Trwa ładowanie...
Zaloguj
Praca dla ciebie
Przejdź na

Przygotowania do Euro 2012. Trwają rekrutacje pracowników

0
Podziel się:

W dalszym ciągu poszukiwani są chętni do pracy przy Euro 2012. Trwa rekrutacja, pracę znajdzie jeszcze około stu osób.

Przygotowania do Euro 2012. Trwają rekrutacje pracowników
(PRESS PHOTO CENTER/East News)

W dalszym ciągu poszukiwani są chętni do pracy przy turnieju. Trwa rekrutacja, pracę znajdzie jeszcze około stu osób.

Potrzebni są pracownicy do obsługi drużyn, współpracy z wolontariuszami, obsługi transportu turniejowego, przyjęciach gości na lotniskach, w logistyce i służbach technicznych.

- _ Preferujemy _ bardzo różne specjalności. Kluczowa jest tu jednak _ znajomość języka, a lepiej jeszcze języków, a ponadto do obsługi wszystkich projektów, które wymagają działania w czterech polskich miastach gospodarzach i w Warszawie - _powiedział dyrektor turnieju w Polsce Adam Olkowicz. Gość Programu Pierwszego Polskiego Radia

Do rozpoczęcia Euro 2012 pozostały 64 dni.

Czytaj więcej więcej o przygotowaniach do Euro 2012
Nie przyjadą na Euro 2012. Bo nie ma dróg? Na piłkarskie Mistrzostwa Europy miało przyjechać od 470 tysięcy, nawet do 710 tysięcy kibiców. Dziś okazuje się, że będzie ich znacznie mniej.
Euro 2012: Mniej miejsc pracy niż oczekiwano Wbrew zapowiedziom rządu, przez ostatnie trzy lata w związku z inwestycjami związanymi z Euro 2012 nie przybyło 100 tysięcy miejsc pracy, a co najwyżej 40 tys. Nowe inwestycje mogą jednak zapewnić jeszcze drugie tyle stanowisk.
W tej dziedzinie transportu odnieśliśmy sukces Polska jest dobrze przygotowana do Euro2012 w obszarze lotnictwa - uważa wiceszef sejmowej komisji infrastruktury Janusz Piechociński z PSL.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)