Money.pl Praca Wiadomości

Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał [DŹWIĘK]

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
2010-12-28 13:21
Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał
Fot. Łukasz Kamiński/ bpr.sejm.gov.pl
Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

Prezydent Bronisław Komorowski zapowiedział inicjatywę ustawodawczą w sprawie pracy emerytów - poinformowała jego Kancelaria. Bronisław Komorowski chce uwzględnić dotychczasowe głosy sprzeciwiające się konieczność rezygnacji z pobierania emerytur i równoczesnej pracy zawodowej.

Wczoraj prezydent Komorowski ogłosił podpisanie sześciu ustaw, w tym nowelizację ustawy o finansach publicznych. Zakłada ona, że osoby, które po przejściu na wcześniejszą emeryturę, pozostały w dotychczasowej pracy, będą musiały wybierać między emeryturą a pensją.

- Teraz jednak uwzględnia sprzeciw środowisk społecznych. Przedstawi projekt, który uwzględni krytyczne głosy - powiedziała Joanna Trzaska z biura prasowego Kancelarii Prezydenta.

POSŁUCHAJ JOANNY TRZASKI:



- Prezydent mimo swojego podpisu zdecydował się wrócić do poprzedniej koncepcji. Popiera program Solidarność Pokoleń, który umożliwia pracę emerytom - mówi Joanna Trzaska.

POSŁUCHAJ JOANNY TRZASKI:


Kancelaria przypomina, że takie rozwiązania zakładał rządowy program Solidarność Pokoleń na rzecz aktywności zawodowej osób w wieku powyżej 50 lat przyjęty przez rząd w październiku 2008 r.

W ocenie prezydenta, brak jest jednoznacznych przesłanek uzasadniających odstąpienie od wcześniejszej koncepcji.

Dlatego prezydent w najbliższym czasie przedstawi projekt zmian w tej sprawie, mimo że wcześniej podpisał nowelizację ustawy o finansach publicznych, która przewidywała m.in. niekorzystne zmiany dla niektórych pracujących emerytów.

Co by się zmieniło gdyby zmiany weszły w życie?

W myśl podpisanej przez prezydenta nowelizacji, zmiany obejmą tylko te osoby, które po przejściu na emeryturę kontynuują pracę na etacie w swoim zakładzie bez rozwiązania umowy. Nie będą dotyczyły tych, którzy skończyli pracę w danej firmie, wzięli emeryturę, a następnie zatrudnili się gdzie indziej. Nowe przepisy nie obejmą także osób, które przeszły na emeryturę w tzw. wieku ustawowym, czyli po ukończeniu 60 lat (kobiety) lub 65 lat (mężczyźni). Będą dotyczyły tylko osób, które skorzystały z prawa do wcześniejszej emerytury (w wieku 55 lat - kobiety lub 60 lat - mężczyźni).

Emerytom, którzy kontynuują zatrudnienie w swojej dotychczasowej firmie, wypłacanie emerytury zostanie zawieszone przez ZUS, bez względu na wysokość przychodu uzyskiwanego przez emeryta z tytułu zatrudnienia.

Po rozwiązaniu umowy o pracę, emeryci będą mogli ponownie się zatrudnić - nawet w tym samym zakładzie - i nadal pobierać emeryturę, tyle że będzie musiał się na to zgodzić ich pracodawca.

Według wyliczeń departamentu ubezpieczeń społecznych resortu pracy, obecnie jest ok. 50 tys. osób, które łączą pracę z emeryturą, mimo że nie rozwiązały stosunku pracy ze swoim pracodawcą. Obecnie pracuje w Polsce ok. 32 proc. Polaków w wieku 55-64 lata.

Czytaj w Money.pl
Fedak: Emeryci dostaną wolność wyboru
Minister proponuje by emeryci mogli wypłacić oszczędności z OFE.
Jak obliczyć kapitał początkowy w ZUS?
Jeśli tego zaniedbamy, nasza emerytura będzie niższa o kilkadziesiąt procent.
Rząd złupi nas podwójnie na emeryturach
Emerytury nowo zatrudnionych będą o 6-7 proc. niższe niż w obecnym systemie.
(AND), (PAP), (IAR)
Tagi: prezydent, ustawa, komorowski, podpis, emeryci, bronisław komorowski, trzaska



Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

fundacja-slawpol / 2011-01-01 22:34
PANIE PREZYDENCIE USTAWA ZABIERAJĄCA PRAWO DO PRACY ....EMERYTOM POWINNA TRAFIĆ DO TRYBUNAŁU KONSTYTUCYJNEGO - TO JEST ŁAMANIE TAKIEGO SAMEGO PRAWA DO PRACY WSZYSTKICH OBYWATELI RP!!!
zapraszam do współpracy z www.pracadlapolski.pl
SŁAWOMIR ZIEMBIŃSKI

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

mieczman / 2011-01-01 19:16 / Pan Forumowicz (ponad 500 wypowiedzi)
Widać pisać umie, jeszcze nie rozumie co czyta ale to już krok na lepsze, choć jak zgra czytanie z pisaniem i mówieniem to się kadencja skończy, jak biedny jest naród mający tak wybitnych przedstawicieli.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

izis / 89.238.41.* / 2010-12-29 17:49
Eh co my mamy za prezydenta, co za głupie myslenie!! Emeryt do pracy a młodzi ludzie do Anglii!.Jak tak można żeby jednoczesnie brac emeryture i pensje ,Moim zdaniem albo emerytura albo praca.Jesli ktos sie czuje na siłach i bardzo chce pracowac =to prosze bardzo- niech pracuje ,ale dlaczego ma brac podwójne pieniadze? to absurd panie prezydencie- takim mysleniem nie zlikwiduje pan nigdy bezrobocia,młodzi wykształceni, bedą przez lata czekali na miejsce pracy albo czeka ich emigracjaa stare p********* beda okupowac miejsca pracy dozywotnio!.Takie panstwo jaki prezydent- "nie mój"

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

em96 / 151.80.159.* / 2010-12-29 12:40
A wyroku na siebie przypadkiem nie podpisał...?

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

POmyleniec / 83.15.9.* / 2010-12-29 07:54
Jaki kraj, taki prezydent...

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

EURO STUDENT / 2010-12-29 06:57
Ojjj Bronek, Bronek....

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

kaya78 / 77.255.249.* / 2010-12-29 01:25
Jeden nasz prezydent mawiał: "Nie chcę, ale muszę" . Ten przejdzie do historii jako autor "Podpisałem, ale nie chciałem"?

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

myślcie / 83.4.26.* / 2010-12-28 21:48
Jeżeli ktoś jest na WCZEŚNIEJSZEJ emeryturze
to znaczy teoretycznie , że jest już przerobiony ,
niezdolny do dalszej pracy
( w końcu dlaczego przysługiwała mu ta wcześniejsza ? ).
Zatem jeżeli może dalej pracować
to te wcześniejsze emerytury są nieuzasadnionymi przywilejami
i czas z tym skończyć .
Dotyczy mundurowych , górników i całej reszty pasożytów .
 
JÓZEF / 87.205.95.* / 2011-01-02 23:24
Nie masz podstawowej wiedzy nt."mundurowych, górników i całej reszty pasożytów". Jestem mundurowym po wypadku i z chorobą w następstwie służby. Jestem osobą niepełnosprawną. Leczony jestem chemią oraz biologicznie. Nie mam obecnie środków na minimum egzystencji. Po utracie zdrowia z niewielka rentą, żegna się nieprzydatnego do służby. Masz mniej lat służby, mniej zarabiasz i masz mniejsza podstawę wyliczenia renty lub emerytury. Jest wielka różnica między służbą a pracą. Nie każdy może mieć pracę w sztabie lub administracji. Proszę o tym nie zapominać. Pozdrawiam.
 
Polish Ham / 87.204.177.* / 2010-12-29 01:55
Precz ze zbędnymi limfocytami tylko hemoglobina jest potrzebna.Lichwiarze osiągają najwyższy PKB,no i dilerzy.
 
Monika984 / 62.121.66.* / 2010-12-29 00:53
Mundurowych ok, ale nie górników, widziałam jak ciężko Ci ludzie pracują i zdecydowanie powinni mieć możliwość przejścia na wcześniejszą emeryturę, warunki pracy pod ziemią są drakońskie.

