breadcrumb money.pl logo Praca praca Rzeszów Specjalista ds. Wdrożeń Aplikacji
Nazwa firmy SoftSystem Sp. z o.o.
Stanowisko Specjalista ds. Wdrożeń Aplikacji
Kategoria Informatyka/Programowanie
Instalacja/Utrzymanie/Serwis
Lokalizacja Rzeszów
Termin ważności: 2018-04-12
Superoferty
  • Murarz, Cieśla, Zbrojarz, Dźwigowy, Brygadzista
    Batiment Bau GmbH, Nadrenia Westfalia
  • KIEROWCA C+E, ADR
    Rudolf Pastuschka Transporte, Frankenthal (Pfalz)

Oferta pracy Specjalista ds. Wdrożeń Aplikacji

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Wdrożeń Aplikacji

rozwiń Specjalista ds. wdrożeń i aplikacji biznesowych Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Analiza potrzeb użytkowników w zakresie wsparcia informatycznego, badanie rynku systemów informatycznych i narzędzi wspomagających pod kątem potrzeb firmy, przedstawianie... Specjalista ds. wdrożeń... 2018-09-07 Gdańsk pracuj.pl

Wymagania:
Opis stanowiska: Praca na stanowisku polega na zapewnianiu wsparcia podczas procesu tworzenia oprogramowania oraz wdrażaniu produktu u klienta. ...
  • Źródło oferty: Pracuj.pl
praca Rzeszów | wróć do poprzedniej strony