Money.pl Praca praca Warszawa UX/UI Designer

  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy UX/UI Designer

Ta oferta jest już nieaktualna!

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialna/-y za:

  • projektowanie procesów i scenariuszy użytkownika w aplikacjach biznesowych dla klienta zewnętrznego (bankowość mobilna/elektroniczna)
  • współpraca z Product Ownerem i zespołem developerskim podczas wdrażania nowych funkcjonalności i rozwijaniu istniejących
  • definiowanie wymagań funkcjonalnych
  • ścisła współpraca z Product Ownerami i zespołami developerskimi przy wprowadzaniu nowych funkcjonalności i rozwijaniu już istniejących

Wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w projektowaniu aplikacji mobilnych/webowych
  • Doświadczenie w projektowaniu aplikacji bankowych dla klienta, doradcy, konsultanta CC, agenta
  • Doświadczenie w zakresie projektowania aplikacji webowych, tworzenia działających prototypów w oprogramowaniu Axure na podstawie wymagań jednostek biznesowych
  • Umiejętności analityczne umożliwiające przełożenie wymagań biznesowych na projekt aplikacji webowej
  • Bardzo dobra znajomość zagadnień: Responsive web design (RWD), User Experience, Usability, Rich Internet Application (RIA), Aplikacje hybrydowe na urządzenia mobilne

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • stabilne zatrudnienie i rozwój zawodowy w międzynarodowym środowisku
  • wybór preferowanej formy zatrudnienia
  • pracę na rzecz najbardziej rozpoznawalnych marek polskich i globalnych
  • szkolenia i treningi
  • długoterminowe i interesujące projekty
  • benefity pozapłacowe (m.in.: pakiet premium prywatnej opieki medycznej i kartę sportową), dobrą atmosferę pracy oraz spotkania integracyjne
  • stałe wsparcie opiekuna z ramienia ASTEK Polska
  • współpracę ze specjalistami w swojej dziedzinie
  • Źródło oferty: StepStone.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony