Trwa ładowanie...

Kontroler Finansowy

Głównym celem stanowiska jest kontrola realizacji planów finansowych firmy.

Podstawowe obowiązki

  • wdrażanie planów finansowych firmy i tworzenie odpowiednich procedur
  • bieżący nadzór nad dyscypliną kosztową firmy
  • analiza i rozwój systemów finansowych
  • ocena aktualnej polityki finansowej i podatkowej firmy
  • informowanie członków Zarządu o aktualnych źródłach finansowania, trendach i efektach obecnie prowadzonych działań operacyjnych

Najważniejsze kompetencje zawodowe

  • umiejętności analityczne
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • świadomość komercyjna
  • wiedza z zakresu zarządzania finansami
  • wiedza z zakresu prawa podatkowego
  • zdolności numeryczne
  • skrupulatność / sumienność
  • inicjatywa / przedsiębiorczość

Najczęściej spotykane wymagania rekrutacyjne

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne (rachunkowość, finanse)
  • kilkuletnie doświadczenie zawodowe na stanowisku w kontroli finansowej
  • szczegółowa znajomość procesów finansowych, zagadnień podatkowych i rachunkowych
  • znajomość zasad działania zintegrowanych systemów zarządzania

Poziom stanowiska określany jest za pomocą klasyfikacyjnej metody wartościowania stanowisk HRM partners.

Odpowiedzialny przed: Dyrektor (Kierownik) ds. Finansowych / Finance Director (Manager)

Oferty pracy dla stanowiska Kontroler Finansowy
059BA4B8-84DC-46A2-B0A7-E988F4635507@1.00x
The Adecco Group
Warszawa
EXTERNAL HR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szczecin
Kontroler Finansowy ds. Wsparcia Biznesu
FITNESS PLATINIUM
Kraków
Kontroler finansowy / Kontrolerka finansowa
Fcase Sp. z o.o. sp.k.
Jawornik
Hays Poland
Bolesławiec
Zobacz wszystkie oferty dla stanowiska
Praca dla ciebie
  • 059BA4B8-84DC-46A2-B0A7-E988F4635507@1.00x

Jesteś pracodawcą?

Dodaj ofertę pracy