To było do przewidzenia

zeb11 / 89.77.182.* / 2010-12-28 21:14
30 lat temu kabaret Elita śpiewał:

Taka stanu naszego jest racja
Taki pochód odwiecznej niedoli
Że rodząca się nam demokracja
W stan anarchii przechodzi powoli
Kłamstwo w pełnej obmierzłej goliźnie
Liczba oszczerstw się dwoi i troi
Bo dziś Polak w swej wolnej ojczyźnie
Się zupełnie nikogo nie boi

Warto było czekać na te piękne czasy
I na własne oczy cuda te zobaczyć
Aż z uciechy westchnął osłupiały świat
Warto było czekać klepiąc biedę tyle lat

Dziś cwaniactwo w najlepszej jest modzie
Zaś uczciwość wdeptana jest w błoto
Duch upada w zmęczonym narodzie
Każdy szwindel najwyższą jest cnotą
Ci z zachodu się jawnie z nas śmieją
Wschód nas straszy wciąż Moskwą Pietuszki
A my wciąż owładnięci nadzieją
Że na wierzbach wyrosną nam gruszki

Warto było czekać na te piękne czasy
I na własne oczy jaja te zobaczyć
Aż z uciechy westchnął osłupiały świat
Warto było czekać klepiąc biedę tyle lat

Jednym wciąż bezpieczeństwa brakuje
Innym ciągle brakuje pieniędzy
W krajobrazie zaś wciąż dominuje
Las kominów bogactwa i nędzy
I gdy czasem po cichu sumuję
Z perspektywy nadzieje i lęki
Powiem Państwu, że mnie denerwuje
Dziarski refren tej starej piosenki

Warto było czekać na te piękne czasy
I na własne oczy cuda te zobaczyć
By kolejne cuda mógł podziwiać świat.
Ja tam mogę biedę klepać jeszcze wiele lat

emeryci na emeruturę

dn / 87.207.38.* / 2010-12-28 20:10
... a nie do pracy; rybki łowic, na specerki chodzić a nie blokować etaty bezrobotnym.
powinno byc obligatoryjnie - pracujesz - to emerytura zawieszona ZAWSZE, przecież do pracy nikt nie zmusza
i nie piszcie mi tu zaraz o "godnej" emeryturze i innych bredniach, że to przez to do pracy itp.
ALBO PRACA ALBO EMERYTURA !!!!

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

rzeźnicki chów / 87.118.126.* / 2010-12-28 20:07
żałosny frajer który wcześniej nadział się na Rajer.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

POwydymaniu / 83.22.202.* / 2010-12-28 18:42
Nareszcie, PO długich latach mamy Prezydenta wszystkich Polaków!.
Jest przeciw a nawet za.
 
wiiwk26 / 83.18.219.* / 2010-12-28 18:45
Ba. Nie zgadza się, ale podpisał. Piękny łgaż.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

dgen / 2010-12-28 18:27 / Tysiącznik na forum
bronek !
zamiast robieniem kotylionów zajmij się czytaniem tego co podpisujesz !

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

em96 / 151.81.142.* / 2010-12-28 17:56
Musi pokazać, że pracuje, bo im się zarzuca, że nic nie robią...
Teraz zawetuje i w TVN się pokaże pelikanom i innym głuptakom jak ich prezydent się o nich troszczy...

Cudak, podpisuje choć się z tym nie zgadza. Jest za a nawet przeciw.

dddddddddddd / 188.147.155.* / 2010-12-28 17:16
PO to obciach.
 
arch / 2010-12-28 17:32 / Tysiącznik na forum
A TO BYŁY … KASZALOTY”

www.pinezki.eu/?attachment_id=2864

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

Rycho2 / 83.26.136.* / 2010-12-28 17:13
Bronek nigdy nie był zbyt bystry .- Dlatego zrobiono go prezydentem Polaków.; -Bo Polska to nieszczęsliwy kraj.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

jliber / 2010-12-28 17:00 / Tysiącznik na forum
Zabawne że w ogóle w tym kraju to jest przedmiotem dyskusji. Polak pracuje kilkadziesiąt lat na emeryturę, płacąc horrendalne składki które się mają nijak do późniejszej niewielkiej emerytury, a do tego jeszcze mu mówią że jak chce dłużej pracować to straci prawo do swoich pieniędzy. Niesamowite. I na tym forum nawet są ludzie którzy to popierają!
 
izis / 89.238.41.* / 2010-12-29 17:42
To absurd, dawac emeryture i zajmuje miejsce młodym pokoleniom.W ten sposób bezrobocie bedzie jeszcze wieksze.Albo praca albo emerytura, eh nie udał nam sie prezydent-zreszta nie wybrany przezemnie Brak logiki , Trzeba czytac co sie podpisuje!

