnie dla takich pracowników.

Praca z zakwaterowaniem. Czym jest?
Praca z zakwaterowaniem. Czym jest? (Pixabay)

Praca z zakwaterowaniem. Czym jest?

Praca z zakwaterowaniem to propozycja dla osób, które nie mogą znaleźć pracy blisko swojego miejsca zamieszkania. Specyfika niektórych zawodów może wymagać przemieszczania się do innych miejscowości. Jeśli pracownik na kilka miesięcy pracować będzie daleko od miejsca, w którym mieszka, to wtedy dobrym rozwiązaniem jest praca z zakwaterowaniem.

Czym jest praca z zakwaterowaniem? To propozycja skierowana między innymi dla osób podejmujących pracę sezonową i związana jest z działalnością w różnych obiektach turystycznych. Najczęściej ogłoszenia dotyczące pracy z zakwaterowaniem pojawiają się przed okresem wakacyjnym i dotyczą miejscowości turystycznych. To oferty pracy dla kucharek, pomocy kuchennej, kelnerów czy kasjerów/sprzedawców w lokalach gastronomicznych.

Praca z zakwaterowaniem. Jak skorzystać?

Jak skorzystać z oferty pracy z zakwaterowaniem? Takie propozycje ofertują agencje wyszukujące specjalistów do pracy za granicą. Gdy zagwarantowane jest zakwaterowanie, to wtedy dla pracownika wyjazd staje się atrakcyjny, gdyż odpadają mu koszty wynajmu i utrzymania mieszkania.

Prawo stanowi, że warunki zakwaterowania powinny być odpowiednie pod względem wyposażenia i jakości technicznej. Musi spełniać zasady bezpieczeństwa pożarowego i powinno być dopasowane do wszystkich obowiązujących reguł i standardów. Powinien być zagwarantowany dostęp do mediów.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)