Money.pl Praca Wiadomości

IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Agencje doradztwa personalnego
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Geologia/Hydrologia/Tektonika
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
Superoferty
  • Szlifierz konwersji
    Money.pl, Wrocław
  • Senior Key Account Manager
    Money.pl, Warszawa
  • Kierowca - Opiekun
    B&W Agencja Pracy, Anglia
  • Praca w domach opieki, również dla Par w Anglii - opłacamy przelot
    B&W Agencja Pracy, Anglia
2017-04-21 13:13
IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników
Fot. Hakan Dahlstrom/flickr (CC BY 2.0)
IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

IKEA otworzy nowy sklep w Warszawie. Wkrótce szwedzka sieć rozpocznie rekrutację. Potrzebuje niemal pół tysiąca pracowników.
Jak już wcześniej pisaliśmy, nowa IKEA powstanie na warszawskiej Woli. Sklep będzie miał 24 tys. m kw. W tym celu trwa modernizacja centrum handlowego Fort Wola, który zmieni nazwę na Galerię na Woli. Otwarcie zaplanowano na jesień 2018 roku.

Szwedzki gigant meblowy już teraz poszukuje pracowników. IKEA już zamieściła na swojej stronie internetowej pierwsze ogłoszenia o pracę - głównie dla kierowników, specjalistów od dekoracji wnętrz. Ale nie tylko oni znajdą zatrudnienie w nowym sklepie. Z informacji serwisu naszemiasto.pl wynika, że sieć potrzebuje w sumie 450 pracowników, w tym 40 managerów.


IKEA na Woli będzie pierwszym sklepem sieci w Polsce, którego powierzchnia będzie wynajmowana od niezwiązanego z grupą dewelopera i zarządcy obiektów handlowych - firmy Mayland Real Estate.

Dyrektorem nowego sklepu zostanie Roy Dewar, który swoją przygodę ze sklepem rozpoczął ponad 22 lata temu, w Kanadzie.






Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

Magda_Lublin / 85.222.21.* / 2017-04-23 15:44
Cieszę się że Ikea otwiera swój sklep w Lublinie. Mam duży dom ponad 500 m2 i kocham zmieniać wnętrze często, przerabiać,modyfikować. Nie będę już zmuszona tracić czasu na dojazdy do Warszawy na zakupy drobiazgów oraz mebli do domu. Jak wpadam w szał zakupów to moje X6 wydaję się za małe na moje wybujałe fantazje zakupowe:):). Pozdrawiam serdecznie kochani i buziaki dla Was:). Paaaa:)
 
azz491 / 94.254.130.* / 2017-04-25 08:32
jak byś miała dom 500 m2 i x6 to w ikei nogi byś nie postawiła , pa kawalercznko

IKEA wielka sciema..

Klose / 89.73.167.* / 2017-04-23 00:23
Ostatnio IKEA przeprowadza rozmowy o pracę przez telefon. W sluchawce glos jakiejs nastolatki ktora jak slychac sama nie wie o co zapytac. żenada...

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

Goosia1202 / 37.47.129.* / 2017-04-22 18:44
A kiedy Ikea w Szczecinie ????????? Chyba już czas najwyższy
 
sztetiner / 89.151.18.* / 2017-04-23 14:57
Ostatni bastion który chyba tego kolejnego marketu już nie chce, podobno miasto wiele lat temu olało chęć budowy tego sklepu przez inwestora

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

rafal13 / 95.40.209.* / 2017-04-22 09:22
pracowałem w ikea 5 lat na 0,5 etatu nie polecam tej firmy totalne dno

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

Mg Sydney - Milwaukee / 101.175.20.* / 2017-04-22 00:17
POlacy tak nisko upadli ze sa tania sila robocza a zakupy robia u Niemcow , Szwedow , Francuzow itp. TYLKO NIE U SIEBIE . DODROBYT UDERZYL DO GLOWY - Dobrobyt kapitalistyczny .

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

fsdf / 84.10.156.* / 2017-04-21 23:31
... za najniższą krajową

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

Jowita 121 / 37.47.10.* / 2017-04-21 23:16
Jak czytam te wpisy to robi się niedobrze od głupoty ludzkiej. Każdy kolejny sklep Ikei to zabójstwo dla naszej przyrody, czy to trafia do Waszych mózgów????????? Właściciele Ikei nie przywożą drewna ze swego kraju, ale bez problemu (w przeciwieństwie do rodzimych producentów) dostają zezwolenia. Jak tak dalej będzie to Polska, a właściwie "zarzadcy" będą mieli dobre uzasadnienie odnośnie dopłat za co2. Jak na razie to powinniśmy mieć gratyfikacje z unii - za tak bogatą przyrodę, która ten problem niweluje.

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

Jowita 121 / 37.47.10.* / 2017-04-21 23:10
Zastanawiające jest tylko jedno, skąd oni biorą drewno na te mebelki - przecież w swoim kraju nie wycinają ( a powinni). Dotychczas słyszałam, że nasi producenci mają w tym zakresie ograniczenia, natomiast IKEA nie. To niezbyt przejrzysta sprawa i mogą się kryć pewne zakulisowe działania.!!!

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

dil / 83.11.85.* / 2017-04-21 21:46
a Szczecin ?
 