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

sceptyk / 2010-12-28 16:07 / Tysiącznik na forum
Podpisał bez czytania, bo tak mu kazali przełożeni wyższego szczebla.
Teraz przeczytał i uznał, że ustawa nie jest doskonała, bo przełożeni dopiero teraz zrozumieli.
Więc zawetuje swój podpis, odszczeka pod Belwederem i zwali całą winę na kaczorów i PiSizm.
A TVN i ta druga zaprzyjaźniona telewizja podniosą klangor, że Kaczyńscy szkodzą Polsce. Nawet zza grobu.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

asdfghj / 83.28.38.* / 2010-12-28 15:43
jakby nie byl manipulowany to moze by wiedzial co robic.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

BananowaWyspa / 77.253.12.* / 2010-12-28 14:44
Nie spodobał mu się (Prezydentowi) zapis o konieczności wyboru - albo praca, albo emerytura
A mial sie spodobac?
"Konfidenty" i inne typy idac na emarytute we wczesnym wieku maja dostawac odpowiednio wysoka emeryture, ktora maja finansowac wszyscy (tyrajacy do ...) i na dodatek moga do woli dorabiac.
Mlodzi wyksztalceni z wielkich miast lykna to jak gesi owies.
Praca u podstaw nad tluszcza przez odpowiednie media przynosi wlascie efekty.
Bananowa Wyspa.
 
jliber / 2010-12-28 17:01 / Tysiącznik na forum
I dopóty tacy ludzie jak Ty będą w Polsce, dopóty będę pracował na umowę o dzieło byle nie oddawać ani złotówki na ZUS, z którego pewnie i tak mi nie wypłacą potem emerytury albo jakąś żałosną.

PREZYDENT JEST ZA, A NAWET PRZECIW !!!

Saba nie Saba / 89.174.178.* / 2010-12-28 14:29
SKĄD MY TO ZNAMY ? PREZYDENCIE NIE IDŹ TĄ DROGĄ ...

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

kompromitacja komoruskiego / 212.91.17.* / 2010-12-28 14:20
Jak Lech Kaczyński wetował SŁABO UZASADNIONE NOWE UCHWAŁY SEJMOWE TO TUSEK I KOMORUSKI PODNOSILI LARUM JAK TO ON IM PRZESZKADZA REFORMOWAĆ KRAJ ..TERAZ KOMORUSKI TAK JAKBY SAM SOBIE WETOWAŁ WCZEŚNIEJ PODPISANE USTAWY. ALE TO ŻAŁOSNE.TO SĄ KLAKIERZY zbieraniny platformiastej

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

W.ZIELIŃSKA / 178.73.63.* / 2010-12-28 14:18
A co z emerytami co musieli opuścić swoje miejsca pracy wcześniej i teraz żyją za marne grosze.
 
(@) / 89.79.219.* / 2010-12-28 16:37
Pani Kopacz już ma dla was rozwiązanie, eutanazja dla każdego refundowana w 100 % przez Narodowy Fundusz Zdrowia.
 
@@@ / 87.207.29.* / 2010-12-28 16:48
Narazie bedzie nieobowiazkowa ale jesli dlug przekroczy 100% PKB to....

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

@@@ / 87.207.29.* / 2010-12-28 14:10
Takie sa skutki podpisywanie bez czytania.
Chociaz w jego przypadku czytanie nic pewnie by nie pomoglo.
Mamy prezydenta ktory uwaza ze jego zadaniem, jako czlonka PO, jest podpisywanie wszystkiego co mu partia pod nos podsunie.
 
POwydymaniu / 83.22.202.* / 2010-12-28 18:40

Takie sa skutki podpisywanie bez czytania.

To że umie czytać? nie oznacza że rozumie co czyta, to dwie różne sprawy.
 
Prawiezaratrala / 77.254.141.* / 2010-12-28 14:14
Tak, ale to jest prezydent większości i myśli tak jak ona.

To uczciwy facet o nieskomplikowanej duszy. Obejrzeć serial, ustrzelić zająca, przymierzyć mundur, połazić ze strzelbą.... Te sprawy go kręcą.
 
Ordinary Man / 89.231.97.* / 2010-12-28 20:09
Obejrzeć mecz, podhodować wąsy i zaciek z piwa na koszulce na ramiączka (białej w prążki).
 
(@) / 89.79.219.* / 2010-12-28 21:01
POtem puścić bąka i do ciepłego łóżeczka, przytulić się do kaszalota.
 
