breadcrumb money.pl logo Praca praca Gdańsk Specjalista ds. Wsparcia Partnerów
Nazwa firmy Dom Finansowy QS S.A.
Stanowisko Specjalista ds. Wsparcia Partnerów
Kategoria Obsługa klienta/Call Center
Lokalizacja Gdańsk
Termin ważności: 2018-08-10

Oferta pracy Specjalista ds. Wsparcia Partnerów

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Wsparcia Partnerów

rozwiń Specjalista ds. Wsparcia Partnerów Dom Finansowy QS S.A. Telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Partnerów współpracujących z DFQS merytoryczne wsparcie Partnerów w zakresie oferty produktowej wsparcie w obsłudze aplikacji sprzedażowej współpraca i... 2018-09-21 Gdańsk pracuj.pl

Wymagania:
Obowiązki: telefoniczna oraz e-mailowa obsługa Partnerów współpracujących z DFQS merytoryczne wsparcie Partnerów w zakresie oferty produktowej wsparcie w obsłudze aplikacji sprzedażowej współpraca i podtrzymywanie relacji z Partnerami i...
  • Źródło oferty: Pracuj.pl
praca Gdańsk | wróć do poprzedniej strony