Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Co można dodać do CV?

0
Podziel się:

Co można jeszcze dodać do CV, oprócz listu motywacyjnego? Czy jest teraz coś, co zwraca uwagę rekrutów?

bEILiTOZ

Co można jeszcze dodać do CV, oprócz listu motywacyjnego? Czy jest teraz coś, co zwraca uwagę rekrutów? Paulina Pierzga, Konsultant K&K Selekt Centrum Doradztwa Personalnego

Pisząc CV nie powinniśmy kierować się panującą modą. Najważniejsze jest by CV zostało odpowiednio przygotowane do konkretnej oferty, na którą aplikujemy. Zawierać informacje odnośnie głównych obowiązków, miejsca zatrudnienia, kursów, znajomości języków itp. tak, aby wszystko tworzyło zgraną całość, było czytelne i łatwe w odbiorze. CV, list motywacyjny i referencje to podstawa przy ubieganiu się o stanowisko. Pomimo panującej mody, na pewno jeszcze długo tak pozostanie.

bEILiTPb

Film, prezentacja, portfolio i modne ostatnio bilbordy na pewno wzbudzą zainteresowanie pracodawcy czy rekrutera, ale nie może być to jedyna forma przedstawiania kwalifikacji. Może nam to jedynie pomóc zostać zauważonym i zapamiętam spośród setek innych kandydatów. Najważniejsze zawsze pozostaną umiejętności. Takie formy prezentacji sprawdzą się w przypadku rekrutacji na stanowiska związane z marketingiem, reklamą, obsługą klienta, handlem, ale także w przypadku inżynierów, konstruktorów, którzy w swoim portfolio mogą umieścić informacje o projektach w jakich uczestniczyli. Pamiętajmy o tym, by wszystko (w szczególności film) zostało utrzymane w profesjonalnej oprawie z odpowiednio dobranym strojem oraz miejscem nagrania.

Opracowania multimedialne są bardzo dobrym pomysłem, dlatego dołączając je, zdecydujmy się na jedno z tych rozwiązań, ale za to przygotowane profesjonalnie. Nadmiar może spowodować, że zostaniemy odebrani negatywnie.

bEILiTPh

(AS)

bEILiTPC
KOMENTARZE
(0)