Money.pl Praca praca Marki Technolog produkcji (branża poligraficzna)
Nazwa firmy Displate
Stanowisko Technolog produkcji (branża poligraficzna)
Kategoria Produkcja
Lokalizacja Marki
Termin ważności: 2020-08-15

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Analiza
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Finanse/Ekonomia
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Nieokreślone
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Praca fizyczna
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sprzedaż
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Ubezpieczenia
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Technolog produkcji (branża poligraficzna)

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Technolog produkcji (branża poligraficzna)

rozwiń Technolog /inżynier produkcji (branża poligraficzna) Displate Displate to globalny marketplace zrzeszający ponad 40 000 artystów z całego świata i sprzedający ich prace (ponad 1 MLN grafik) drukowane na najwyższej jakości metalu i wieszane za pomocą magnesu.... 2020-09-25 Marki StepStone.pl
rozwiń Technolog /inżynier produkcji (branża poligraficzna) Displate Displate to globalny marketplace zrzeszający ponad 40 000 artystów z całego świata i sprzedający ich prace (ponad 1 MLN grafik) drukowane na najwyższej jakości metalu i wieszane za pomocą magnesu.... 2020-09-17 Marki Adzuna

Opis stanowiska:

W Displate pomagamy ludziom kolekcjonować ich pasje. Displate to globalny marketplace zrzeszający ponad 40 000 artystów z całego świata i sprzedający ich prace (ponad 1 MLN grafik) drukowane na najwyższej jakości metalu i wieszane za pomocą magnesu. Do tej pory sprzedaliśmy ponad 2 MLN plakatów na całym świecie! Współpracujemy z takimi markami jak Star Wars, Marvel, DC Comics, HearthStone (Blizzard), Witcher, GWENT i Cyberpunk 2077 (CD Projekt Red). Jest nas już ponad 200 utalentowanych osób.

  • Ścisła współpraca z działem produktu i kreacji
  • Weryfikowanie i przygotowywanie materiałów przed wprowadzeniem do produkcji
  • Ustalanie procesu technologicznego dla uruchamianych prac
  • Przygotowanie kart technologicznych produktu
  • Nadzorowanie i planowanie prac przy wdrożeniach specjalnych produktów, wykonywanie testów
  • Wyszukiwanie i doradzanie w zakresie doboru materiałów na produkcji, wyszukiwanie nowych rozwiązań technologicznych
  • Identyfikowanie źródeł problemów technologicznych i jakościowych i pomoc we wdrażaniu działań naprawczych
  • Opracowywanie dokumentacji produktowej, raportowanie przebiegu wdrożenia do innych działów

  • Wykształcenie średnie lub wyższe z zakresu poligrafii
  • Minimum trzyletnie doświadczenie w poligrafii
  • Znajomość technik druku UV, sitodruku, offsetu
  • Znajomość technik uszlachetniania (praca z detalami jak brokat, uwypuklenia)
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Dokładność oraz przywiązywanie wagi do szczegółów
  • Umiejętność analitycznego myślenia
  • Umiejętności komunikacyjne i współpracy z różnymi działami
  • Mile widziane podstawy pakietu Adobe (Photoshop, Illustrator)

  • Pracę w polskiej firmie o globalnej marce, która dynamicznie się rozwija
  • Realną możliwość rozwoju - szkolenia
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji
  • Pracę przy najnowszych technologiach i maszynach (DURST i AGFA)
  • Pakiet medyczny (EnelMed) i karta Multisport
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Pracę nad atrakcyjnym wizualnie produktem
  • Umowa o pracę z 3 miesięcznym okresem próbnym
  • Źródło oferty: StepStone.pl
praca Marki | wróć do poprzedniej strony