Trwa ładowanie...
Zaloguj
Praca dla ciebie
Przejdź na

Austriak obciął sobie stopę i wrzucił ją do pieca, żeby nie pracować

0
Podziel się:

56-letni mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala.

Austriak obciął sobie stopę i wrzucił ją do pieca, żeby nie pracować
(daniel-weber/CC/Flickr)

Bezrobotny Austriak obciął sobie stopę, żeby tylko nie uznano go za zdolnego do pracy. 56-letni mężczyzna w stanie krytycznym trafił do szpitala w Grazu.

Na kilka godzin przed stawieniem się przed komisją lekarską, mającą ocenić stan jego zdrowia, bezrobotny ze Styrii obciął sobie piłą elektryczną stopę tuż nad kostką - informują austriackie media.

Mocno krwawiąc, mężczyzna wrzucił stopę do pieca, pokuśtykał do garażu z piwnicy, gdzie dokonał tego makabrycznego czynu, i wezwał pogotowie. Lekarz, przybyły na miejsce, zastał go już w stanie krytycznym. Mężczyznę przetransportowano śmigłowcem do szpitala w Grazu.

Policja ustaliła, że mężczyzna szczegółowo przygotował się do tej amputacji. Zaczekał, aż z domu wyjdzie jego żona i dorosły syn, po czym zamontował piłę elektryczną tak, aby mógł dosięgnąć do niej stopą. Zadbał też o zdemontowanie osłony tej piły. O jego determinacji świadczy też wrzucenie odciętej stopy do pieca, aby lekarzom nie udało się jej przyszyć z powrotem.

Więcej o Austrii czytaj więcej w Money.pl
Samolot wpadł do jeziora. Są ofiary W katastrofie małego jednosilnikowego samolotu w Austrii zginęły dwie osoby.
Tam też protestują. Paraliż stron rządowych Austriacki odłam Anonymous - AnonAustria - sparaliżował strony internetowe tamtejszych resortów spraw wewnętrznych i sprawiedliwości, protestując przeciwko umowie ACTA.
Podatek od bogactwa? Potrzebują miliardów Rząd ma gotowy plan posunięć oszczędnościowych.
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
PAP
KOMENTARZE
(0)