Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Capgemini zatrudnia od 300 do 350 pracowników

0
Podziel się:

Firma poszukuje zarówno studentów i absolwentów, którzy będą stanowić 60-70 proc. rekrutowanych osób.

Capgemini zatrudnia od 300 do 350 pracowników

Firma Capgemini, wyspecjalizowana w usługach informatycznych, outsourcingowych i konsultingowych zwiększy w tym roku zatrudnienie w swoim centrum usługowym w Krakowie o 300-350 osób. Pracę znajdą m.in. informatycy i specjaliści od finansów.

Jak poinformował dziennikarzy w poniedziałek Marek Grodziński, członek zarządu Capgemini Polska, firma prowadzi rekrutację do dwóch jednostek biznesowych krakowskiego oddziału, zajmujących się obsługą procesów biznesowych (BPO) oraz technologiami informatycznymi (IT).

Firma poszukuje zarówno studentów i absolwentów, którzy będą stanowić 60-70 proc. rekrutowanych osób, jak i specjalistów z kilkuletnim doświadczeniem. Poszukiwani są m.in. księgowi, informatycy. Warunkiem koniecznym jest biegła znajomość przynajmniej jednego języka obcego.

W związku z planami zatrudnienia nowych osób, krakowski oddział Capgemini wynajął dodatkowe 1,7 tys. m kw. przestrzeni biurowej w kompleksie Rondo Business Park. To największy oddział firmy w Polsce, który zatrudnia ok. 3,2 tys. pracowników.

Firma Capgemini w Polsce zatrudnia ponad 5,3 tys. pracowników: w Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Warszawie i Opolu. Jest drugim największym zagranicznym inwestorem z sektora nowoczesnych usług dla biznesu w naszym kraju. Krajowe oddziały firmy obsługują klientów zagranicznych oraz lokalne podmioty głównie z sektorów telekomunikacyjnego, bankowego, ubezpieczeniowego i energetycznego.

Na świecie Capgemini zatrudnia ponad 125 tys. pracowników w 44 krajach. Grupa osiągnęła w zeszłym roku przychód w wysokości 10,3 mld euro.

Czytaj więcej w Money.pl
Komputronik publikuje sprawozdanie. Rok był trudny Sklep www.komputronik.pl to, według ostatniego rankingu sklepów internetowych Money.pl, najlepszy sklep sieciowy w kategorii elektronika i AGD.
Sygnity ma nowy kontrakt z PFRON Przedmiotem podpisanej umowy jest utrzymanie i rozwój Systemu Obsługi Dofinansowań i Refundacji, czyli SODiR.
Dwa giganty, Shell i Gazprom coraz bliżej siebie Gazprom przekazał, że skroplone paliwo z bałtyckiej fabryki będzie przeznaczone na rynek europejski.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
money.pl
KOMENTARZE
(0)