Money.pl Praca Wiadomości

Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
2017-03-23 12:08
Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie
Fot. Wlodzimierz Wasyluk/ EastNews
Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Ile można zarobić na stażu w Lidlu? Nawet 3 tys. zł brutto miesięcznie. Do końca marca sieć przyjmuje zgłoszenia do programu stażowego, który odbędzie się w wakacje.

Sieć poszukuje kandydatów wśród studentów i absolwentów. Aplikować mogą studenci od I roku studiów. Firma poszukuje kandydatów do takich obszarów jak m.in. marketing, HR, zakupy, sprzedaż, finanse i księgowość jak również do działu budowlanego czy prawnego.

Lidl proponuje kandydatom trzymiesięczny staż w terminie lipiec-wrzesień 2017 r. z umowę stażową oraz wynagrodzeniem 3000 zł brutto za miesiąc. Staż można podjąć w różnych działach centrali Lidl w Jankowicach pod Poznaniem oraz w dziewięciu regionalnych biurach sprzedaży w całej Polsce. Przez okres wakacji każdy stażysta przejdzie szkolenie oraz zrealizuje swój samodzielny projekt.

- Poszukujemy studentów oraz absolwentów różnych kierunków studiów, zarówno ścisłych jak i humanistycznych. To niezwykła szansa na zdobycie doświadczenia, współpracę ze znakomitymi specjalistami oraz na sprawdzenie swoich umiejętności dzięki własnemu projektowi ­– mówi Anna Durzyńska, Dyrektor Personalny Lidl Polska.

Obecnie Lidl ma w Polsce ponad 600 sklepów. Pensja minimalna dla rozpoczynającego pracę to 2550 zł, ale w dużych miastach może to być nawet 3300 zł. Staż pracy oznacza automatyczne podwyżki. Po roku jest to już 2750-3500 zł brutto, a po dwóch latach 3000-3800 zł brutto.




Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

dwoij / 5.172.237.* / 2017-03-24 13:00
mógłbym pojeździć dostawczym albo na magazyn u nich bo na sklep się nie nadaje nie ta aparycja do handlu a do ludzi odzywać też nie mam ochoty bo od gimnazjum depresja nie leczona zresztą i urazy psychiczne z szkoły i z domu , niekontrolowana agresja i nadwrażliwość emocjonalna

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

pracownik346 / 77.115.9.* / 2017-03-24 12:50
tyle tu wszyscy szczekają a niech jeden z drugim może kupi sobie pole i niech sieje sobie zboże. piecze chleb itp itd Nie którym sie chyba wydaje że praca w handlu to bułka z masłem. A tak na prawdę pracownik przychodzi na 5 żebyście mieli świeży towar na rano czasami bywa tak że w 3 godziny 5 osób musi rozładować pół tira czyli koło 15 palet nabiału mrożonek warzyw i jeszcze posprzątać zanim się drzwi otworzą. niech jakiś lekarz przyjdzie na dwa miesiące do jakiegoś sklepu wysoko obrotowego popracować na pewno sobie nie poradzi. tak jak praconik sklepu nie poradził by sobie w szpitalu. Każda praca z drugim człowiekiem jest ciężka ale nie które są lepiej opłacane od drugiej. Ale prawda jest taka że gdyby nie ludzie którzy codziennie pocą sie w sklepie burżuje nie mieli by co żryć

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

ddxdd / 94.254.161.* / 2017-03-24 11:59
Studenci do Lidla bu ha ha

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

tym319 / 188.47.127.* / 2017-03-24 10:24
Ci co krytykują Lidla to pierwsi biegną na promocje

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

hdd / 212.180.210.* / 2017-03-24 10:24
Ile można zarobić na stażu w Lidlu? w Niemczech około 3 tys.zł warunek max 25lat dla Polaków.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

12345564 / 188.47.127.* / 2017-03-24 10:19
A ile w "polskim sklepiku"? 1000 zł z nadgodzinami na umowę zlecenie ale przed odjęciem wydumanych kar.
 
siwy280 / 31.179.206.* / 2017-03-24 10:20
przecież sam możesz założyć sobie polski sklepik i zarabiać w nim choćby i 100k PLN/mies o ile dasz radę:)

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

siwy280 / 31.179.206.* / 2017-03-24 10:15
Nie pozostaje nic tylko rzucic sie przesuwac palety w lidlu i z pierwsza pensją szybciutko po kredyt na 15 letnie seiczento

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

regina752 / 91.192.88.* / 2017-03-24 09:42
może już czas wrócić do małych osiedlowych sklepików ? chyba dosyć kasy obcy kapitał wyciągnął z Polski

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

kaboom / 213.214.14.* / 2017-03-24 08:34
Oferty pracy u nich zaczna byc interesujace, jak beda placic 3,5 - 4-ke, ale na reke zwyklemu pracownikowi. Z tym 3,8 brutto czy cos tam, to zadna mecyja, bo to wbrew pozorom, dosc ciezka praca.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

manager1111111111 / 91.238.55.* / 2017-03-24 07:53
A w biedrze dalej nie szanują ludzi, tam kierownika personalnego do ukrainy trzeba wysłać - takie zmiany zrobili w wrzesniu tamtego roku, BRawo lidl juz niedługo w zespole. A Biedra - ukraińców !!!!
 
jaNOWICZ / 193.16.107.* / 2017-03-24 08:50
Nie ma to jak cieszyć się z ochłapów. wspaniały przykład kolonialnej mentalności...

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

kacper71 / 89.22.213.* / 2017-03-24 07:30
A w Tesco po 15 latach 2500 brutto.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

GTFO / 89.79.58.* / 2017-03-24 07:07
A w Holandii kasjerka w lidl dostaje 2tyś....ALE EURO.!!!! Pozdrawiam.
 
Kalifax / 217.99.100.* / 2017-03-24 07:40
Holandia nie opłaca Konkordatu...
 
siwy280 / 31.179.206.* / 2017-03-24 10:19
Mieli kolonie i przez pół wieku nie rzadził nimi PZPR

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Win7 / 185.29.13.* / 2017-03-24 06:52
Bo maja złamało ludzi a pracownicy chcą urlopów proste

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

efnuewue / 95.160.153.* / 2017-03-24 06:31
Ciekawe kogo przyjmują. Wysłałem, kilka dni później dostałem maila o nie zakwalifikowaniu się. Spełniałem warunki, kończąc jeden z najlepszych uniwersytetów w tym kraju. Artykuł sponsorowany,a oferty pracy reklamą.
 
duś9999 / 95.50.27.* / 2017-03-24 12:34
bo jesteś przekwalifikowany na to stanowisko

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

:-) / 87.105.142.* / 2017-03-24 02:15
3000 brutto i pampers na cały dzień gratis?

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

gość777 / 95.160.153.* / 2017-03-24 00:04
Niech jeszcze dopiszą że oferują max 3/4 etatu, wtedy te kokosy niewiele przewyższają najniższą krajową, czyli podobnie jak u konkurencji.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

xyz481 / 91.203.247.* / 2017-03-23 23:29
a pracownicy etatowi 2tys brutto

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Ja1006 / 195.140.154.* / 2017-03-23 22:56
ŁAŁ !!! 3000 Brutto, to jakieś 2000 Netto. W przeliczeniu na Euro daje sumę 465 Euro za prace pom10 godzin dziennie !!! Czy tak samo LIDL się nie szypie w Niemczech ??? Czy tam może płaci trochę więcej ???

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Pawellle / 91.246.67.* / 2017-03-23 20:23
Za 3000 netto, to rozumiem. A tak, to nie.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

NMN / 89.238.36.* / 2017-03-23 20:17
Ciekawe ile płacą w Niemczech?
 
em231 / 79.242.36.* / 2017-03-23 22:43
nie porownaj zarobkow w niemczech bo tam musisz tez zyc
 
Win7 / 185.29.13.* / 2017-03-24 06:54
Czy w de jest tak dużo drozej jak w pl???? Jest taniej tam za 100e masz pełny wózek a w pl za 100 zł sami wiecie ile nakupicie

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

rekin926 / 217.86.90.* / 2017-03-23 19:54
Lach nie robia . W Niemczech wiecej kasjerka zarabia bo nie mniej jak 1000 euro a czesciej 1200-1800 Brutto.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

jonom / 83.28.152.* / 2017-03-23 19:54
Jeszcze pare stowek imoze sie skusze:)

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Pan Leon / 77.254.94.* / 2017-03-23 19:34
Nie rozumie jak można pracować u Niemca to jest wykorzystywanie

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

ja33 / 89.69.6.* / 2017-03-23 19:34
Lidl niech zatrudni za te pieniądze swoich z Niemiec..

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Jon254 / 89.230.203.* / 2017-03-23 19:02
A ja emeryt w sile wieku 63 lat też mogę być przydatny za 3500 brutto mogę popracować
 
ja33 / 89.69.6.* / 2017-03-23 19:35
dla lidla nie pracowalbym nawet za 1 mln miesięcznie ,mam swoj honor

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Grażyna OOO / 83.20.247.* / 2017-03-23 17:31
C hciałabym tyle zarabiac- zgłaszam swoje zgłoszenie w Inowrocławiu. Tylle tylko ze mam 60 lat i nikt nie chce mnie zatrudnic. Prosze o kontakt jeśli jesteśćie zajnteresowani .

