Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

T-Mobile zatrudni 300 osób. Obiecuje atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny

3
Podziel się:

W T-Mobile znajdą nową pracę konsultanci zajmujący się sprzedażą i obsługą abonenta, a także pracownicy wsparcia, analitycy, specjaliści HR i zarządzania jakością.

T-Mobile zatrudni 300 osób. Obiecuje atrakcyjne wynagrodzenie i szeroki pakiet socjalny
(Insider Monkey/Flickr/CC BY-ND 2.0)
bEJauaRN

Rekrutacja na nowe stanowiska pracy w Łodzi już się rozpoczęła. T-Mobile poszukuje zarówno osób zainteresowanych pracą w pełnym wymiarze godzin, jak i tych, które poszukują pracy dorywczej. W zamian pracownicy centrum obsługi klienta T-Mobile mogą liczyć na atrakcyjne warunki zatrudnienia, w tym warunki płacowe wyższe od średniej na rynku nawet o 25-30 proc. oraz szeroki pakiet socjalny. Jednym z priorytetów T-Mobile jest rozwój pracowników.

Działające w Łodzi centrum obsługi klienta T-Mobile po rozbudowie zatrudniać będzie ponad 1200 osób, co plasuje je na piątej pozycji wśród wszystkich centrów obsługi klienta w regionie, a operatora w pierwszej dwudziestce największych pracodawców województwa łódzkiego.

bEJauaRP

Operator podkreśla, że stawia na jakość usług. Obok rozwijania sieci, inwestuje w struktury sprzedaży i obsługi klientów. - Przy rosnących oczekiwaniach klientów decyzja o rozbudowie jednostki w Łodzi była naturalna, zwłaszcza biorąc pod uwagę nasze doświadczenia oraz wysokie kwalifikacje zatrudnianych pracowników. Cieszy nas też otwartość lokalnych władz na inwestycje, zwłaszcza te związane z nowymi technologiami - powiedział członek zarządu ds. rynku biznesowego T-Mobile Artur Ostrowski.

"W centrum obsługi klienta realizowana jest całość działań z zakresu obsługi i sprzedaży dla ponad 10,6 mln klientów T-Mobile w całym kraju. Oprócz konsultantów, jednostka zatrudnia specjalistów do spraw zarządzania ruchem, wsparcia sprzedaży, zarządzania jakością, analizą danych oraz zarządzania zasobami ludzkimi" - podał operator.

Usługi sieci T-Mobile i Heyah dostępne są na blisko 100 proc. powierzchni Polski. Pierwszym współzałożycielem, a obecnie jedynym właścicielem T-Mobile Polska jest grupa Deutsche Telekom, do której należą m.in. T-Mobile i T-Systems.

bEJauaSq
media
telekomunikacja
giełda
Źródło:
ISBnews
KOMENTARZE
(3)
Eustachy
5 lata temu
Za czasow Ery wszystko gralo jak nalezy. Przyszedl T i zaczelo sie... grupowe zwolnienia, ucinanie socjalu, kumoterstwo, etc... jakosc uslug? Jaka sie pytam??? Globalny problem z internetem z ktorym T nie moze sobie poradzic od kilku miesiecy, wprowadzanie uslug za ktorymi nie nadaza siec bo nie jest przygotowana.. etc... Szkoda slow, jak najdalej od tego smieciowiska.
były
5 lata temu
Rozpoczynając pracę w TM spotkałem ludzi z 10-15 letnią pasją pracy w firmie. Po roku kupili GTS , przyszła grupa nieudaczników i jak 5 kolumna rozmontowali system od środka, ludzi albo zwolniono albo sami mieli dość tego kalectwa, a teraz co? Kolejny eksperyment???!
Czlowiek z ER...
5 lata temu
Najpierw zwolnienia grupowe, a teraz szukaja pracownikow..... kon by sie usmial. Tak PR nie zrobicie
bEJauaSr