breadcrumb money.pl logo Praca praca Warszawa Traffic Manager
Nazwa firmy Sizmek Polska Sp. z o.o.
Stanowisko Traffic Manager
Kategoria Internet/E-Commerce
Lokalizacja Warszawa
Termin ważności: 2018-06-21

Oferta pracy Traffic Manager

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Traffic Manager

rozwiń Traffic Manager z językiem rosyjskim Selektivv Europe Sp. z o.o. Implementacja oraz optymalizacja kampanii mobile'owych w modelu zakupu RTB (CPM, CPC, CPL, CPI); wsparcie techniczne oraz opieka nad klientami firmy; raportowanie wyników prowadzonych kampanii;... 2018-10-11 Warszawa pracuj.pl

Oferta:
Sizmek jest wiodącym dostawcą rozwiązań technologicznych pozwalających na zakup, emisję, monitoring i optymalizację kampanii reklamowych online. Narzędzia Sizmek umożliwiają agencjom interaktywnym, reklamodawcom i wydawcom zarządzanie kampaniami reklamowymi prowadzonymi w Internecie przy wykorzystaniu najnowocześniejszych formatów i kanałów reklamowych.

Poszukujemy kandydatów na stanowisko Traffic Manager.

Zadania przyszłego pracownika:

* współpraca z największymi firmami z branży reklamy internetowej

* implementacja internetowych kampanii reklamowych oraz ich nadzór

* rozwiązywanie problemów technicznych związanych z emisją reklam

* kontakt z agencjami reklamowymi odpowiedzialnymi za przygotowanie części kreatywnej do kampanii reklamowych

* wsparcie Account Managera w kontaktach z klientem oraz prowadzeniu szkoleń dla klientów i wydawców

Oferujemy:

* możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w obszarze reklamy internetowej i nowych technologii

* pracę na pełen etat w firmie konkurującej z największymi globalnymi graczami na rynku rozwiązań adserwerowych

* rozwój w międzynarodowym środowisku w zespole doświadczonych specjalistów

* współpracę z czołowymi wydawcami działającymi na rynku reklamy internetowej oraz największymi domami mediowymi

* pracę w kameralnym biurze, w przyjaznej atmosferze
* wykształcenie wyższe lub ostatni rok studiów, preferowane kierunki ścisłe

* doświadczenie w pracy z adserwerem

* dokładność oraz umiejętność szybkiego uczenia się

* zaangażowanie w wykonywaną pracę

* samodzielność

* chęć rozwijania kompetencji w obszarze reklamy internetowej oraz obsługi klienta

* komunikatywność

* język angielski w stopniu co najmniej dobrym

* znajomość podstaw HTML i JavaScript
  • Źródło oferty: infopraca.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony