Money.pl Praca praca Warszawa Technisch klantenservice medewerker
Nazwa firmy People Sp. z o.o.
Stanowisko Technisch klantenservice medewerker
Kategoria Obsługa klienta/Call Center
Lokalizacja Warszawa,
Termin ważności: 2020-02-18

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Technisch klantenservice medewerker

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Technisch klantenservice medewerker

rozwiń Technisch klantenservice medewerker PEOPLE Sp. z o.o. Kennis van de Nederlands taal (B2/C1) Kennis van de Engelse taal Basis kennis van computers Beschikbaar zijn om in ploegendienst te werken (afhankelijk van het project) Plezier in het werken met... 2020-03-02 Warszawa pracuj.pl

Opis stanowiska:

Functie-eisen:
?       Kennis van de Nederlands taal (B2/C1)

?       Kennis van de Engelse taal

?       Basis kennis van computers

?       Beschikbaar zijn om in ploegendienst te werken (afhankelijk van het project)

?       Plezier in het werken met zowel de computer als met mensen

Wat ga je doen?
?       Technische hulp verlenen aan Nederlandse sprekende klanten

?       Beantwoorden van vragen van de klant per telefoon en per e-mail

?       Monitoren van de binnenkomende werk stromen

Ons aanbod:
?       Marktconform salaris op basis van opleiding en ervaring (8000-9000 bruto)

?       Tijdelijk onderkomen (voor mensen buiten Warschau)

?       Training vanaf de eerste werkdag

?       Arbeidscontract, Sportkaart, Medische zorg, Verzekeringen

?       26 vakantie dagen per jaar

?       Internationale omgeving

Please add the clause to your application: “I hereby consent People Sp. o.o. to administrate, process and store my personal data for the purpose of recruitment processes including sharing my details with potential future employer for whom People Sp. o.o. performs work to establish conditions of engagement before concluding a contract of employment. The agreement covers the processing of personal data by People Sp. o.o. even after recruitment process in order to present further proposals of employment and may be revoked at any time. At the same time, I declare that all the data that are included in the CV and job applications have been delivered to the company People Sp. o.o. voluntarily and they are true. I acknowledge that personal data will be deleted immediately by the People Sp. o.o. in case of cancellation of my consent, and in case it is not possible to update my data. The company People Sp. o.o. told me about the right to inspect my personal data and the right to demand updates. I acknowledge that People Sp. o.o. will share with me the data of potential employer after verification of my qualifications contained in application documents."

  • Źródło oferty: GoWork.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony