Money.pl Praca praca Warszawa Specjalista ds. Raportowania

  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Specjalista ds. Raportowania

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. Raportowania

rozwiń Specjalista ds. Analiz i Raportowania TUZ Towarzystwo Ubezpieczeń Wzajemnych Przygotowywanie raportów i analiz na potrzeby wewnętrzne, Przygotowywanie raportów na potrzeby sprawozdawczości KNF, Udział w procesie zamknięcia miesiąca, Udział w procesie sporządzania planów... 2020-05-12 Warszawa pracuj.pl
rozwiń Specjalista ds. raportowania i analiz LEVERAGE Sp. z o.o. Przygotowywanie raportów cyklicznych oraz ad hoc na potrzeby obszaru biznesowego Automatyzacja procesów raportowania Zbieranie i przetwarzanie informacji, wyciąganie wniosków Analizowanie wyników i... 2020-05-06 Warszawa pracuj.pl
rozwiń Specjalista ds. Raportowania i Analiz HR DYCKERHOFF Nowiny k/Kielc ... Specjalista ds. Raportowania i Analiz HR DYCKERHOFF Nowiny (pow. kielecki) Nowiny (pow. kielecki) 2020-05-01 Nowiny (pow. kielecki) pracuj.pl

Opis stanowiska: CEDC produkuje i sprzedaje cieszące się uznaniem marki wódek, jak Żubrówka, Soplica, Bols Platinum, Absolwent czy Żytniówka, będąc również wiodącym eksporterem polskich alkoholi do ponad 50 krajów świata. Wódki z oferty CEDC wytwarzane są w nowoczesnych zakładach produkcyjnych w Białymstoku i Obornikach Wielkopolskich. W Polsce CEDC oferuje również najbardziej znane marki whisky (Grant's, Glenfiddich, Tullamore D.E.W., Wild Turkey, The Balvenie), wina (Carlo Rossi, Gancia, Barefoot) oraz innych znanych światowych alkoholi (Jägermeister, Metaxa, Remy Martin, Cointreau, Aperol, Campari, Cinzano).

Oferujemy Ci:

  • Pracę u lidera rynku, producenta znanych i lubianych alkoholi,
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Atrakcyjny system wynagrodzeń,
  • Rozwój cennych umiejętności - co potwierdza 71% pracowników naszej firmy,
  • Możliwość uczestnictwa w sponsorowanych przez firmę szkoleniach oraz kursach z języka angielskiego i rosyjskiego,
  • Opiekę medyczną w sieci Luxmed, kartę MultiSport, możliwość wykupienia ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach,
  • Przyjazną atmosferę pracy, w której dzielimy się wiedzą i doświadczeniem - co potwierdza 92% naszych pracowników,
  • Konkursy pracownicze z możliwością wygrania upominków/ biletów na eventy, eventy biurowe, sampling produktów, onboarding (w którego skład wchodzi: szkolenie produktowe, wycieczka do fabryki oraz szkolenia),
  • Możliwość zakupów w sklepie pracowniczym w atrakcyjnych cenach.

Jako Specjalista ds. Raportowania, będziesz odpowiadał/a za:

  • Przygotowanie skonsolidowanych danych do raportów i sprawozdań finansowych,
  • Monitorowanie raportów od spółek zależnych,
  • Wyjaśnianie nieprawidłowości zidentyfikowanych w przesłanych raportach,
  • Komunikowanie się z zagranicznymi partnerami w celu pozyskania informacji i wyjaśnień - komunikacja w języku angielskim,
  • Przygotowanie miesięcznych / kwartalnych analiz bilansu i rachunku wyników po subgrupach (spółkach),
  • Zarządzanie i aktualizacja wzorów raportowania,
  • Przygotowywanie plików dla audytorów oraz współpraca z nimi,
  • Udział w rozwijaniu nowych finansowych procesów oraz narzędzi do efektywnego raportowania,
  • Współtworzenie i aktualizacja procedur oraz wytycznych dla spółek z Grupy.

Szukamy właśnie Ciebie jeżeli:

  • Posiadasz min. 3 letnie doświadczenie w Finansach na stanowisku specjalistycznym (mile widziane doświadczenie w audycie),
  • Znasz podstawy procesu konsolidacji i księgowości,
  • Posiadasz wyższe wykształcenie (preferowane kierunki finansowe),
  • Znasz pakiet Ms Office na poziomie zaawansowanym (w szczególności Excel oraz PowerPoint),
  • Znasz język angielski na poziomie zaawansowanym (C1), w tym słownictwo finansowe,
  • Mile widziana: kwalifikacja ACCA/biegłego rewidenta, znajomość MSSF/MSR lub US GAAP, znajomość języka rosyjskiego,
  • Posiadasz zdolności analityczne, jesteś osobą dokładną, skrupulatną oraz zaangażowaną w wykonywanie obowiązków.
  • Źródło oferty: StepStone.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony