breadcrumb money.pl logo Praca praca Warszawa Wdrożeniowiec Comarch ERP XL
Nazwa firmy Prospeo Sp. z o.o.
Stanowisko Wdrożeniowiec Comarch ERP XL
Kategoria Finanse/Ekonomia
Inne
Lokalizacja Warszawa,
Termin ważności: 2018-01-15

Oferta pracy Wdrożeniowiec Comarch ERP XL

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Wdrożeniowiec Comarch ERP XL

rozwiń Konsultant Wdrożeniowiec Comarch ERP XL INFORTES Sp. z o.o. Analiza potrzeb Klienta Konfiguracja systemu Prowadzenie szkoleń dla użytkowników Wsparcie Klienta podczas uruchomienia Nadzór nad realizacją projektu (opcjonalnie) ... Konsultant Wdrożeniowiec... 2018-10-15 Wrocław pracuj.pl

Opis stanowiska:

Obowiązki:

  • przyjmowanie i dokumentowanie uwag w zakresie obsługiwanych systemów,
  • komunikacja z podwykonawcami i koordynacja prac z zasobami zewnętrznymi,
  • zbieranie i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych, proponowanie i wdrażanie nowych rozwiązań,
  • konsultacje wdrożeniowe i rozwiązywanie problemów (Comarch ERP XL i powiązane aplikacje),
  • wsparcie użytkowników w zakresie obsługi Comarch ERP XL.

Oczekiwania:

  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność i skuteczność w działaniu oraz inicjatywa,
  • wykształcenie o profilu technicznym lub ekonomicznym,
  • minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku administrator systemu ERP lub podobnym,
  • znajomość procesów księgowych, zaopatrzeniowych, magazynowych i finansowych,
  • zbieranie i tworzenie specyfikacji wymagań biznesowych,
  • rozumienie potrzeb klienta, komunikatywność,
  • Znajomość oprogramowania Comarch ERP XL i Comarch WMS, BI, Mobilny Sprzedawca,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • umowę o pracę lub B2B,
  • pracę w młodej dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju zawodowego w strukturach organizacji,
  • pracę w luźnej atmosferze,
  • po okresie próbnym samochód służbowy,
  • wyjazdy integracyjne.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922.)."

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony