Trwa ładowanie...

Kierownik ds. Pozyskiwania Nieruchomości

Głównym celem stanowiska jest realizacja polityki firmy w zakresie wykupu nieruchomości inwestycyjnych dla potrzeb przedsiębiorstwa.

Podstawowe obowiązki

  • nadzór nad pracą podległych pracowników
  • wyszukiwanie atrakcyjnych ofert sprzedaży gruntów i budynków
  • prowadzenie negocjacji warunków realizacji kontraktów
  • dobór i współpraca z firmami pośredniczącymi w handlu nieruchomościami
  • realizacja prawnych aspektów wykupu nieruchomości

Najważniejsze kompetencje zawodowe

  • umiejętności negocjacyjne
  • umiejętność poszukiwania i pozyskiwania informacji
  • umiejętność zarządzania budżetem
  • umiejętność kierowania kapitałem ludzkim
  • znajomość prawa budowlanego
  • wiedza o rynku / branży
  • wyobraźnia przestrzenna
  • operatywność
  • inicjatywa / przedsiębiorczość

Najczęściej spotykane wymagania rekrutacyjne

  • wyższe wykształcenie (prawo, architektura, ekonomia lub pokrewne)
  • doświadczenie zawodowe związane z pozyskiwaniem nieruchomości
  • doświadczenie w kierowaniu zespołem pracowników
  • znajomość zasad i procedur prawnych związanych z pozyskiwaniem nieruchomości

Poziom stanowiska określany jest za pomocą klasyfikacyjnej metody wartościowania stanowisk HRM partners.

Odpowiedzialny przed: Kierownik ds. Inwestycji Budowlanych / Investment Manager lub Dyrektor Naczelny / General Director