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

nobi / 31.0.124.* / 2017-03-23 17:11
za 8 tys nie pojde kołchoz

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Lekarz / 85.14.121.* / 2017-03-23 16:53
naprawdę bawią porównania do lekarzy, zapraszam do nauki, nie święci garnki lepią

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

d;w / 85.255.243.* / 2017-03-23 16:39
Propaganda czy co? Nie szczypie się i daje 3000 brutto pracownikowi...A co to za kwota i kto normalny pracuje za taka kwotę???

Weksel?

65874587 / 91.212.165.* / 2017-03-23 15:46
A ten weksel na milion tak powtórzę na ponad milion nadal trzeba podpisać?

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

olo195 / 83.11.52.* / 2017-03-23 14:56
po dwóch latach pracy podwyżka nawet do 3800 brutto.....n aprawdę niezle ja po 33 latach pracy 2500 brutto

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

dadas1088 / 94.254.135.* / 2017-03-23 14:49
Czyli lekarz przez pół życia (do 40stki) zarabia w Polsce tyle co stażysta w Lidlu (3200zł brutto), a lekarz stażysta z PWZ po 6 letnich studiach 1997zł brutto za pełny etat (proszę sprawdzić ustawę), podobnie dotyczy to ratowników medycznych i pielegniarek. Proszę o dowolny przykład ze świata, z równie chorą sytuacja. Czekam w komentarzach.
 
KalinaK / 188.146.68.* / 2017-03-23 22:59
Przenoszę się do LIDLA jestem bibliotekarką na uniwersytecie. Moja podstawa wynagrodzenia jest niższa o kilkadziesiąt złotych niż najniższa krajowa. Mam 20 lat stażu pracy. Oczywiście, że jestem magistrem.
 
do / 31.182.221.* / 2017-03-23 21:13
od lat lekarze tak kiepsko zarabiają, a na studia tylu chętnych - to jakieś przygłupy, potem kończą studia i płaczą, a wiedzieli wcześniej że marna pensyjka
lekarzu jak tak kiepsko zarabiasz to jest tyle innych pięknych zawodów...i nie zawracaj głowy
 
xxx050505 / 94.42.121.* / 2017-03-23 14:55
Ale lekarz przed drugie pół życia zarabia krocie, okradając wszystkich obywateli wykonując usługi w państwowych gabinetach a pieniądze biorąc do ręki. Fatalny przykład... ale tak to jest w tym kraju, że najgłośniej krzyczą Ci co najwięcej mają...
 
kliencikpacjęcik / 89.73.83.* / 2017-03-23 20:18
Nie znam biednego lekarza No sorry, chyba że ten z powołania , reczta to BIZNESMENI .
 
Eryk513 / 94.254.135.* / 2017-03-23 15:01
Lekarz na godzine zarabia niewiele więcej od kelnera (na etacie), tylko że kelner pracuje 160h, a lekarz 300-350h w wigilie, święta, niedziele itd STĄD pozorne bogactwo lekarzy ... a pensja kontraktowa niektórych lekarzy- cóż poczytajcie jak różowo jest być firmą-lekarzem i o co chodzi dopiero się wypowiadajcie.
 
olo533 / 91.227.63.* / 2017-03-23 17:59
Co ty bredzisz stawki godzinowe lekarzy to 80 -200 zł. A i zarabiać zarabiają nieźle na etacie.!!!! Wiem bo pracuję w służbie zdrowia. Godziny o których piszesz to i owszem tyle pracują, ale to z czystej PAZERNOŚCI!!!!
 
pot / 89.64.52.* / 2017-03-25 05:57
dokładnie, o ile są w pracy fizycznie. czasami jest tak ze doktorka nie ma w pracy a dnióweczki lecą:) i to nawet w tym samym czasie na kilku etatach
 
fds / 194.61.68.* / 2017-03-23 18:46
na ta chwilę brakuje w polsce około 1000 lekarzy specjalistów, a pozostali pracują z paserności. Jesteś idiotą czy po prostu nie ogarniasz informacji?
 
hejho / 89.65.187.* / 2017-03-23 16:43
no cóż, coś wiem w tym temacie. Zarobki brutto za jeden dyżur zwykły ponad 2tys.zł, za świąteczny (sobota, niedziela) ponad 5tys.zł, bez zwykłej pracy na samych dyżurach (ok. 5/m-c) zarobki ponad 10tys.zł. Mało? Też tak chcę.
 
