Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Doświadczenie w CV - co wpisać?

0
Podziel się:

Czy w CV wpisywać każdą pracę, którą wykonywaliśmy, czy lepiej niektóre pominąć? Jak najlepiej opisać swoje doświadczania zawodowe?

bETiEeWJ

Czy w CV wpisywać każdą pracę, którą wykonywaliśmy, czy lepiej niektóre pominąć? Jak najlepiej opisać swoje doświadczania zawodowe? Każde doświadczenie, nawet krótka praktyka, wolontariat czy praca dodatkowa mogą okazać się wartościowymi elementami dokumentu aplikacyjnego, szczególnie jeśli w Twoim przypadku jest ono krótkie. W szczególności dotyczy to abiturientów, absolwentów i osób z krótkim stażem (do 5 lat). W takim przypadku warto pisać o każdym zdobytym doświadczeniu.

bETiEeWL

Usunięcie może również spowodować "dziury" w CV. To z całą pewnością skłoni rekrut era do pytań podczas rozmowy. W przypadku kiedy jednak zdecydujesz się coś pominąć skorzystaj z odpowiednich szablonów CV, czyli tych podkreślających Twoje umiejętności i kwalifikacje. Jeśli Twoja kariera jest dość bogata, podkreśl te doświadczenia, które według Ciebie najbardziej zainteresują Twojego potencjalnego pracodawcę. Ważne, byś dostosował CV do konkretnego pracodawcy. Wyróżnij te doświadczenia, które najbardziej są cenione na danym stanowisku, o które się ubiegasz.

bETiEeXm
KOMENTARZE
(0)