Money.pl Praca praca Warszawa Specjalista w Dziale Zarządzania Danymi Klienta
Nazwa firmy Societe Generale
Stanowisko Specjalista w Dziale Zarządzania Danymi Klienta
Kategoria Administracja biurowa
Lokalizacja Warszawa
Termin ważności: 2019-06-27
Link do oferty więcej (w nowym oknie)

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Geologia/Hydrologia/Tektonika
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Specjalista w Dziale Zarządzania Danymi Klienta

Opis stanowiska:
SG CIB, bank korporacyjny i inwestycyjny grupy Société Générale, poszukuje do Oddziału w Warszawie kandydata/ -tki na stanowisko:
Specjalista w Dziale Zarządzania Danymi Klienta
Miejsce pracy: Warszawa
CLIC/SPEC/05/2019
Oferujemy:
  • pracę w miłej atmosferze, dynamicznym, pełnym wyzwań otoczeniu,
  • work-life balance, inicjatywy sportowe, prozdrowotne oraz integracyjne,
  • pracę w międzynarodowej strukturze,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • bogaty pakiet prywatnej opieki medycznej obejmujący stomatologię,
  • umowę o pracę na okres 1,5 roku.
Do podstawowych obowiązków wybranego kandydata/-tki będzie należeć m.in.:
  • weryfikacja dokumentacji prawnej,
  • obsługa umów Polish Master Agreement/ Framework Agreement / Maklerskich/Subdepozytowych oraz innych umów GBIS,
  • aktualizacja baz danych klientów,
  • codzienna obsługa operacyjna na podstawie otrzymanych dokumentów,
  • codzienna komunikacja z zespołami w Head Office/ Bangalore,
  • archiwizacja dokumentów.
Od kandydata/-tki oczekujemy:
  • ukończonych studiów wyższych / studenta ostatnich lat studiów kierunków ekonomicznych lub prawniczych,
  • dobrej znajomości języka angielskiego,
  • znajomości pakietu MS Office (zaawansowana znajomość MS Excel będzie dodatkowym atutem),
  • bardzo dobrej organizacji pracy,
  • zaangażowania, dokładności,
  • umiejętności pracy w zespole, oraz pracy samodzielnej,
  • umiejętności pracy pod presją czasu.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV w języku angielskim podając w temacie CLIC/SPEC/05/2019
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Na aplikacji prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Société Générale S.A. Oddział w Polsce dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego, zgodnie z przepisami art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) oraz ustawy z 10.05.2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2018 r., poz. 1000). Przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych oraz ich poprawiania jak również, że podanie danych jest dobrowolne. " Klauzula powinna być podpisana przez kandydata. Gwarantujemy dyskrecję.

Grupa Societe Generale należy do największych instytucji finansowych w Europie. Ponad 160 000 pracowników zatrudnionych w 80 krajach obsługuje 33 miliony klientów na całym świecie. Societe Generale Corporate & Investment Banking (SG CIB) jest jednym z filarów banku uniwersalnego - modelu, w oparciu o który działa Societe Generale. SG CIB jest obecny w 33 krajach Europy, obu Ameryk, Azji i Oceanii, zatrudnia blisko 12 000 pracowników. Od 1976 roku w Polsce, najpierw jako przedstawicielstwo, a następnie od 1992 r. jako bank korporacyjny i inwestycyjny. Obecnie należy do czołowych instytucji finansowych w kraju obsługujących przedsiębiorstwa, klientów instytucjonalnych i finansowych. SG CIB Polska uczestniczy w finansowaniu największych projektów inwestycyjnych, jest animatorem rynku walutowego i pieniężnego, oferuje produkty inwestycyjne, instrumenty pochodne zabezpieczające przed ryzkiem. Świadczy również usługi z zakresu fuzji i przejęć, cash management, finansowania handlu zagranicznego oraz usługi powiernicze.
  • Źródło oferty: KarierawFinansach.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony