Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Ilu pracowników potrzebnych jest do wymiany jednej żarówki?

0
Podziel się

Siedmiu! Jeden wchodzi na drabinę, a sześciu patrzy. Okazuje się, że w Wielkiej Brytanii nie tylko ruch jest lewostronny, standardy pracy też są inne niż u nas

Ilu pracowników potrzebnych jest do wymiany jednej żarówki?
bErMpkBN

Siedmiu! Jeden wchodzi na drabinę, a sześciu patrzy. Okazuje się, że w Wielkiej Brytanii nie tylko ruch jest lewostronny, standardy pracy też są inne niż u nas. Zdjęcie, zrobione przez kierowcę samochodu mijającego roboty na drodze, przedstawia sześciu mężczyzn w ubraniach roboczych, stojących z założonymi rękami oraz jednego pracownika wymieniającego żarówkę sygnalizatora świetlanego.

bErMpkBP

Wymiana żarówki miała miejsce na skrzyżowaniu autostrady A30 i M5 w Somerset, w pobliżu miasta Cranbrook. Fotografia została umieszczona na portalu społecznościowym.

Jak twierdzi pracodawca ciężko pracujących panów, mieli oni za zadanie sprawdzić, czy sygnalizacja jest poprawnie zsynchronizowana, a to, ile osób wykonuje zadanie jest wyłącznie sprawą firmy zatrudniającej robotników.

bErMpkBV

Jeśli do jednej żarówki zatrudnia się siedem osób, to już chyba wiadomo, dlaczego w Wielkiej Brytanii bezrobocie jest mniejsze niż w Polsce.

Na podstawie "Daily Mail"
JK,WP.PL

bErMpkCq
wiadomości
praca
KOMENTARZE
(0)