Money.pl Praca Wiadomości

"Nikt nie każe Tuskowi być premierem" [DŹWIĘK]

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
2011-05-09 16:51
"Nikt nie każe Tuskowi być premierem"
Fot. Money.pl/Tomasz Brankiewicz
"Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

Prezes PiS uważa, że nie każdy szef rządu musi pochodzić z Warszawy i premier ma prawo do latania samolotem do Gdańska. Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego premier Donald Tusk nie jest jednak zbyt pracowity.

Jarosław Kaczyński przyznał, że miał problem, by nie pracować 7 dni w tygodniu, gdy był premierem. Tymczasem według doniesień tygodnika Wprost Tusk spędza w Warszawie nie więcej niż 4 dni w tygodniu. Według prezesa PiS powinien w związku z tym zastanowić się, czy nadaje się do sprawowania funkcji premiera.

POSŁUCHAJ JAROSŁAWA KACZYŃSKIEGO:


Zdaniem byłego premiera, Donald Tusk powinien pracować więcej, bo wszędzie na świecie premierzy pracują piekielnie dużo. Zastrzegł jednak, że premier ma prawo na częste podróże samolotem do swojego domu.

POSŁUCHAJ PREZESA PIS:

Według Wprost, od listopada 2007 do marca 2011 premier Donald Tusk leciał rządowymi samolotami z Warszawy do Gdańska lub z powrotem 175 razy. Według tygodnika, w ubiegłym roku premier latał na tej trasie w czasie 42 weekendów.

Czytaj w Money.pl
Tusk lubi długie weekendy i namiętnie lata
Premier często lata do domu. Jego podróże między Warszawą i Gdańskiem kosztowały ponad 6 mln złotych.
Policja bada, czy premier złamał ordynację wyborczą
Przed drugą turą wyborów samorządowych, premier poparł kandydata PO na prezydenta Starogardu Gdańskiego. Agitację prowadził w siedzibie administracji samorządowej, co jest zabronione.
Prezes PiS: Zamykanie stadionów jest złe
Zdaniem Jarosława Kaczyńskiego obecna ekipa rządząca jest przeczulona na własnym punkcie.
IAR
Tagi: praca, premier, tusk, kaczyński, pracowitość
Zobacz więcej: Ocena rządu Donalda Tuska



Pracuje się też przez media ale Kaczyński nie umie obsłużyć komórki

putto / 77.255.126.* / 2011-05-10 18:32
.

"Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

Edwardo / 2011-05-10 14:44 / Bywalec forum
Bo Tusk jest tak dorby że potrafi wszystkie sprawy załatwić w przeciągu czterech dni, natomiast Jarkowi te same sprawy zajmowały siedem!! Ot całe wyjesnienie!!

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

residenzpalast / 77.252.251.* / 2011-05-10 14:10
http://www.youtube.com/watch?v=4y551onDohU


to cala kwintesencja rzadow Peło

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx / 82.177.194.* / 2011-05-10 10:36
Jarkow na szczeście tez i to go boli najbardziej.

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

rembert2 / 2011-05-09 19:59 / Tysiącznik na forum
A potem swinie ustalily ze co prawda wszystkie sa rowne ale niektore rowniejsze-Orwell again

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

kaplica / 83.31.72.* / 2011-05-09 17:56
premier to stanowisko rozliczane za efekty a nie czas pracy
p. Kaczynski jak mowi siedzial do poznej nocy i wysiedzial tyle ze musial sie poddac
byly nowe wybory i p. Kaczynski wylecial z roboty
p. Tusk wyrabia sie w 4 dni w tygodniu i bedzie pierwszym premierm ktory przepracuje cala kadencje
 
m-53 / 83.24.40.* / 2011-05-09 18:23

Tusk wyrabia sie w 4 dni w tygodniu


rozumiem, że pracuje na akord jak składacz długopisów. Odwali dzienną normę i fajrant.
 
(@) / 89.79.218.* / 2011-05-10 00:44
zawija sreberka ze świstakiem

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

agent Tomek / 83.168.108.* / 2011-05-09 17:35
Nie prawda; Putin każe Tuskowi być w Polsce premierem,To Putin Tuskowi nakazał prawybory w PO i zakazał mu startu w tychże wyborach. A MOŻE NIE???.

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

jake 1 / 93.105.64.* / 2011-05-09 17:31
Ale mu żal kuper ściska że to nie on jest premierem. Na szczęście dla Polaków juz nigdy nie bedzie.Nie znajdą się już żadni idioci, którzy wejdą w koalicję z tymi oszołomami.

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

soplitz / 83.31.94.* / 2011-05-09 17:29
Chyba jednak ktoś mu każe. Napewno TW Bolek oraz reszta z SB i WSI, których ma za zadanie chronić i umożliwiać im spokojne i wygodne życie.

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

Sem / 78.131.143.* / 2011-05-09 17:26
No i co chcieć od tego szlachetnego człowieka?,gdzie tu agresja i nienawiść,ktore przypisują mu żli ludzie.

Re: "Nikt nie każe Tuskowi być premierem"

nac / 178.36.235.* / 2011-05-09 17:22
"najbardziej lubię patrzyć bezmyślnie w sufit" ftu tfussk

Rzadko mi się to zdarza, ale przyznaję rację kaczorowi!

gregory_w / 194.105.132.* / 2011-05-09 17:12
Premierowanie Tuska to jakaś farsa! Wieczne urlopy, długie weeendy i gra w piłkę - a efekty każdy widzi: drogi dziurawe, brak autostrad i ekspresówek, finanse w zapaści, służba zdrowia leży, wojsko to katastrofa. A za lenistwo Tuska płacimy wszyscy 23% Vatem i akcyzą na paliwo!

To nie jest przypadek, że akurat za premierowania Tuska we wsztyskich resortach jest katastrofa. Ryba psuje się od głowy!
 
drzej / 79.191.215.* / 2011-05-09 17:22
praktycznie wszystko jest na minusie tak dalej byc nie moze kibole maja racje
 
oooooooo / 89.79.174.* / 2011-05-23 17:07
Kibole mają rację??? !!! No to BRAWO ZA INTELIGENCJĘ ;) Onj tylko pogrążają Polskę swoim zachowaniem! (Kibole)
 
Dorcze / 109.74.97.* / 2011-05-09 17:20
Panie Kaczynski pan nie zostaniesz premierem ,po co pokrzykiwac wiecznie ?
 
ROJA@ / 95.41.150.* / 2011-05-09 17:59
TAKA JEST PRAWDA PAN PREMIER TUSK SIĘ PRZELICZYŁ NIE ZDAWAŁ SOBIE SPRAWY JAKA TO ODPOWIEDZIALNA FUNKCJA BYĆ PREMIEREM .I WIDAĆ ŻE SOBIE NIE RADZI TYLKO KRYTYKUJE OPOZYCJE I SIE CHWALI ALE NIE WIEM CZYM.NIGDY PO NIE ZAUFAM TO LUDZIE ZADUFANI W SOBIE, NIENAWISTNI.