Money.pl Praca praca Bielsko-Biała Specjalista ds. zamówień publicznych
Polecane oferty pracy w mieście Bielsko-Biała
Nazwa firmy HR SIGMA Sp. z o.o.
Stanowisko Specjalista ds. zamówień publicznych
Kategoria Prawo
Lokalizacja Bielsko-Biała
Termin ważności: 2020-08-29

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Analiza
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Finanse/Ekonomia
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Nieokreślone
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Praca fizyczna
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sprzedaż
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Ubezpieczenia
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Specjalista ds. zamówień publicznych

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. zamówień publicznych

rozwiń Specjalista ds. zamówień publicznych HR SIGMA Sp. z o.o. Specjalista ds. zamówień publicznych Miejsce pracy: Bielsko-Biała przygotowywanie ofert przetargowych na przetargi publiczne, budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami,... 2020-09-16 Bielsko-Biała StepStone.pl
rozwiń Specjalista/ka ds. Zamówień Publicznych HR SIGMA Sp. z o.o. Specjalista ds. zamówień publicznych Miejsce pracy: Bielsko-Biała przygotowywanie ofert przetargowych na przetargi publiczne, budowa i utrzymanie pozytywnych relacji z istniejącymi klientami,... 2020-09-17 Bielsko-Biała Adzuna

Opis stanowiska:

HR SIGMA poszukuje dla swojego Klienta kandydatów do pracy na stanowisko: Specjalista ds. zamówień publicznych

Miejsce pracy: Bielsko-Biała

  • przygotowywanie, redagowanie oraz składanie wszelkich pism i wniosków do sądów i urzędów,
  • reprezentowanie podmiotów krajowych i zagranicznych przed sądami oraz urzędami,
  • udzielaniem porad prawnych i bieżących odpowiedzi na problemy z zakresu prawa zgłaszane przez pracowników spółki,
  • przygotowywanie ofert przetargowych,
  • kontakt i obsługę istniejących klientów oraz nadzór nad realizacją zamówień,
  • podtrzymywanie kontaktów handlowych oraz składanie zamówień u dostawców zagranicznych i krajowych,
  • planowanie łańcucha zakupów i dostaw,
  • koordynowanie procesów zamówień i dostaw produktów do placówek m.in. pod kątem terminowości oraz zgodności ilościowej,
  • ścisłą współpracę z działem planowania produkcji i przedstawicielami handlowymi.

  • doświadczenie na podobnym stanowisku w obszarze zamówień publicznych - min. rok,
  • wykształcenie wyższe - preferowane prawnicze
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel i pakietu MS Office,
  • dokładność, umiejętność pracy pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • umiejętności interpersonalne i komunikacyjne,
  • umiejętność nawiązywania skutecznych relacji biznesowych z partnerami wewnętrznymi i zewnętrznymi.

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stabilne zatrudnienie,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • zatrudnienie w firmie, cieszącej się prestiżem i uznaniem klientów.

Osoby spełniające podane wymagania prosimy o przesłanie swojej aplikacji.

Więcej ogłoszeń na stronie www.hrsigma.pl

Klauzula RODO:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

  • Źródło oferty: StepStone.pl
praca Bielsko-Biała | wróć do poprzedniej strony