Money.pl Praca Wiadomości

Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
2017-04-07 14:03
Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie
Fot. Bartosz Wawryszuk
Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Poczta Polska zatrudni 440 listonoszy. „W ciągu najbliższych tygodni spółka przeprowadzi analizę oraz przygotuje reorganizację rejonów doręczeń, tak aby spełniały normy obciążenia pracą” – informuje Poczta Polska w komunikacie.

 

Ponadto spółka zdecydowała o sukcesywnym uzupełnianiu rezerwy urlopowo-chorobowej w służbie doręczeń. Do końca bieżącego roku wskaźnik rezerwy osiągnie 12 proc., czyli będzie o prawie 3 proc. etatów więcej niż w chwili obecnej. Rezerwa urlopowo-chorobowa to dodatkowe etaty, które mają zapewnić ciągłość świadczenia usług.

Firma podkreśla, że w 2016 r. po raz pierwszy od dziewięciu lat wzrosły wynagrodzenia zasadnicze (250 zł brutto) oraz zwiększyła się liczba etatów w eksploatacji o ponad 1000 etatów. W marcu br. został także podpisany nowy regulamin premiowania, który uzależnia wypłatę premii m.in. od zaangażowania i jakości pracy oraz indywidualnej realizacji zadań. Zgodnie z jego zapisami pracownicy okienek i listonosze będą mogli otrzymać 950 zł brutto premii w kwartale. Pierwsze pieniądze mają trafić na konta już w drugim kwartale 2017 roku.

Przypomnijmy, że niedawno Poczta Polska zawarła również porozumienie z Ministerstwem Rodziny, Pracy i Polityki Społecznej oraz PFRON-em, które zakłada zwiększenie poziomu zatrudnienia osób z niepełnosprawnościami, a także organizację szkoleń dla pracowników w kwestii obsługi np. osób niewidomych czy niesłyszących.

Pod koniec lutego pisaliśmy o tym, że PP zamierza podwoić wydatki na karty MultiSport dla pracowników.




Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

.taki tam . / 81.190.55.* / 2017-04-14 23:34
Znaczki na list już po 2.60zł.!!! Jak za oceanem.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

dave1974 / 2017-04-09 17:45
HI
Pracuje na stanowisku LIstonosz to.....HORROR
Warunik pracy blizej sa Koreii Pł. niz jakiej kolwiek zachodniej cywilizacji.
3 miesiace czekam na uniform poczty P.(choc by buty robocze).
Wizyta dyrektora naszego odzialu bardziej wygladala na wizytacje niwolników niz spodkaniem z pracownikami.SZOK!
I jeszcze jedno nakazali podpisac pismo o niekrytycznośći P.P.(mocnej)
Interpretacja o sile nalezy wylacznie do zaządu.
P.S Szukam pracy.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

rgtb / 95.116.206.* / 2017-04-09 17:23
Ciekawe jakie zarobki maja czlonkowie zarzadu PP, a to wlasnie ciekawy temat.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Seton / 83.6.21.* / 2017-04-09 16:38
Premia? - kolejne oszustwo! Pracuję w filii z dwoma etatami, która jest zlokalizowana w ''dobrym punkcie'' i zawsze mamy zaangażowanie w pracy 120-130%. Tu praca to harówa, nawet do wc trudno wyjść, bo klientom się to nie podoba. Premii nie było od dana bo oddział ma wydajność pracy

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

abazur / 193.34.162.* / 2017-04-09 16:11
wczoraj był ogólnopolski strajk pracowników poczty,wiem,bo przechodzac ulica,natrafiłem na kartke informujaca o tym,przyklejona do jednego ze stołecznych słupów ogłoszeniowych, pomyslalem,ze poszukam jakiejs informacji w necie.i co? nikt o tym nie pisze !!! o co chodzi?zamiast tego artykuł sponsorowany o tym,ze poczta zatrudnia...
 
koleś163 / 89.228.80.* / 2017-04-09 17:21
Byłem wczoraj na pikiecie pracowników poczty a w mediach cisza.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Ann54 / 83.7.122.* / 2017-04-09 16:08
z tymi premiami to śmiechu warte,kto je otrzyma i na jakich warunkach o tym juz nie piszecie

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

olo970 / 178.36.200.* / 2017-04-09 15:28
"W 2016 r. po raz pierwszy od dziewięciu lat wzrosły wynagrodzenia zasadnicze (250 zł brutto)". Pytam, a przez te dziewięć lat to co? Ludzie pracowali nie dostając podwyżki choćby o inflację.
"950 zł brutto premii w kwartale" to niecałe 320 miesięcznie, ale jak pracownik nie wyrobi planu (namówi na konto w pocztowym, wciśnie kredyt czy ubezpieczenie) to premii nie zobaczy.
W tej chwili na poczcie stosuję się terror i dyktaturę.
Straszy się ludzi, że się ich zwolni, a jak chce wziąć dzień urlopu to mu się odmawia.
Teraz praca na poczcie przypomina tą w czasie wojny w obozie ... .
Pracuj, pracuj, to może cię nie zwolnimy i dostaniesz wymarzony urlop.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

AntyPOda / 77.253.21.* / 2017-04-09 14:58
Poczta Polska - ten dziwny twór powinien upaść. Korzystam z poczty tylko wtedy kiedy nie ma innej możliwości, lub nie mam wyboru.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Art635 / 64.231.141.* / 2017-04-09 14:47
Poczta Polska szuka "jeleni" a nie pracownikow!!! Mialem NIEprzyjemnosc bycia zatrudnionym na stanowisku doreczyciela ...zmarnowany rok, placa koszmarnie niska, warunki pracy beznadziejne, chaos! Nie wiem ile obecnie placa, poniewaz w artykule nie ma ani slowa o pensji natomiast jest futurystyczny "kij i marchewka" pt 250PLN brutto wiecej oraz 950PLN brutto nagrody za zaangazowanie oraz realizacji zamowien!!! To firma panstwowa czy prywatny biznes z branzy akwizycyjnej??? Moze pani Katarzyna Kalus sie skusi zamiast wypisywac te bzdury?!

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Listonosz 5 / 188.146.133.* / 2017-04-09 14:25
Pracowałem pięć lat na stanowisku listonosza.
Wyzysk jaki panuje w tej firmie to widać do dnia dzisiejszego.
I za takie pieniądze to niech sobie pracują dyrektorzy regionalni i ich przełożeni.Widać że nic nie zmienia sie w tej firmie na dobre pomimo że PiS jest u władzy.Ale tak to już jest.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

bezrobotny / 37.47.46.* / 2017-04-09 13:51
Mam 61 lat,aplikuję na stronie internetowej Poczty Polskiej.Odpowiedź automatyczna z podziękowaniem za zgłoszenie się do naboru.Następnie cisza -brak pracy (nawet nie zapraszają na rozmowę).Oficjalnie nikt nie powie ZA STARY.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

LISTONOSZ 2017 / 77.252.199.* / 2017-04-09 13:18
1500 pln do reki w Warszawie...nadgodziny i mobbing to codziennosc...na rozdzielniach pracuja wiezniowie...a o premiach nie ma co marzyc...chyba ze sobe kupisz znaczki za 700 pln do uzytku prywatnego co miesiac i bedziesz po 12 godzin zasuwac...tu nawet inspekcja pracy nie wejdzie bo jest z tej samej partii(pis...du)
tu nowi pracownicy po 2-3 dniach sie zwalniaja-sa po prostu w szoku co to za burdel.
wczoraj bys strajk w Warszwie-jedyna stacja ktora wspomniala to onet,reszta na polecenie pisu ani mru...juz lepiej isc do biedronki i lidla....

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Wacek 61 / 83.26.102.* / 2017-04-09 13:12
Ja pracuję na rejonie wiejskim i mam do obsługi 14 wiosek. Mój średni czas pracy w każdym miesiącu to 200 godzin roboczych - to daje średnio 10 godzinny dzień pracy za 1500 zł miesięcznie. I na to wychodzi, że pracuję każdego miesiąca po 30 godzin za friko. Premie to fikcja gdyż uzależniona jest od zrobienia planu sprzedażowego swojego jak i całego Urzędu. Za te pieniądze nie chce nikt pracować nawet z Ukrainy. Na rozdzielniach są zatrudniani z Zakładów Karnych bo tam jest już totalna padaczka kadrowa. Na terenie wiejskim doręczam korespondencję zwykłą, poleconą, paczki - paczek jest co raz więcej, druki bezadresowe (ulotki), przekazy - nie ma szans na zmuszenie siłą ludzi do założenia konta bankowych - a przekazów na każdym rejonie wiejskim jest naprawdę bardzo dużo ( chyba, że zamontuje się bankomaty na wioskach ). Jeżeli chodzi o statystykę to korespondencji zwykłej ubywa ale przybywa poleconej w tym sądowej która do opracowania i doręczenia pochłania najwięcej czasu. Jeżeli przychodzi nowa osoba do pracy za 1200 - 1400 zł - to porobi dosłownie tydzień czasu i ucieka z tej pracy widząc ile jest poczty, a oprócz tego listonosze są zmuszani do handlu różnymi towarami w rejonie ( znaczki, kartki, gazety, książki itp.) oraz szukanie klientów na ubezpieczenia, konta bankowe i pożyczki. Niedowiarków i chętnych do pracy zapraszam, w każdym Urzędzie praktycznie są braki kadrowe.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

gostek 45698 / 89.67.39.* / 2017-04-09 12:56
Teraz niech prezesi sami roznoszą pocztę i listy jak pozwalniali pracowników!!

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

jurgur700 / 178.235.209.* / 2017-04-09 12:47
Tylko dlaczego NIKT nie napisał o rzeczywistych zarobkach OBECNIE listonoszy ????????

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

listonosz boguszów / 83.22.120.* / 2017-04-09 12:03
1370zl na ręke tyle zarobilem będąc listonoszem :(

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

.piroman. / 89.71.192.* / 2017-04-09 12:00
Problem z pocztą przypomina trochę problem kopalni. To co mamy na rynku, jest kosztowne w utrzymaniu i nierentowne. Rozwiązanie nasuwa się samo, aczkolwiek jakiekolwiek zwiastuny wiążą się z przyjazdem górników do stolicy i łobuzerki, niczym kiboli po meczu. Zamiast tłuc gdzie popadnie i pozamykać po więzieniach, nasz kochany rząd (nie tylko obecny) utrzymuje liczne przywileje tej grupy darmozjadów. To nic nowego, drodzy państwo, korespondencja papierowa przechodzi do historii na rzecz internetu. Podobnie jak przekazy pocztowe, przekazywane do coraz węższej grupy niereformowalnych emerytów. Jedyne co pozostaje to przesyłki dokumentów czy paczek, lecz w tej kwestii kurierzy działają szybciej. Zamiast szukać ludzi pracujących za 1000 PLN miesięcznie (co może się udać wśród ukraińców ale trzeba najpierw zalegalizować im pobyt), lepiej skasować zbędne oddziały a tym co są naprawdę potrzebni zapłacić więcej. Jestem przekonany, że listonosz za +60% pensji zgodziłby się roznieść +100% listów.
 
krissak / 84.40.225.* / 2017-04-09 14:35
cyt : "że listonosz za +60% pensji zgodziłby się roznieść +100% listów"
a niby kiedy miałby roznieść więcej listów, skoro już teraz ledwo się wyrabia...?... no chyba że będzie zasuwał po 16 godzin dziennie...
 
Wacek61 / 83.26.102.* / 2017-04-09 12:50
Totalna bzdura. Ja pracuję na rejonie wiejskim i mam do obsługi 14 wiosek. Mój średni czas pracy w każdym miesiącu to 200 godzin roboczych - to daje średnio 10 godzinny dzień pracy za 1500 zł miesięcznie. I na to wychodzi, że pracuję każdego miesiąca po 30 godzin za friko. Premie to fikcja. Za te pieniądze nie chce nikt pracować nawet z Ukrainy. Na rozdzielniach są zatrudniani z Zakładów Karnych bo tam jest już totalna padaczka kadrowa. Na terenie wiejskim doręczam korespondencję zwykłą, poleconą, paczki - paczek jest co raz więcej, druki bezadresowe (ulotki), przekazy - nie ma szans na zmuszenie siłą ludzi do założenia kont - a przekazów na każdym terenie wiejskim jest dużo. Jeżeli chodzi o statystykę to korespondencji zwykłej ubywa ale przybywa poleconej która do opracowania i doręczenia pochłania więcej czasu. Jeżeli przychodzi nowa osoba do pracy - to porobi dosłownie tydzień czasu i ucieka z tej pracy.gdyż widzą ile jest poczty a oprócz tego listonosze są zmuszani do handlu różnymi towarami w rejonie ( gazety, kartki, znaczki, książki itp.) oraz szukanie klientów na ubezpieczenia, konta bankowe i pożyczki.

Re:poczta polska szuka niewolnikow

nick841 / 84.202.18.* / 2017-04-09 11:13
przyjdz do nas,potraktujemy cie jak naszego parobka,dostaniesz jeszcze wieksza torbe niz pozostali do noszenia korespondencji(to zwieksza twoje szanse na otrzymanie wiekszej premii),zapewniamy wyplate w dniu ktory masz na umowie,dajemy mozliwosc samorozwoju(jeszcze wieksza torba do transportu przesylek po 3 miesiacach pracy),oferujemy samochody do przewozu korespondencji(tylko wlasne z malym przebiegiem)przerwa na lunch time w dowolnie wybranym przez ciebie czasie(miedzy 18-24).Nasze haslo to PRZYJDZ,ZOBACZ,ZOSTAN.........biedny i oszukany.Poczta Polska.

zarobki

listonosz106 / 83.26.232.* / 2017-04-09 10:47
ta jasne ... premii to dawno nie widziałem ... raz dali ochłap ... na 3 co przyszli do pracy dwóch odeszło .... takie są świetne pensje ... i co dziwne o więźniach nie napisali ....
 
pracownik21 / 94.254.226.* / 2017-04-09 11:03
chodzą głosy ,że te dodatkowe etaty to właśnie dla więźniów.....więc wszyscy będą zadowoleni.......oprócz pracowników PP....

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

pracownik z okecia / 89.77.18.* / 2017-04-09 10:37
pracuje dwa lata na poczcie, kolega pracowal 8 lat, zero docennienia, po podwyzcze zarabial mniej niz przed podwyzka, przeciez to chore.. 1500 - 1600 zl????? ponad rok bez groszowej premi.. NIE POLECAM A SAM SZUKAM JUZ NOWEGO PRACODAWCY

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Daro557 / 31.0.126.* / 2017-04-09 10:31
Zastanów się 10 razy zanim pójdziesz pracować na PP. Lepiej być już wyzyskiwanym w Lidlu czy Biedronce niż w pp. Pracowałem jako listonosz - jeżeli jesteś uczciwym człowiekiem (masz zamiar dzwonić do adresatów) odpuść sobie. Rejony nie możliwe do dostarczenia przesyłek w ciągu 8h pracy.
 
azabi / 94.254.226.* / 2017-04-09 10:36
głupoty gadasz.........ja pracowałem jako kurier (nadal pracownik PP - optymista :P ).....pracujesz 10-12 godzin a na karcie piszesz 8 i jest przecież GIT..... wiec jak widzisz się DA..:P

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Krysti / 95.41.142.* / 2017-04-09 10:23
Ja mam prośbę do dyrekcji Poczta Polska. Zamknijcie te sklepiki bo za chwile idąc wysłać list albo paczkę pani w okienku będzie robić hoddogi i zapiekanki jak na stacjach paliw. Krew mnie zalewa jak Pani proponuje w okienku może gazetka może doładowanie a może zabawka a może książka .....

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

list / 195.116.41.* / 2017-04-09 09:42
Oto doskonały przykład jak w Polsce idioci i debile, którzy dostają władzę potrafią zniszczyć tak ogromne przedsiębiorstwo, nie ponosząc za to żadnej odpowiedzialności. 20 lat temu by zostać naczelnikiem urzędu trzeba było pracę rozpoczynać od tzw. okienka lub od listonosza, dzięki temu nikomu nie była obca znajomość funkcjonowania firmy od podstaw i charakter wykonywanej pracy. Dziś nastały czasy złodziejstwa i nepotyzmu, do władzy dostają się najczęściej ludzie nie mający bladego pojęcia o funkcjonowaniu firmy, o pracy jaką wykonują pracownicy, dla nich jest to moment, w którym trzeba szybko się dorobić i nachapać by nie powiedzieć nakraść i tak właśnie robią. Szkoda tylko, że minister któremu podlega Poczta Polska nic z tym nie robi, nie wyciąga żadnych lekcji. Wystarczy tylko przeczytać poszczególne komentarze by być zorientowanym w tym, że ta firma tonie i warto ją ratować. Jestem święcie przekonany, że każdy zwykły pracownik tej firmy jest w stanie poprowadzić ją na szczyt i ze smutkiem patrzę jak ludzie na kierowniczych stanowiskach sami niszczą Pocztę Polską z kilkuset letnią tradycją. Istnieje pilna potrzeba zamiany, podkreślam raz jeszcze ZAMIANY osób obecnie kierujących tą instytucją, na ludzi którzy obecnie pracują jako listonosze i asystenci okienkowi. Jedynie oni są w stanie uratować tą firmę bo znają się na tej robocie lepiej jak obecne kierownictwo, które jest tępe, głupie i próżne do tego stopnia i nie zauważają tego, że za chwilkę sami nie będą mieć gdzie pracować.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

2323 / 84.38.111.* / 2017-04-09 07:58
Dostany 3.500 netto to wrócę
 
Polak950 / 46.76.49.* / 2017-04-09 09:08
Za darmo i ksiądz nie modli !!!

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

fsadgf / 94.254.233.* / 2017-04-09 07:16
nie listonoszy, tylko naiwnych ze swoim samochodem.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

gugi323 / 88.156.50.* / 2017-04-09 05:23
Proponuje niewolników niepełnosprawnych.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

rrr636 / 89.68.221.* / 2017-04-08 23:04
aaaa je bac soidarnosc ktora nic nie robi :D:D

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

rrr636 / 89.68.221.* / 2017-04-08 23:03
smiech na sali:D zatrudnią ale za co? za to wynagrodzenie co proponują hmmm panie prezesie nie szalej z takim wynagrodzeniem nikt nie przyjdzie

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Dfgh / 46.215.175.* / 2017-04-08 22:58
Ech ludzie, przecież ktoś musi sprawdzać telewizory, ustawowa abonamentowa już jest...

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

poczciarz / 95.160.5.* / 2017-04-08 22:12
Listonosze potrzebni od zaraz...A kierowców się będzie zwalniać. Przynajmniej w Radomiu. Ustawiony przetarg na sprzedaż bazy transportu, kierowniczka DERu z Kielc która postawiła sobie za punkt honoru wykończyć WER i WTT w Radomiu. Emerytura w grudniu a efekt osiągnięty już w kwietniu. Od maja kilkadziesiąt osób pójdzie na bruk...

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

edekodkredek / 178.235.12.* / 2017-04-08 22:11
spółka przeprowadzi analizę obciążenia.. czy ja śnię? takie analizy powinny być robione od lat, w jaki sposób nadzorujecie pracę listonoszy? czym zajmują się tam darmozjady w zarządzie? zapłaćcie ludziom to sami będą się do was garnąć a gdy rzucacie ochłapy to nie dziwne, że nikt nie chce pracować
 
azabi / 94.254.226.* / 2017-04-09 10:31
analiza obciążenia była robiona w 2016 roku przynajmniej 2 razy i jest robiona co roku .... tylko za każdym razem zarząd uważał ,że badanie było robione źle, błędnie,niedokładnie.....bo wychodziło za wysokie.....ottt cała prawda... a przecież większość listów jest zapisywana ale.... wiadomo dla zarządu to i niemylące komputery i programy które sami instalowali źle liczą ..:)

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Karol- były listonosz / 37.248.156.* / 2017-04-08 22:10
Życzę powodzenia. Zabrano 12%premii, związki zawodowe podpisały porozumienie, bo siedzą w kieszeni pracodawcy, nie myślą o pracownikach i o nich nie walczą. Kapnięcie po kilka złotych dla wybranej grupy, żeby skłócić załogę. Z zabranych 12% premii Zarząd rzuca ochłap 200 złotych, a reszta zależna od wyników biznesowych, które nigdy nie osiągną. I znów Związki ogłaszają sukces. Dopóki pracowników PP będą reprezentowały obecni ludzie z tych związków to pracownicy nic nie dostaną. Popierają Zarząd a nie pracowników. W dyskontach płacą po 2500 na rękę a w PP 1600zł.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

lis 500 / 109.232.31.* / 2017-04-08 22:00
950 brutto premia na 3 miesiące , to śmieszny ochłap daje około 230 zł do ręki dodatkowo miesięcznie oczywiście jak zasłużysz + podstawa około 1700 netto . Zarobisz około 2000 netto . Za co tu żyć i jak . Nie można się dziwić z braku rąk do pracy . Dajcie im 3000 zł netto to zobaczycie co się stanie + premia 500 zł netto miesięcznie . Za to co teraz płacą to na buty nie zarobisz , które ścierasz podczas chodzenia po domach .

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Pocztuś / 83.22.51.* / 2017-04-08 21:42
Ha Ha Ha Poczta zwiększa zatrudnienie koń by się uśmiał. Ciekawe z jakim skutkiem. Praca na Poczcie jest bardzo ciężka a zarobki.................
Jeleni szukają ludzie przychodzę i po godzinie pracy odchodzę. Nawet Ukraińcy nie chcą pracować za 2000 zł brutto
 
azabi / 94.254.226.* / 2017-04-09 10:39
Jak kolega wyżej zaznaczył .... w Radomiu zaraz zwolnią około 25 os więc się etaty dla innych znajdą....niech tak zrobią w kilku miejscach....ot będzie zwiększona etatyzacja ... kosztem innych placówek

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

nuki / 83.6.202.* / 2017-04-08 21:17
Po prostu niedlugo ta instytucja padnie a listy sądy beda same wozić , reszta pójdzie przez paczkomaty i inne firmy kurierskie

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Mis Ewicz / 89.228.202.* / 2017-04-08 21:11
A owszem, wysłałem CV, zadzwonili i zaproponowali kwotę wynagrodzenia brutto 2090 PLN, a nie jak jest tu napisane 2500, więc dziwicie się, że za 1600 zł na rekę nie ma ludzi do tak odpowiedzialnej pracy?

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Aro 2017 / 81.190.179.* / 2017-04-08 21:07
"Firma podkreśla, że w 2016 r. po raz pierwszy od dziewięciu lat wzrosły wynagrodzenia zasadnicze (250 zł brutto)" - KŁAMSTWO !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! zabrali premię 12% a "ochłapy" dali jako podwyżkę 100 + 150 po ponad pół roku !!!!!!!!!!!!!!!! Ile NAM "ukradli" kasy z premii ?????????? - po prawie 300-350 brutto A podkreślają ile to dali podwyżki - ostatnia wypłata 1930 z nadgodzinami i pracą po 10-12 godzin NIEWOLNICTWO - już nie ma kto pracować w Najjasniejszej PP :(

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

ja274 / 77.243.184.* / 2017-04-08 20:59
To w końcu szukają tych listonoszy czy nie ? Na wysłane cv zero odpowiedzi nawet odmownej.
 
azabi / 94.254.226.* / 2017-04-09 10:42
Widocznie masz za wysokie kompetencje i za szybko będziesz oczekiwał na awans... a tego nikt tu ci nie zagwarantuje...

