Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Cisco potroi liczbę pracowników w Krakowie

0
Podziel się:

Amerykański koncern informatyczny, który w Krakowie zatrudnia około 300 pracowników, zamierza w najbliższych 2-3 latach trzykrotnie powiększyć liczbę pracowników.

Cisco potroi liczbę pracowników w Krakowie
(Cisco mat.pras.)

Amerykański koncern informatyczny, który w Krakowie zatrudnia około 300 pracowników, zamierza w najbliższych 2-3 latach nawet trzykrotnie powiększyć liczbę pracowników._ _

_ - Kiedy rok temu otwieraliśmy pierwsze biuro w Krakowie mówiłem o tym, że chcemy w tym mieście dynamicznie się rozwijać. W ciągu roku udało nam się zatrudnić 300 osób, a Kraków stał się bardzo ważnym centrum dla naszych globalnych interesów _ - powiedział podczas konferencji prasowej wiceprezes firmy Olivier Kohler (na zdjęciu).

Centrum obsługuje klientów z regionu Europy, Bliskiego Wschodu, Afryki oraz Rosji. Ośrodek świadczy usługi w zakresie wsparcia technicznego oraz obsługi księgowej, rachunkowej i zamówień zarówno dla innych podmiotów amerykańskiego koncernu, jak i klientów zewnętrznych.

_ _

Dziś firma uroczyście otworzyła drugie biuro w Krakowie. Budowa trzeciego biurowca trwa, ma zostać otwarty w ciągu 2-3 lat. W tym czasie Cisco zamierza zwiększyć zatrudnienie nawet trzykrotnie._ - Wszystko zależy od rozwoju naszego biznesu i sytuacji makroekonomicznej na świecie _ - zaznaczył wiceprezes.

Decyzja o inwestycji w nowy budynek świadczy o tym, że firma jest zadowolona z poziomu pracowników w Krakowie. Cisco poszukuje przede wszystkim inżynierów z kilkuletnim stażem. Zapowiada też zatrudnianie absolwentów uczelni technicznych oraz studentów ostatnich lat, którym proponuje specjalny program stażowy.

Cicso jest światowym liderem w dziedzinie technologii sieciowych przeznaczonych do obsługi internetu. Na świecie zatrudnia ponad 70 tys. pracowników.

Czytaj więcej w Money.pl
Capgemini zatrudnia od 300 do 350 pracowników Firma poszukuje zarówno studentów i absolwentów, którzy będą stanowić 60-70 proc. rekrutowanych osób.
Zarabiamy więcej. Zobacz, gdzie szukać pracy Co piąta polska firma deklaruje wzrost zatrudnienia. Oto prognozy, kto chce zatrudniać, a gdzie szykują się kolejne zwolnienia.
Tysiąc nowych miejsc pracy w Katowicach W pierwszym półroczu br. Katowicka Specjalna Strefa Ekonomiczna (KSSE) spodziewa się ok. 15 nowych projektów inwestycyjnych o łącznej wartości ponad 300 mln zł.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)