Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Nowe miejsca pracy. Etaty na produkcji i wśród inżynierów

4
Podziel się:

Amerykański koncern w Polsce ma 5 zakładów, a największe oddziały znajdują się w Łodzi i Strykowie.

Wśród poszukiwanych pracowników są również operatorzy wózków widłowych.
Wśród poszukiwanych pracowników są również operatorzy wózków widłowych. (Kadmy/Dreamstime)
bEKflriZ

Amerykański koncern Sonoco potrzebuje pracowników produkcyjnych, inżynierów oraz kadry menadżerskiej. W sumie zatrudni 200 nowych pracowników do zakładów na terenie województwa łódzkiego.

Do zakładów na terenie województwa łódzkiego poszukiwani są pracownicy na różne stanowiska - od operatorów wózków widłowych, liderów linii pakującej, mechaników, kontrolerów jakości, po operatorów maszyn.

Zobacz także: Zobacz też: "Białorusini coraz chętniej przyjeżdżają szukać pracy w Polsce":
bEKflrjb

Amerykański koncern w Polsce ma 5 zakładów, a największe oddziały znajdują się w Łodzi i Strykowie. W kwietniu tego roku, w związku z nowymi, zagranicznymi kontaktami została otwarta kolejna hala produkcyjna w Strykowie, specjalnie dedykowana jednemu z klientów.

W Polsce Sonoco rozpoczął swoją działalność w 2005 roku. Koncern jednak założony został już w 1899 r. w USA, będąc dostawcą opakowań, produktów przemysłowych oraz usług w zakresie pakowania.

W Polsce zatrudnia ok. 2500 pracowników. Łódź, Sosnowiec-Stryków oraz Wrocław to dywizje odpowiedzialne za usługi pakowania oraz zarządzanie łańcuchem dostaw opakowań. Zakład w Kutnie zajmuje się produkcją opakowań dla branży spożywczej. Natomiast dywizja w Sochaczewie odpowiada za wytwarzanie kartonowych tub dla przemysłu.

bEKflrjh

"Firma oferuje umowę o pracę oraz rozbudowany pakiet socjalny, zawierający prywatną opiekę medyczną, pakiety sportowe, ubezpieczenia grupowe, dopłaty do posiłków oraz bezpłatny dowóz pracowniczy" - zachęca Sonoco.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

bEKflrjC
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(4)
wolekk
3 lata temu
Sporo ofert pracy ostatnio. Ja już myślałem, że po studiach inżynierskich nie będe pracował w zawodzie jednak kreatywne CV z kreatora Szybkie CV pomogło mi znaleźć świetną pracę.
Kolega po fac...
3 lata temu
Praca w Sonoco to jedna z najcięższych , nikomu nie polecam. Ludzie stamtąd uciekają bo musisz się męczyć z Hindusam , Ukraińcami którzy nic nie rozumieją a musisz takich 10 wyszkolić w 15 min. Noszą tabliczki Nie mówię:Nie rozumiem i teraz gadaj z takim.
stopHamom
3 lata temu
i minimalna krajowa?
bEKflrjD
stopHamom
3 lata temu
i pewnie minimalna krajowa