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

sęk / 94.254.182.* / 2017-04-08 20:50
To już nie Poczta Polska a DEWOCJONALIA !!!

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

zmijzmijowylistowy / 94.254.177.* / 2017-04-08 20:10
dziś strajk pocztowców, a wiadomości o tym żadnych. zresztą, ciekawe jak chcą zwiększyć zatrudnienie, skoro za takie psie pieniądze nikt nie przyjdzie do pracy. te 1000zł podwyżki brutto jest potrzebne, bo nikt nowy nie będzie chciał hasać z ciężką torbą listonosza za niecałe 1600zł netto. włodarze poczty wolą płacić kary za nieterminowość niż podnieść pracownikom pensje, a tym samym przyciągnąć "świeżą krew" do pracy.
 
azabi / 94.254.226.* / 2017-04-09 10:43
a co to za strajk i kogo jak nikt o nim nie wie i nie wiedział.... gdzie jakakolwiek informacja.....

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

mario608 / 79.191.107.* / 2017-04-08 19:49
Chyba niewolników a nie pracowników.Wstyd ze w nazwie mają POLSKA.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

awaldek / 89.228.98.* / 2017-04-08 19:41
a gdzie jest Solidarnosc tak walczy o Polskiego pracownika ze maja 1600 netto

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

MagicUE / 178.235.194.* / 2017-04-08 18:47
Za Ile ? 1600 - dziekuje

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

karol690 / 37.47.138.* / 2017-04-08 18:10
Super , ale by to nadrobic to ceny na pocztach w górę . Żeby list zwykły na terenie unii kosztował 5,00 zł. to chamstwo.

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

J23911 / 83.23.255.* / 2017-04-08 18:08
Płace w Poczcie Polskiej to od dawna kpiny, ale najgorsza jest ta zgniła atmosfera...odechciewa się pracować! Pracuję w tej firmie prawie 40 lat i zaczynam myśleć o zmianie pracy...kusi mnie to od jakiegoś czasu. Rozliczając się ze skarbówką zajrzałem do poprzednich deklaracji...i szczeka mi opadła! Były jakieś regulacje, podobno nawet podwyżki...a ja zarabiam kilka tysiaków mniej !!! Nikt nie potrafi mi wyjaśnić tego cudu fatimskiego

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Były listonosz... / 185.18.135.* / 2017-04-08 17:53
Pracowników czy niewolników ...?

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

WODNIK876 / 5.172.255.* / 2017-04-08 16:49
DO BIURA TO NIE POTRZEBUJĄ.JA PO 40 LATACH PRACY W BUDOWNICTWIE TERAZ BYM POPRACOWAŁ W BIURZE,CIEPŁYM I CZYSTYM.

.

jjjjj / 109.173.145.* / 2017-04-08 16:33
Skrzynki każdemu na poczcie nie można by założyć? Po co nosić do domów?

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

Toms642 / 89.79.224.* / 2017-04-08 16:01
Hmm ciekawe kiedy pojawią się listonosze - Ukraińcy.
 
erf / 32.42.13.* / 2017-04-08 16:18
Polacy targaja juz torby w UK dawno to co sie dziwisz, Dziwisz

Re: Listonosze potrzebni od zaraz. Poczta Polska zwiększa zatrudnienie

rozsądny / 89.25.246.* / 2017-04-08 15:56
Ludzie! Dziś byłem na głównej poczcie w Katowicach. To zgroza! Na każdym stanowisku książki tylko i wyłącznie religijne!!! Objawienia Fatimskie, Wszystko o jezusie, wszystko o maryji, książka kucharska siostry jakiejś tam, życie JPII, kalendarze katolickie! Co to jest???? To jeszcze poczta polska czy kościelna? Mam w d...pie! Wolę InPost!!
 
fuu / 88.156.59.* / 2017-04-08 16:05
Inpost to jeszcze gorszy operator - nie dość że maja ogromne problemy z dostarczeniem czegokolwiek to jeszcze gorzej traktują pracowników