breadcrumb money.pl logo Praca praca Chorzów Szpachlarz
Nazwa firmy Moltton
Stanowisko Szpachlarz
Kategoria Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
Praca fizyczna
Lokalizacja Chorzów
Termin ważności: 2018-05-12

Oferta pracy Szpachlarz

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Szpachlarz

rozwiń Malarz - Szpachlarz TANTIAR PAWEŁ RISKE Umowa na czas nieokreślony. Stawka godzinowa od 19zl. ... Malarz - Szpachlarz TANTIAR PAWEŁ RISKE Poznań Poznan 2018-12-06 Poznań pracuj.pl
rozwiń Szukamy 2 malarzy/szpachlarzy, Dania - Aarhus Daniel Jurkiewicz Findworker.pl Pl - rekrutujemy pracowników dla firm zagranicznych do pracy w Danii, Norwegii, Finlandii i Holandii. Rocznie wysyłamy 250-300 pracowników z Polski do pracy za granicą. Co kilka dni zamieszczamy na... 2018-11-26 Dania, GoWork.pl

Wymagania:
Zakres obowiązków: Przygotowanie powierzchni konstrukcji stalowych przed procesem lakierowania, Zabezpieczenie antykorozyjne powierzchni, Naprawy oraz konserwacje malarskie. ...
  • Źródło oferty: Pracuj.pl
praca Chorzów | wróć do poprzedniej strony