Money.pl Praca praca Wrocław Starszy Specjalista ds. Transportu
Nazwa firmy Tarczyński S.A.
Stanowisko Starszy Specjalista ds. Transportu
Kategoria Produkcja
Sprzedaż
Lokalizacja Wrocław
Termin ważności: 2019-11-07
Link do oferty więcej (w nowym oknie)

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Agencje doradztwa personalnego
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Starszy Specjalista ds. Transportu

Opis stanowiska:

Tarczyński S.A. jesteśmy czołowym producentem wysokiej jakości wędlin z segmentu Premium, a także najpopularniejszą wśród konsumentów marką kabanosów paczkowanych w Polsce, z ponad 50% udziałem w rynku w tej kategorii. Firma nieustannie dąży do doskonałości dynamicznie się rozwijając . W tym celu posiada własne laboratorium, zespół technologów, a także rozbudowany dział jakości oraz jeden z najnowocześniejszych parków maszynowych Europie. Inwestuje w rozbudowę zakładu, zakup nowoczesnych technologii oraz rozwój pracowników.

  • Raportowanie bieżących działań oraz prowadzenie niezbędnej dokumentacji transportowej;
  • Koordynacja prac związanych z transportem przy optymalnym wykorzystaniu dostępnych zasobów;
  • Ustalanie tras przejazdu pojazdów;
  • Podejmowanie działań zmierzających do optymalizacji czasu i kosztów przejazdu towaru do klienta;
  • Monitorowanie i rozliczanie transportów;
  • Dbałość o wysoką jakość i terminowość dostaw;
  • Zarządzanie flotą samochodową Spółki.

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki związane z logistyką, transportem;
  • Znajomość języka angielskiego - mile widziana;
  • Znajomość przepisów o transporcie drogowym;
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia;
  • Zdolności organizacyjne i przywódcze;
  • Umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w Centrali Firmy (Ujeździec Mały (pow. trzebnicki);
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanych umiejętności;
  • Pakiet świadczeń pozapłacowych: prywatną opiekę medyczną LUXMED, bezpłatną stołówkę, kartę Multisport, ubezpieczenie na życie, bony i paczki świąteczne, bilety na koncerty, bilety na football amerykański - drużynę Panthers Wrocław, dofinansowanie do kształcenia (szkoły, studia, kursy, szkolenia)
  • Umowę o pracę.

Niniejszym przyjmuję do wiadomości iż: Administratorem moich danych osobowych jest Tarczyński S.A. z siedzibą w Ujeźdźcu Małym 80, 55-100 Trzebnica. Inspektorem Ochrony Danych w Tarczyński S.A. jest Pan Michał Pawlak, mail: mipawlak@tarczynski.pl Moje dane osobowe przetwarzane będą w rekrutacji na wskazane stanowisko na podstawie udzielonej zgody. Udzielona zgoda dotyczy również rekrutacji na inne stanowiska, dla których Tarczyński S.A. uruchomi proces rekrutacji w przyszłości. Odbiorcą moich danych osobowych będą Pracownicy Tarczyński S.A.. Moje dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego i organizacji międzynarodowych oraz nie będą przetwarzane w sposób zautomatyzowany w tym również w formie profilowania. Dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat od zakończenia rekrutacji w której rozpatrywana będzie moja kandydatura. Jednocześnie przyjmuję do wiadomości iż mam prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Posiadam również prawo wniesienia skargi do organu nadzorującego przetwarzanie danych osobowych gdy uznam, iż przetwarzanie moich danych osobowych narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. Podanie przeze mnie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Tym samym, Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Tarczyński S.A. z siedzibą w Ujeźdźcu Małym 80, 55-100 Trzebnica, moich danych osobowych podanych do obsłużenia procesu rekrutacji w celu i zakresie niezbędnym do jego realizacji.

  • Źródło oferty: Absolvent.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Wrocław | wróć do poprzedniej strony