Money.pl Praca praca Warszawa Sharepoint Administrator

  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Sharepoint Administrator

Oferta: Zadania: Administracja platformą SharePoint Online/ Office 365 oraz środowiskiem SharePoint 2010, 2013, 2016 Współudział w projektowaniu architektury platform SharePoint'owych Uczestnictwo w projektach realizowanych dla globalnej organizacji (migracje, optymalizacja, wdrażanie) Świadczenie usług wsparcia (3 rd line support) Rozwiązywanie problemów technicznych Praca w środowisku międzynarodowym (zespoły rozproszone) wielokulturowym Podróże służbowe zgodnie z bieżącymi potrzebami (Europa) Wymagania: Wykształcenie wyższe informatyczne Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie administracji SharePoint Bardzo dobra znajomość SharePoint 2010 oraz 2013 Dobra znajomość: Windows Server, SQL Server, Active Directory Co najmniej ogólna znajomość platformy Office 365, Exchange (Hybrid, Online), Skype server Znajomość Samodzielność, analityczne myślenie, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów Doświadczenie w pracy zespołowej, w tym w środowisku międzynarodowym Dobra znajomość języka angielskiego
  • Źródło oferty: Adzuna
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony

Podobne oferty pracy

Sharepoint Administrator

rozwiń Global Sharepoint Developer and Administrator Hitachi SharePoint Administrator and management. The successful candidate will support the... Global Sharepoint Developer and Administrator Hitachi Kraków Krakow 2019-12-13 Kraków pracuj.pl
rozwiń Sharepoint Administrator Capgemini Polska Sp. z o.o. Administracja platformą SharePoint Online/ Office 365 oraz środowiskiem SharePoint 2010, 2013, 2016 Współudział w projektowaniu architektury platform SharePoint'owych Uczestnictwo w projektach... 2019-12-10 Warszawa StepStone.pl
rozwiń SharePoint Administrator thyssenkrupp Group Services Gdańsk Provide day-to-day operations support SharePoint Administration for the following farms: * CMO farms as long as they remain (SP2010&SP2016) *new FMO custom farms in Frankfurt (SP2016) The... 2019-12-11 Gdańsk pracuj.pl