Money.pl Praca praca Katowice Service Desk Analyst with French
Nazwa firmy Cyclad International
Stanowisko Service Desk Analyst with French
Kategoria Informatyka/Programowanie
Obsługa klienta/Call Center
Lokalizacja Katowice
Termin ważności: 2019-10-24

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Pomoc w Domu i Opieka
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Service Desk Analyst with French

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Service Desk Analyst with French

rozwiń Service Desk Analyst with French, German or Portuguese AXA XL DISCOVER your opportunity   You will be responsible for delivering high quality service that improves the overall colleague experience. You will provide support of IT-related incidents and... 2019-11-19 Wrocław Praca.pl
rozwiń Service Desk Analyst with French HSBC Service Delivery (Polska) Sp. z o.o. They respond to users' calls, analyze issues and perform required troubleshooting as per... Service Desk Analyst with French HSBC Service Delivery (Polska) Sp. z o.o. Kraków Krakow 2019-11-12 Kraków pracuj.pl

Opis stanowiska:

Informacje o ofercie:

o Rodzaj pracy: Praca biurowa (analityczna, wsparcie klientów)

o Branża: IT (nie wymagamy doświadczenia)

o Lokalizacja: centrum Katowic

o System pracy: do 30% w trybie nocnym, pełen etat

o Godziny pracy: elastyczne godziny pracy

o Języki: francuski nie niższy niż A2 (angielski - mile widziany)

o Umowa o pracę na 3-mies. okres próbny, kolejna umowa na czas nieokreślony

o Wynagrodzenie: 4200zł brutto + dodatki

Twoje zadania:

o Analizowanie i klasyfikowanie informacji dot. funkcjonowania projektu, procedur, wykonanych zadań, a także nowo otrzymanych informacji

o Obsługa infrastruktury wokół użytkowników IT

o Wsparcie pracowników firmy w prawidłowym działaniu systemów IT

o Określanie odpowiedniego priorytetu zgłoszeń

o Kontakt mailowy/telefoniczny z francuskojęzycznymi pracownikami firmy

Co musisz wiedzieć żeby aplikować na tę ofertę?

o Posiadać dobrą znajomość j. francuskiego (poziom min. A2+)

o Mile widziana znajomość j. angielskiego (możliwość wykorzystywania obu języków)

o Znać podstawowe pojęcia związane z obsługą komputera (Windows, MS Office)

o Być dyspozycyjny/a do pracy w pełnym wymiarze czasu pracy (dni i godziny pracy do ustalenia)

Dlaczego warto pracować u nas?

o Jesteśmy otwarci na różne osoby, nie ważne czy jeszcze studiujesz, pracujesz dodatkowo, szukasz pierwszej pracy czy po prostu chcesz spróbować czegoś nowego

o Oferujemy umowę o pracę na pełen etat z możliwością ustalenia elastycznego grafiku umożliwiającego godzenie innych aktywności (studia, dodatkowe zajęcia, prace dorywcze, itd.)

o Otrzymujesz prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport

o Możesz uczęszczać na bezpłatne lektoraty z języka francuskiego i/lub angielskiego

o Możesz zyskać cenne doświadczenie zawodowe w branży IT oraz wiele innych umiejętności przydatnych w każdej branży

o Masz realne i różne możliwości dalszego rozwoju zawodowego, dzięki możliwościom zmian, realizacji nowych zadań, wielu szkoleniom zewnętrznym i wewnętrznym (miękkim jak i twardym)

o Pracujemy w przyjaznej atmosferze, nieformalnej strukturze organizacyjnej, a także w międzynarodowym zespole

  • Źródło oferty: Absolvent.pl
praca Katowice | wróć do poprzedniej strony