breadcrumb money.pl logo Praca Specjalista ds. harmonogramowania
Nazwa firmy Budimex SA
Stanowisko Specjalista ds. harmonogramowania
Kategoria Budownictwo/Geodezja
Projektowanie/Wdrażanie
Lokalizacja Wilno
Termin ważności: 2018-03-08

Oferta pracy Specjalista ds. harmonogramowania

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Specjalista ds. harmonogramowania

rozwiń Młodszy Specjalista ds. Harmonogramowania i Raportowania Astaldi -Oddział w Polsce Monitorowanie i weryfikacja postępów prowadzonych robót, Tworzenie dziennych i tygodniowych raportów na potrzeby prowadzonych robót, Wsparcie w kontroli wydajności i efektywności prac prowadzonych... 2018-10-22 Warszawa pracuj.pl
rozwiń Starszy Specjalista Analityk Administrator ds. Harmonogramowania Produkcji POLPHARMA S.A. Administrowanie modułem do harmonogramowania (moduł Oracle), aktywne działania optymalizujące system oraz ciągłe doskonalenie aplikacji poprzez kreowanie usprawnień Wykorzystywanie innych narzędzi... 2018-10-08 Starogard Gdański pracuj.pl
rozwiń Specjalista ds. Planowania Kontraktów i Harmonogramowania Trakcja PRKiI S.A. Wsparcie w opracowywaniu i aktualizacji harmonogramów rzeczowo-finansowych zgodnie z wymaganiami kontraktowymi. Analiza harmonogramów rzeczowo-finansowych pod kątem roszczeń do Zamawiającego.... 2018-10-17 Warszawa pracuj.pl

Opis stanowiska:

Do Twoich zadań należeć będzie:

  • tworzenie i aktualizowanie szczegółowych harmonogramów realizacji prac oraz wprowadzanie zatwierdzonych zmian w harmonogramie projektu,

  • bieżąca współpraca z podwykonawcami, pracownikami nadzoru na budowie oraz kompletacja danych harmonogramowych,

  • kompilacja i analiza harmonogramów podwykonawców w relacji do harmonogramu projektu,

  • analiza odchyleń poszczególnych zadań od harmonogramu projektu, tworzenie raportów, zestawień, opracowywanie wyciągów okresowych dot. m. in, postępu i zaawansowania prac, obciążenie zasobami, raportowanie krzywych S, interpretowanie sytuacji na budowie

  • uczestnictwo w spotkaniach koordynacyjnych dotyczących harmonogramów i raportów miesięcznych.

  Zobacz więcej i APLIKUJ »
  • Źródło oferty: Praca.pl