Money.pl Praca Szef kuchni/ Kucharz - Bonarka - Kraków

  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Szef kuchni/ Kucharz - Bonarka - Kraków

Ta oferta jest już nieaktualna!

Oferta:

Zadania:

  • odpowiedzialność za cały proces przygotowywania potraw/dań
  • odpowiedzialność za stany magazynowe i efektywne gospodarowanie produktami
  • współpraca z menedżerem w zakresie opracowania zamówień na materiały i towary
  • utrzymywanie stanowisk produkcyjnych w porządku i czystości
  • szkolenie, koordynacja, budowanie i motywowanie zespołu

Wymagania:

  • aktualna książeczka sanepid
  • 1-2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku (kucharz/szef kuchni)
  • doświadczenie w sieciach gastronomicznych (mile widziane)
  • umiejętność przygotowywania dań w celu minimalizacji strat
  • dbałość o szczegóły, bardzo dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia
  • samodzielne stanowisko pracy w Krakowie w Galerii Bonarka
Oferta dotyczy pracy stałej

Numer referencyjny: K/09/2019/KRK
  • Źródło oferty: infopraca.pl