Money.pl Praca Wiadomości

Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie zmęczą

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Geologia/Hydrologia/Tektonika
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
2017-12-11 20:19
Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie zmęczą
Fot. Kzenon
Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie zmęczą

Firma BMZ Poland poszukuje 150 pracowników produkcyjnych. Nie było by w tym nic dziwnego, gdyby nie fakt że obiecuje, że specjalnie się nie na męczą, ani nawet nie ubrudzą. Przedsiębiorcy muszą aż takimi sztuczkami walczyć o pracowników?

- Praca, którą oferujemy jest lekką, czystą pracą produkcyjną, polegającą na składaniu drobnych elementów w zestawy baterii oraz klejeniu, zgrzewaniu, lutowaniu i naklejaniu etykiet do zestawów akumulatorowych - reklamuje dyrektor działu personalnego Bożena Czekańska.

Jak dodaje, firma oferujemy atrakcyjne warunki pracy, bardzo szeroki wachlarz benefitów i w dalszym ciągu prowadzimy rekrutację. - Jeśli ktoś szuka stabilnej pracy, w której będzie chciał się rozwijać, BMZ Poland będzie dla niego najlepszym miejscem - dodaje.

Żeby tego było mało, BMZ gwarantuje pracownikom 3-letnie kontrakty po trzymiesięcznym okresie próbnym.

Firma zapewnia, że po roku pracy na linii produkcyjnej - przy zachowaniu reguł przyznawania premii, które oferuje pracodawca - pracownik produkcji w BMZ Poland może zarabiać do 3325 zł brutto. Według danych firmy Sedlak&Sedlak, mediana miesięcznego całkowitego wynagrodzenia na stanowiskach produkcyjnych w Polsce wynosi 2 501 zł brutto (dane za marzec 2017). Na zarobki powyżej 3 230 zł brutto może liczyć jedynie co czwarty pracownik fizyczny.

Praca szuka człowieka. Młodzi od pracy oczekują czegoś innego, niż ich rodzice

 

 

BMZ Poland powstała w 2010 roku jako spółka "córka" BMZ GmBH - międzynarodowej korporacji założonej w 1994 r. w Karlstein (Niemcy). Obecnie grupa BMZ jest liderem wśród europejskich producentów zestawów akumulatorowych dla przemysłu ogrodniczego, rowerowego, medycznego i rynku szeroko pojętych elektronarzędzi. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania energii, bazując na ogniwach litowo-jonowych.




Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Maciej_B / 188.207.246.* / 2018-01-25 19:21
Tak... chwilkę popracowałem w polskim oddziale niemieckiej korporacji, mamy wypracowywać 300% niemieckiej normy za 30% niemieckiej stawki. Na logikę, lepiej jechać do Niemiec i robić te zwykłe niemieckie 100% za 100% niemieckiej stawki (czyli 300% Polskiej) Bez polskich nadzorców, wynajętych jako "poganiacze bydła".

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Paweł421 / 83.7.239.* / 2017-12-23 17:00
Pracownicy produkcyjni są wykorzystywani przez wielkie międzynarodowe koncerny.. Korzystają na tym jedynie właściciele i akcjonariusze

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Jan810 / 188.137.45.* / 2017-12-13 08:55
Otóż to. Ja na co dzień pracuję w Norwegii. Pensja 28 tys NOK. Pokój mam nad firmą za darmo. Gwarantował go pracodawca. Jedyne koszty jakie ponoszę to wyżywienie. Ceny nie są tak wysokie. Średni przelicznik to cena w Polsce x 2. Nie martwię się czy starczy od 1 do 1. Do kraju miesięcznie wysyłam 16-20 tys NOK ale nie zasuwam na zupkach. Mam ochotę na świeżą rybę - kupuję. Kultura w pracy zupełnie inna niż u nas. Nie ma presji. O 10 śniadanie - rzecz święta wszyscy odchodzą od komputerów siadają przy stole. Tu ludzie angażują się w pracy bo widzą i czują, że pracodawca się z nimi liczy a nie to co u nas. Ostatni pracodawca w Polsce po przepracowaniu u niego 3 lat podziękował mi gołą podstawą 1500 zł i oszukał na zaległym urlopie.
 
pozdrawiam / 94.254.129.* / 2017-12-13 16:56
W Polsce też można znaleźć fajnego pracodawcę - przykładem może być mój - ale jest to dużo trudniejsze. Po prostu ciekawych, uczciwych i nie myślących tylko o sobie ludzi generalnie jest mało, a i absurdalne koszta zatrudnienia robią swoje.
 
pozdrawiam / 94.254.129.* / 2017-12-18 16:25
Nie, nie jestem ani sędziĄ ani tym bardziej sędziOM.
 
......... / 86.156.183.* / 2017-12-15 20:41
Jestes sedziom ?

Skandal

Jan979 / 93.105.29.* / 2017-12-12 20:52
PUP w Suwałkach urządza sobie kpiny , w dniu 12.12. 2017,zwołali ok 40 osób o różnych zawodach,[dużo kierowców],ponieważ pracodawca potrzebował piekarzy. Za tydzień następne spotkanie z pracodawcą sklepu spożywczego który złożył zapotrzebowanie na sprzedawcę a nagminnie odmawia przyjęcia do pracy.

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

lolossos / 89.68.22.* / 2017-12-12 18:56
Można łatwo dorobić na tej stronie. Strona w języku angielskim.
10 centów za 4-cyfrowy kod. Szybko się wpisuje i zbiera. Każdą zebraną kwotę należy pomnożyć przez 3,5 bo tyle wart jest dolar.
Link: plusmoney.win/5045528740278/

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

sławek510 / 31.6.219.* / 2017-12-12 14:45
Gdyby we Francji, Niemczech tyle płacili ludziom to by wyszli na ulice i spalili to miasto, a u nas cisza

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

dfkslsfkflsk / 83.12.82.* / 2017-12-12 14:34
Niech dadzą lepsze pensje, a nie te p******* że się nie pobrudzisz...

Praktyka za 800€

Leo$ / 157.25.164.* / 2017-12-12 12:59
W Niemczech studenci na praktyce dostają 600 - 800€ miesięcznie NA ŁAPĘ !!!
Potem się śmieją: "za 600€ to weź sobie polaczka..."
Dziękujemy Ci Polsko...

Ale o co kaman??!!

tyytuss / 31.182.57.* / 2017-12-12 11:08
Skoro młodym emerytkom w wieku 60 lat wystarcza 1620 zł brutto emerytury, to młodym w wieku 20-30 lat wystarczy 3200 zł brutto :)

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

dobra zmiana / 89.64.58.* / 2017-12-12 09:44
MGR INŻ Leśnictwa, od roku szukam pracy w Lasach Państwowych. Tak się składa że pracę za przyzwoite pieniądze i w przyzwoitych warunkach można tylko dostać jak zatrudni cie Tata lub Mama na wysokim stanowisku. Teraz to się nazywa "Tradycje rodzinne" a kiedyś pochodzenie społeczne, a po naszemu nepotyzm i kumoterstwo

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

csd / 89.64.29.* / 2017-12-12 08:38
3300 brutto kuuuurwa niech ten dyrektor wytrzeźwieje PS Pozdrawiam was polaczki z Monachium :*

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

darek998 / 83.10.83.* / 2017-12-12 08:20
co niektórzy piszą o roszczeniowej pozycji potencjalnego pracownika ktoś wspomniał o wynagrodzeniu niemców w takowej fabryce 2000 euro ale to chyba netto jest no to moja propozycja roszczeniową nie bedzie chyba jak wyraże chęć podjęcia pracy za 1000 euro NETTO a co do wydajnosci pracowników niemieckich a polskich to bym troche więcej powsciągliwości zachował
 
Zorro 446 / 188.192.53.* / 2017-12-12 08:23
Znajdz wiec sobie pracodawce, ktory na tak laskawa oferte przystanie. Oczywiscie kwalifikacje masz jak najwyzsze? Wzglednie otworz wlasny zaklad i zobacz, ile trzeba sie narobic, ile towaru trzeba wyprodukowac i sprzedac, zeby takiemu laskawcy jak ty wypalic 1000 euro na raczke. Sprobuj, zachecam. A potem pogadamy jeszcze raz.
 
......... / 86.156.183.* / 2017-12-15 20:47
Zorro. Jak to wszystko takie trudne to przestan sie tym zajmować. A tak na poważnie to raczej normalne jest , ze nikt za darmo pracował nie bedzie. Drogi sa dwie zacząc płacić lub zakończyć działalność. Pracownicy z przed 1989 roku juz niedługo nie bedą wogule dostepni. A tylko oni godza sie na takie stawki.
 
DFGTRGf / 94.254.148.* / 2017-12-13 22:26
A ty kto jesteś antyPolak raczej jesteś madrala to zamykaj zakład i pracuj za 12,50 brutto bo tyle mi płacą zamień się niezamykaj ja będe zwijał hajs twój za ciebie jaki masz a ty pójdziesz do mojej pracy i będziesz zwijał hajs mójto co jak będzie kozak jesteś wielki to się pokaz bądz człowiek i się zamień zemna polecam ci moja prace.
 
Akurat / 89.64.9.* / 2017-12-12 08:44
Ale o czym ty mówisz? Już ze 3 mln Polaków znalazły sobie takiego pracodawcę bez większych problemów - tyle, że za granicą. A wy tu nadal wyjcie, że leniwi roszczeniowi Polacy nie chcą u was pracować......
 
olek 665 / 31.0.122.* / 2017-12-12 09:57
Właśnie że to za granicą to ładnie wygląda zarobek tylko w teori. Nawet nie ma opcji otrzymania etatu za chociać 2000 euro brutto. Praktycznie same prace agecyjne, pracownik agencyjny czyli nigdy nie wiesz ile zarobisz w miesiącu a nawet w tygodniu. Jakby łatwo od reki można było dostać za granicą pracę za 2000 euro netto, to zapewniam cię że nikt z wyjątkiem posłów, lekarzyna kontraktach, jakichś wyższych urzędników i osób w iwku poprodukcyjnym by nie został w Polsce. Wielokrotnoe próbowałem za zachodzie znależc tam jakąś pracę na której można zbudować minimum stabilizacji, można sobie pomarzyć. To oczywiście nie znaczy że w Polsce jest dobrze i te oferowane śmiecie to atrakcja. Oferuje się w Polsce takie śmiecie bo dobrze pracodwawcy wiedzą że wyjazdy na stałe to mrzonki.
 
Akurat / 89.64.9.* / 2017-12-12 14:28
No nie wiem. Ja w tej chwili mam więcej znajomych za granicą niż w Polsce. Mój brat jest tam już 10 lat, znalazł tam żonę i raczej ni wróci..... W Polsce stabilizacja? Za 2000zł netto? Na zleceniu, w piątek, świątek? To już chyba lepsza ta za 2000 euro?
 
olek 665 / 31.0.120.* / 2017-12-12 19:19
Gdzie mówione że 2000 zł to stabilizacja czy że 2000 euro jest gorsze niż 2000 zł. Ale najpierw pojedz a nie wierz we wszystko co znajomi powiedzą. Też jak przyjeżdzałem do Polski to brałem nowy samochód z wypożyczalni i bajerowałem ile zarabiam za granicą czyli mnożyłem swoje zarobki tam 2 - 3 x a koszty dzieliłem przez 2 , a co niech rodzinie w Polsce i zanjomym żyłka pęknie z zadrochy. A teraz wcale nie jeżdzę bo tak się zepsuł tam rynek pracy , wyłącznie krótkie smieciówki, kiedyś chociaż było minimum 3 miesiące w jednym miejscu a teraz nawet 3 tygodni w jednym miejscu nie urobisz.

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Zorro446 / 188.192.53.* / 2017-12-12 08:02
Wszystkie te negatywne komentarze to dowod, ze Polakom nie chce sie pracowac. Uczyc tez sie nie chce, ale to nie zmienia faktu, ze kazdy chcialby byc ministrem. Nic nie robic, ale byc milionerem. Prostackie, niewysztalcone ale roszczeniowe spoleczenstwo. Praca jest tylko zlem koniecznym, nie zas powodem do dumy, ze przyczyniam sie do rozwoju kraju. Wie o tym pis, dlatego wygrywa glosami nieudacznikow zyciowych kupionymi za 500+. Oczywiscie, mentalnosc Polaka zmienia sie o 180 stopni w momencie, gdy sam ma chocby jednego pracownika - wtedy zatrudnia na czarno albo na smieciowke na najnizszej krajowej. Z taka mentalnoscia, bez poszanowania dla pracy, pracownika ale i pracodawcy NIGDY NIE DOGONIMY ZACHODU!
 
HGT / 94.254.148.* / 2017-12-13 22:32
Ty zorro sroro bo c zaraz w d.pie zrobia takie zorro że zobaczysz jeśień średniowiecza konfidencie i antyPolaku
 
pracownik wykształcony / 94.254.129.* / 2017-12-13 16:50
No dobra, a zarabiając 2700 brutto w niekoniecznie bezpiecznych warunkach zostaniesz milionerem? Bo na moje to nie bardzo, chyba że będziesz pracował 39489301204 lat.
 
Jaco1146 / 141.129.1.* / 2017-12-12 08:33
Dlatego , chcą zabierać tym lepiej niezarabiającym i oddawać tym co się im robić nie chce. Witamy w PRL ( Pisowskiej Republice Ludowej )

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

były pracownik861 / 85.14.122.* / 2017-12-12 07:41
I najważniejsze w tym reklamowanym artykule właśnie to DO "może zarabiać DO 3325 zł brutto", ponieważ 2500-2700 zł brutto jest jak najbardziej DO 3325 zł. Firma zdesperowana szuka pracowników, nawet gwarantując 1000 zł za zaniesienie CV do działu kadr polecającej szukającej pracy osoby. Realne zarobki tam 2700 brutto, tyle jest w umowie, reszta zawyżona to premii i nadgodziny, szczególnie jak się pracuje kilka tygodni z rzędu po 12 h nocki. Premia się zmniejsza, jak się nie wyrabia ciągle rosnących norm, było się na urlopie czy L4, i, nie daj Boże, reklamacja z twojej linii, kolejne trzy miesiące masz tylko te gwarantowane 2700. Co tyczy czystości, to są opary utwardzaczy, opary cyny po lutowaniu, kleje...
 
Zorro 446 / 188.192.53.* / 2017-12-12 08:05
Ty byles kiedys w noweczesnej fabryce? Czy tylko 5 lat temu ogladales reportaz z Chin?
 
były pracownik861 / 85.14.122.* / 2017-12-12 08:22
Byłem w BMZ w Gliwicach, montowania jak montownia, jak tysiące innych, wszystko gotowe zachodnie projekty do skręcenia według schematu, maszyny testujące również z Zachodu, system magazynów wysokiego składowania + Administracja...Takie fabryki to i 40 lat temu były. Gdzie tu nowoczesność??? A lutownice widziałeś w tej fabryce, czy tylko na grafice w google???

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

PaGo / 83.0.207.* / 2017-12-12 07:38
Szkoda. że te wszystkie firmy nie powstają na północnym wschodzie. W takim Ełku, Giżycku, pracowników mieliby z pocałowaniem ręki. Bez wymyślnych sposobów ich szukania.

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

jack447 / 176.221.120.* / 2017-12-12 07:36
do pracy nie chodzi sie relaksowac ale zarabiac pieniadze,niech niemcy zaczna placic odpowiednio to pracownikow beda mieli,na tym samym stanowisku w niemczech placa wynosi 2000 euro,do tego w Polsce firma dostaje dotacje unijne,zwrot kosztow wynagrodzenia od panstwa polskiego,100 tys zl na utworzenie nowego stanowiska pracy ,zwolnienie z podatku ,ziemie na postawienie fabryki za darmo
 
Zorro446 / 188.192.53.* / 2017-12-12 08:11
Czy nie sadzisz madralo, ze gdyby Niemcy mieli placic polskim pracownikom tylko, co w Niemczech - to raczej daliby miejsca pracy we wlasnym kraju? Czy nie dociera do ciebie, ze jedynym atutem Polakow, ktorzy sa nieporownywalnie mniej wydajnymi i odpowiedzialnymi pracownikami niz niemieccy sa nizsze koszty wynagrodzenia? Czy po trzecie jakikolwiek polski pracodawca placi swoim fizycznym 2000 euro? Typowy Janusz:roszczeniowo, niech dadza! A my sie wetdy laskawie namyslimy... Wstyd, do niczego w zyciu nie dojdzesz czlowieku.
 
jack447 / 176.221.120.* / 2017-12-12 09:48
zorrro jaki rozczeniowy jestem a przeczytales co napisalem,na wybudowanie fabryki NIEMIECKA firma dostaje dotacje od POLSKIEGO panstwa rozne wysokosci ale 40% srednio,zwrot kosztow wynagrodzenia w bylo 1000zl na pracownika a to placimy MY Z NASZYCH PODATKOW,100 tys zl na utworzenie stanowiska pracy w wiekszosci stanowisko pracy NIEMIECKA firma ma za Darmo bo to my placimy z naszych podatkow,grunty pod budowe ZA DARMO,to moze chociaz niech odpowiednio zaplaca,2500 zl pensja to po przeliczeniu daje 500 euro z czego polowe placimy my z naszych podatko maja pracownika za 250 euro to w Ugandzie tyle ludzie zarabiaja,dolicze do tego jeszcze karuzele VATowska gdzie zaden rzad,urzad ma pelne portki i nie sprawdza zagranicznych firm niemieckich,TAK SKORO MAJA PRAWIE ZA DARMO WSZYSKO W NASZYM KRAJU TO CHOCIAZ NIECH ZAPLACA PRACOWNIKOWI,wine za to ponosi kazdy rzad jaki jest od lat 80

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

ppp321 / 89.228.236.* / 2017-12-12 07:10
Mediana 2500zł brutto, czyli jakieś 1600zł na rękę. A przecież średnia krajowa to 4600zł brutto :-) I wychodzi obłuda na temat podawania średniej krajowej

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

jaro2211 / 91.230.117.* / 2017-12-12 05:39
Normalnie rewelacja.

