Money.pl Praca Sharepoint Administrator

  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Sharepoint Administrator

Ta oferta jest już nieaktualna!

Oferta: Zadania: Administracja platformą SharePoint Online/ Office 365 oraz środowiskiem SharePoint 2010, 2013, 2016 Współudział w projektowaniu architektury platform SharePoint'owych Uczestnictwo w projektach realizowanych dla globalnej organizacji (migracje, optymalizacja, wdrażanie) Świadczenie usług wsparcia (3 rd line support) Rozwiązywanie problemów technicznych Praca w środowisku międzynarodowym (zespoły rozproszone) wielokulturowym Podróże służbowe zgodnie z bieżącymi potrzebami (Europa) Wymagania: Wykształcenie wyższe informatyczne Kilkuletnie doświadczenie zawodowe w zakresie administracji SharePoint Bardzo dobra znajomość SharePoint 2010 oraz 2013 Dobra znajomość: Windows Server, SQL Server, Active Directory Co najmniej ogólna znajomość platformy Office 365, Exchange (Hybrid, Online), Skype server Znajomość Samodzielność, analityczne myślenie, dociekliwość w rozwiązywaniu problemów Doświadczenie w pracy zespołowej, w tym w środowisku międzynarodowym Dobra znajomość języka angielskiego
  • Źródło oferty: Adzuna