Naga prawda / 51.175.187.* / 2017-04-22 01:29
Za blisko do Berlina i tu jest klucz,że w Szczecinie nie nie chcą "postawić" Ikea. Na wylocie ze Szczecina koło węzła "Klucz" na skrzyżowaniu A6/S3 było by idealnie dla logistyki, Szczecinian, Gorzowian, ludzi z nad morza,Niemców. Wiara jadąca na wakacje też by ruch zrobiła przy bibelotach,ale... pożyjemy zobaczymy
 
sztettiners / 89.151.18.* / 2017-04-23 15:19
Szczecin objałby zasiegiem ok 2mln ludzi, jest jedynem tak duzym mastem w tej czesci Polski. Poznan który jest ponad 200km stąd to zbyt odległe miejsce, natomiast Berlin to niemieckie realia ..cenowe tez, fakt ze duzo Niemców robi zakupy (głownie z Meklemburgii) w Szczecinie nie uszczupliłoby znacznie zyski z berlińskich 3-ech sklepów tej sieci

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

qość / 95.40.32.* / 2017-04-21 20:29
Bez sensu. Kolejny magazyn na terenie Warszawy. Składam zamówienie i w żadnym z magazynów nie ma całości.

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

halo19 / 89.174.73.* / 2017-04-21 18:23
szczecin czeka

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

sfds / 185.25.120.* / 2017-04-21 18:02
Rzeszów czeka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
 
o takkk / 89.70.5.* / 2017-04-21 22:05
Rzeszów to jest jeszcze prowincjonalne miasto, IKEA powstaje w dużych aglomeracjach.
 
sztettinerr / 89.151.18.* / 2017-04-23 15:11
ikea i podwyższony status waszej aglomeracji a dookoła syf, żenada..ale wazne ze talerz czy przesiewaczke do maki kupisz za 2zł a meble na bazarach ładniejsze wystawiają. Gdyby w tym sklepie było cos nowego jeszcze...

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

ikea gdańsk / 5.60.182.* / 2017-04-21 17:43
po co trzeci w warszawie a północ tylko gdańsk i ludzi zawsze tyle że odechciewa się tam jeździć . pomyślcie o tym

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

Waldek894 / 85.222.21.* / 2017-04-21 16:29
Wielkie mi halo..w Lublinie od dawna tez szukają pracowników do budowanej pierwszej ikei po prawej stronie Wisły.
 
ahhhaaa / 89.70.5.* / 2017-04-21 22:03
Ikea w Lublinie to dla Ukraińców jest budowana.
 
Waldek894 / 85.222.21.* / 2017-04-21 23:01
No i dla Rzeszowiakow bo u nich na prowincji nie ma szans na wybudowanie ikei przez najbliższe 15 lat a Lublin to największe miasto we wschodniej części naszego kraju.
 
gościu / 95.160.14.* / 2017-04-21 21:29
nie pierwsza,
jest przecież na Targówku

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

elblążanie / 77.254.174.* / 2017-04-21 15:37
czekamy na sklep IKEA w Elblągu i nic .
 
normalny551 / 83.23.88.* / 2017-04-21 16:25
w Elblągu ikea.... buahha dobre sobie... chyba raczej 16 biedronka

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

alina444 / 193.17.14.* / 2017-04-21 15:28
moze powinnam sie zastanowic nad aplikowaniem tam? przy mojej obecnej pensji, jak zepsula mi sie pralka, to nowa musialam kupowac na raty. fakt, ze media expert ma calkiem dobra oferte, ale w dalszym ciagu - z moim doswiadczeniem i wyksztalceniem powinno mnie byc stac na taki wydatek za gotowke...
 
aaaaaaaaaaaaaaaa667 / 193.93.90.* / 2017-04-21 20:11
mnie stać za gotówkę ale jednak kupuję na raty dla wygody ........ pomyśl czemu

Re: IKEA otworzy trzeci sklep w Warszawie. Szuka kilkuset pracowników

sss89974 / 88.199.45.* / 2017-04-21 15:15
Odradzam każdemu podejmowanie pracy w firmie która ma "coś' wspólnego z tym szwedzkim gigantem. Sam pracuje w firmie która jest ich podwykonawcą, takiego upodlenia pracowników ze świecą szukać. Jestem ciekaw czy w Szwecji też panują takie warunki pracy jak w Polsce? brak przerwy śniadaniowej, brak możliwości wyjścia do toalety, brak odcinków od wypłat, praca w skrajnych temperaturach, brak przystosowania stanowisk pracy, fałszerstwa w dokumentacji produkcyjnej... to tylko kilka przykładów. Dla nich ważniejsze jest to czy kontakt na ścianie jest podpisany a gniazdko że to gniazdko a nie np. prom kosmiczny- bo tylko tego wymagała IKEA robiąc audyt produkcyjny. Panie Ingvar nie wstyd Panu?
 
zxcvbn529 / 37.47.107.* / 2017-04-22 11:18
to chyba chodzi o hutę szkła w Grzybowie koło Staszowa
 
Pawel526 / 88.98.211.* / 2017-04-22 00:35
Istnieje dokument IWAY - IKEA way of doing business. Jest to spis warunkow jakie kazda firma musi spelniac, zeby moc byc dostawca dla IKEI. Warunki te sa dosyc wygorowane i jezeli nie sa przestrzegane, to jak najbardziej polecam skontaktowac sie z IKEA - chocby anonimowo. Gwarantuje, ze sie temu przyjrza - i podwykonawca albo sie dostosuje albo straci kontrakt i przestanie byc dostawca. Tak dziala IKEA.
 
johnson975 / 83.31.143.* / 2017-04-21 22:29
Człowieku, napisz do władz IKEA że takie rzeczy dzieją się u tego podwykonawcy. Jestem pewien, że przyjrzą się temu bliżej...
 
Kaczor Donald / 5.226.109.* / 2017-04-21 16:34
Praca w Ikea jest wyśmienita! Moim zdaniem najlepszy pracodawca w kraju! Rewelacyjny socjal, obiady za 5zł dla pracowników. Kultura i non stop uśmiechnieci pracownicy! rewelacja!