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Adrian2805 / 83.8.143.* / 2017-12-12 04:45
Ja czekam aż pracodawcy będą wykupować bloki od spółdzielni aby móc dać mieszkania pracownikom.

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

WDOWIEC / 159.205.241.* / 2017-12-12 04:35
CHĘTNIE SIĘ TAM ZATRUDNIĘ.GDZIE TO JEST?

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

janek876 / 88.156.50.* / 2017-12-12 04:33
Jak strażnik ochrony kradnie a Dyrekcja ochrony go broni to jest w tym jakiś interes ! Dzielą się łupem !

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Niepełnosprawny. / 88.156.50.* / 2017-12-12 04:26
Pracowałem W Olsztyńskiej Firmie Ochrony Pentagram. Zostałem zwolniony za to ze przez dwa lata nie mogłem z korzystać z urlopu wypoczynkowego. Gdy chciałem z korzystać , kierownik nadzoru chciał zabrać mi połowę urlopu twierdząc ze go już wykorzystałem. Następnie złapałem złodzieja to był emerytowany strażnik więzienny tez pracownik ochrony .To już zdenerwowało Kierownika nadzoru i mi nie przedłużono umowy zwolniono. Ale Kierownikowi było to za mało i wydzwaniał po innych Z.P.Chronionej żeby mnie nie zatrudniano. Teraz gdy nie pracuje , zakazuje niepełnosprawnym pracownikom rozmawiania ze mną , pod karą zwolnienia z pracy. Ostatnio byłem w Olsztyńskiej filharmonią za potrzebą , ten Kierownik przyjechał ponieważ poinformował tego kierownika pracownik ochrony. I ten Kierownik zabronił mi załatwienie potrzeby zrobienia siku . Nadmieniam ze to miejsce publiczne i miałem prawo z korzystania. Ale jak ktoś ma coś ? to szuka winnych .Tak mają byli Milicjanci .Teraz zakazał wszystkim pracownikom ochrony nie wpuszczać na tereny obiektów które ochrania byłego pracownika. Czego się boi były Milicjant

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Bado903 / 79.186.8.* / 2017-12-12 00:12
3230 BRUTTO?
To ledwo 2200 netto.
Dobrze że nie maja produkcji w Poznaniu lub w okolicach :)
DWA I PÓŁ DNIA PRACY ABY ZATANKOWAĆ AUTO !!!!!!
Wolę ch...m mieszać ciasto !!!!!!
 
Zorro446 / 188.192.53.* / 2017-12-12 08:12
To mieszaj i sie nie wypowiadaj
 
FG / 94.254.148.* / 2017-12-13 22:50
A zorro sroro nic nierobi siedzi przed kompem na necie bo jest nierobem i koniobi..ą ale się wymądrza i innych poucza jaki to zniego parocholik a wszyscy inni to nieroby.

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

EMERYTKA 70 / 95.41.71.* / 2017-12-11 23:08
a SZKODLIWE ILE ???? Niech sobie kupią ROBOTY !!!!
 
EMERYTKA 70 / 95.41.71.* / 2017-12-11 23:12
pracownik tutaj to tylko obsługa techniczna dla robota , projekty robotów itd ... więc nie za takie pieniądze ~!!!!

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

Kacperdki / 188.146.103.* / 2017-12-11 22:35
I jeszcze zapomniali dodać że nie zarobia będą pracować na zero groszy

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

MarcyM / 89.70.89.* / 2017-12-11 21:55
Fascynująca praca. Z marazmu i nudy nikt nie dotrwa w niej do obiecywanego wynagrodzenia 3325, - brutto.
 
kolega z biznesu / 46.148.163.* / 2017-12-11 22:11
Może pracownicy jakoś przetrwają te kilka lat zanim ich miejsca zajmą roboty. Ciekawe tylko, czy wówczas pracownicy odetchną z ulgą czy wyjdą na ulice protestować.

Re: Firma szuka nowych pracowników. Obiecuje, że się nie pobrudzą i nie...

nd / 109.42.2.* / 2017-12-11 21:34
Za rok rak bo to wszystko toksyczne
 
Zorro446 / 188.192.53.* / 2017-12-12 08:14
Zycie jest smirtelna choroba przenoszona droga plciowa. Poloz sie od razu do grobu, po co ci pracowac.
 
WDOWIEC / 159.205.241.* / 2017-12-12 04:38
NA COŚ TRZEBA UMRZEĆ