Hrabina Marica / 176.221.121.* / 2017-03-23 22:32
To proszę ukończyć medycynę, odbyć staż, zrobić specjalizację. Jeżeli to niemożliwe, proszę nie narzekać.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

maniek+ / 83.31.16.* / 2017-03-23 14:47
Ci co stękacie że to mało na stażu, się ogarnijcie. Ile osób robi po studiach robi za minimalną ? A wy mówicie że staż 3 tyś to mało.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

zryty beret / 79.184.32.* / 2017-03-23 14:45
Wszystkim w oczach ile te Lidly,Biedry i inne gady płacą swoim pracownikom.Jak wam szkoda,to idzcie tam tyrać bez wolnych weekendów ani tzw.długich weekendów, i to tyrać fizycznie.Poza tym te firmy same wypracowują zyski,płacą podatki do urzędów skarbowych , to nie budżetówka,na którą składamy sie wszyscy.Wiec o co chodzi?.Skoro tam takie miody to idzcie,przeciez szukają ludzi po studiach..
 
maniek+ / 83.31.16.* / 2017-03-23 15:01
Człowieku a ile osób robi na produkcji w ruchu ciągłym. Jak wypada tak robisz, co najwyżej to musi być jedna Niedziela w miesiącu wolna i za Niedziele też dostajesz jak wszędzie za zwykły dzień. Święta tak samo robi tylko Wielkanoc, Boże Narodzenie i nowy rok wolne.

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

ddd627 / 145.237.2.* / 2017-03-23 14:43
ja pracuje w KAS i mam dużo mniej :(
 
H Szatkowski / 2017-03-30 09:27
Może dlatego, że stażysta w Lidlu nie ma czasu na zmianie na pisanie na forach w przeciwieństwie do Ciebie :-)))

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

Karola13 / 109.255.209.* / 2017-03-23 14:35
Ja pracuje w lidlu za granica i mam DOSYC tego syfu niech powie ile na reke daja a nie brutto dziady jedne i ile trzeba za te szwabskie grosze zrobic bo ilosc pracy na pieniadze sie nie przeklada ja juz szukam nowej pracy bo nie dosc ze to terror psychiczny to i fizyczny .....

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

ala609 / 83.12.225.* / 2017-03-23 14:27
to już stażystą płaca więcej niż niektórym ludziom z doświadczeniem ...

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

info@tvp.pl / 164.127.194.* / 2017-03-23 14:17
cytat "absolwentów różnych kierunków studiów" ... aby wykładać towar na półki. Tak niszczy się polską inteligencję. Niech Niemcy zatrudnią tych których zaprosili.
 
sdd / 37.47.175.* / 2017-03-23 22:56
Tak w Polsce...
 
zryty beret / 79.184.32.* / 2017-03-23 14:48
a czy to jakas ujma wykładac towar ?.Co taki magisterek umie?.Tylko teoria.A gdyby tak jeszcze wziąć pod uwage poziom niektorych "studiów"...żenada. Ale papier jest i mozna ryjem szczekać, ze jest sie "ynteligentem", niewazne,ze robi sie podstawowe błędy ortograficzne,itd.itp.
 
gfd / 193.158.249.* / 2017-03-23 14:21
Czytaj ze zrozumieniem: "Lidl proponuje kandydatom trzymiesięczny staż w terminie lipiec-wrzesień 2017 r. z umowę stażową oraz wynagrodzeniem 3000 zł brutto za miesiąc. Staż można podjąć w różnych działach centrali Lidl w Jankowicach pod Poznaniem oraz w dziewięciu regionalnych biurach sprzedaży w całej Polsce. Przez okres wakacji każdy stażysta przejdzie szkolenie oraz zrealizuje swój samodzielny projekt."

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

dhffsgjh / 83.238.45.* / 2017-03-23 13:59
HA HA HA 3000 brutto niezłe jaja kto przyjdzie ????
 
eeeech / 88.156.146.* / 2017-03-23 16:26
ja bym przyszedł, niestety jestem już za stary, potrzebują studentów.
 
zojek335 / 188.125.32.* / 2017-03-23 14:35
Ja pracuję w biurze i też mam 3 tys brutto miesięcznie. Myślę, że znajdzie się dużo chętnych. Wszystko zależy jaka duża miejscowość i jaki rynek pracy.


HA HA HA 3000 brutto niezłe jaja kto przyjdzie ????
 
Jarek131 / 212.160.172.* / 2017-03-23 14:15
przyjdzie ten kto szuka pracy

Re: Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie