Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Fantastyczna praca w Australii. 100 tys. dolarów za pół roku

0
Podziel się:

Najlepsi kandydaci, wybrani spośród tysięcy chętnych, będą mogli przez pół roku zarobić sto tysięcy dolarów australijskich, czyli 78 tysięcy euro.

Fantastyczna praca w Australii. 100 tys. dolarów za pół roku
(jonnyr1/CC/Flickr)

Australia oferuje wyjątkowo atrakcyjne zajęcia dla sześciu osób. Chętni z całego świata mogą się zgłaszać na stronie internetowej www.bestjobs.australia.com.

Poszukiwane są osoby, które będą opisywać na Twitterze, co dzieje się w Sydney, fotografować imprezy i kluby w Melbourne, a także podróżować po bezludnych przestrzeniach australijskiego Terytorium Północnego. Inne proponowane zajęcia to opieka nad plażami i mierzenie temperatury morza w stanie Queensland, podróże kulinarne po Zachodniej Australii oraz obserwacja kangurów, delfinów i lwów morskich na Wyspie Kangurów u południowych wybrzeży kontynentu.

Najlepsi kandydaci, wybrani spośród tysięcy chętnych, będą mogli przez pół roku zarobić sto tysięcy dolarów australijskich, czyli 78 tysięcy euro. Kandydaci muszą mieć od 18 do 30 lat i wizę australijską z tymczasowym pozwoleniem na pracę.

Akcja to drugi etap kampanii, rozpoczętej w roku 2009. Poszukiwano wtedy opiekuna _ rajskiej wyspy _ Hamilton na Wielkiej Rafie Koralowej. Według biura turystyki stanu Queensland, dzięki tej kampanii liczba rezerwacji turystycznych wzrosła o przeszło 15 procent.

Czytaj więcej w Money.pl
Największe przejęcie narkotyków w historii Wartość przemytu szacowana jest na 440 milionów dolarów australijskich.
Odkryli ślad po uderzeniu ogromnej asteroidy Wydarzenie to miało miejsce pomiędzy 298 a 360 mln lat temu - donoszą naukowcy z Australian National University i z University of Queensland.
Stan klęski żywiołowej. Trzy osoby nie żyją Ulewne deszcze w północno-wschodniej Australii w weekend zatopiły setki domostw w wielu miejscowościach.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
KOMENTARZE
(0)