Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie

19
Podziel się:

Ile można zarobić na stażu w Lidlu? Nawet 3 tys. zł brutto miesięcznie. Do końca marca sieć przyjmuje zgłoszenia do programu stażowego, który odbędzie się w wakacje.

Lidl szuka stażystów. Można zarobić 3 tys. zł miesięcznie
(Wlodzimierz Wasyluk/ EastNews)

Sieć poszukuje kandydatów wśród studentów i absolwentów. Aplikować mogą studenci od I roku studiów. Firma poszukuje kandydatów do takich obszarów jak m.in. marketing, HR, zakupy, sprzedaż, finanse i księgowość jak również do działu budowlanego czy prawnego.

Lidl proponuje kandydatom trzymiesięczny staż w terminie lipiec-wrzesień 2017 r. z umowę stażową oraz wynagrodzeniem 3000 zł brutto za miesiąc. Staż można podjąć w różnych działach centrali Lidl w Jankowicach pod Poznaniem oraz w dziewięciu regionalnych biurach sprzedaży w całej Polsce. Przez okres wakacji każdy stażysta przejdzie szkolenie oraz zrealizuje swój samodzielny projekt.

- Poszukujemy studentów oraz absolwentów różnych kierunków studiów, zarówno ścisłych jak i humanistycznych. To niezwykła szansa na zdobycie doświadczenia, współpracę ze znakomitymi specjalistami oraz na sprawdzenie swoich umiejętności dzięki własnemu projektowi ­– mówi Anna Durzyńska, Dyrektor Personalny Lidl Polska.

Obecnie Lidl ma w Polsce ponad 600 sklepów. Pensja minimalna dla rozpoczynającego pracę to 2550 zł, ale w dużych miastach może to być nawet 3300 zł. Staż pracy oznacza automatyczne podwyżki. Po roku jest to już 2750-3500 zł brutto, a po dwóch latach 3000-3800 zł brutto.

Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(19)
Halina
6 lat temu
A czy istnieje możliwość zatrudnienia pary małżeńskiej z Ukrainy (mąż polskiego pochodzenia). Zamierzają zamieszkać na stałe w Gdańsku. Jeżeli tak to jak to zrobić.
Zeus6
7 lat temu
Jak mozna po studiach pracowac w Lidlu.? Ludzie ratujmy Polske!!!
Dorcia
7 lat temu
A Carrefour morena Gdańsk pracownik z 10 letnim stażem ma 2000 brutto zero premi nic tylko wymagania są
Elza
7 lat temu
Ludzie ja w GOPSie po 13 latach pracy mam 1600 zł na rękę
Liiili
7 lat temu
3000 brutto to 2156 na rękę. Faktycznie się nie szczypta. Śmiech na sali