@@@ / 87.207.29.* / 2010-12-28 14:38
On najwyrazniej nie zna podstwowej zasady jaka powinien znac polityk.

Po pierwsze nie mowic,
Jak juz sie mowi to nie pisac,
Jak juz sie napisalo to nie podpisywac,
Jak juz sie podpisalo to sie nie dziwic.

No i baran podpisal a teraz sie dziwi.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

Wacuś Młody Europejczyk / 83.29.8.* / 2010-12-28 14:06
WyszkOOlone LEMINGI - nową dyrektywę daję Wam. KTO nie DAJE a ZABIERA się ten w piekle POniewiera.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

gasslamp / 77.252.123.* / 2010-12-28 14:00
Tak to jest z ustawiami podpisywanymi na poświątecznym przejedzeniu.

Wczoraj podpisał a dzisiaj uwzględni sprzeciw "środowisk społecznych". To kiedy te środowiska się sprzeciwiały? W święta knuli i dzisiaj nagle się pojawili.

Wygląda na to, że "środowiska społeczne" to w głównej mierze urzędnicy bez kwalifikacji. W normalnych rynkowych warunkach. 60-letni spawacz zwalnia się z pracy dostaje emeryturę i ponownie zostaje zatrudniony, gdyż jego praca jest potrzebna.

Przy próbie takiego samego manewru urzędniku musi stanąć do konkursu, gdzie może przegrać z lepiej przygotowanymi kandydatami.
 
tańczący_z_fundami / 195.149.64.* / 2010-12-28 15:29
W normalnych rynkowych warunkach nikt nikogo nie będzie zwalniał jeśli jego praca jest potrzebna, ale debile z PO muszą jak zwykle mącić i przeszkadzać ludziom w pracy. I co ma do tego emerytura ? co ma piernik do wiatraka ? dla PO ma zawsze - coś do ukradzenia.
 
tade / 83.2.33.* / 2010-12-28 14:07

Tak to jest z ustawiami podpisywanymi na poświątecznym
przejedzeniu.

Misiaczki w okresie zimowym śpią
i jak się takiego obudzi
to nie tak szybko wraca na jawę.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

pincio / 2010-12-28 13:56 / Bywalec forum
Tak głośno zapowiadana reforma berze w łeb. Jakie to polskie.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

won007 / 109.243.35.* / 2010-12-28 13:49
co on wyprawia. robia glupoty a jak ludzie protestuja to nagle zmieniaja stanowisko.

Bez charakteru i mózgu...
Takie chorogiewki, bo wyborów sie boją.

Glosowalem od lat na PO i oszukali mnie strasznie.
Te reklamy ze ulatwienia dla biznesu, podatki w dol, reformy i ...?

i gówno z tego wyszlo.

Teraz jak ktos bedzie wybrany to albo robi to co obiecal albo WON!

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

-s / 77.237.16.* / 2010-12-28 13:42
hm... najpierw podpisuje, a potem myśli... żałosne

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

mlody, wyksztalcony / 81.219.112.* / 2010-12-28 13:41
nareszcie nie ma wetowania reform.

Re: Prezydent za emerytami, chce zmiany tego co podpisał

janiszek72 / 2010-12-28 13:38 / Tysiącznik na forum
Z tego wynika, że prezydencik nie przeczytał tego co mu podsunęli do parafowania. komorowski musi udać się do okulisty, albo do kaszpirowskiego. Woda się podnosi, bo komorowski jedzie do Wisły. Zapnie się w zamku na zamek błyskawiczny i będzie odpoczywał, bo zmęczyło się biedactwo. Narobił się tyle, napodpisywał, że już tchu mu brakło. Biedaczysko musi wyregulować akumulatory do rozrusznika, żeby serducho prawidłowo pikało w rytm socjalistycznego nowoczesnego patriotyzmu. I to by było na tyle. Serdecznie pozdrawiam
 
biały Snieg / 213.17.151.* / 2010-12-29 10:57
Komorowski się ośmiesza on wcale nie myśli .Wstyd za takiego prezydenta on się nadaje na życie w puszczy .Od luksusów przewróciło się mu w główce Jego doradcy emeryci pracujący dalej, tak mu doradzili Lityński, Nałęcz,itd.Dlaczego nie zatrudnił młodych wykształconych , myślących ,i mądrych.

Inteligentny inaczej

door / 83.12.255.* / 2010-12-28 13:30
żałosny bufon