Money.pl Praca praca Warszawa Senior Frontend Developer | Subject Matter Expert [Rekrutacja prowadzona online]
Nazwa firmy PwC Polska
Stanowisko Senior Frontend Developer | Subject Matter Expert [Rekrutacja prowadzona online]
Kategoria Finanse/Ekonomia
Inne
Prawo
Lokalizacja Warszawa
Termin ważności: 2020-05-02
Link do oferty więcej (w nowym oknie)

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Senior Frontend Developer | Subject Matter Expert [Rekrutacja prowadzona online]

Opis stanowiska:

PwC to sieć ponad 250.000 pracowników w 157 krajach skupionych na tym, by dostarczać usługi najwyższej jakości w obszarach audytu, doradztwa podatkowego, konsultingu i rozwoju technologii.

PwC doceniamy i rozwijamy cechy, które definiują nas jako ludzi: ambicja, elastyczność, umiejętność budowania relacji, wnikliwość i zdolności przywódcze. Wspieramy pracowników w ciągłym rozwoju i nauce, aby mogli kształtować otaczającą nas rzeczywistość biznesową. Bo nasza przewaga tkwi w tym, co ludzkie.

Poszukujemy Senior Frontend Developera, który jest gotów zmienić nieco swój dotychczasowy profil pracy. Jego głównym obowiązkiem będzie pełnienie roli Subject Matter Expert w zakresie technologii frontendowych (ze szczególnym uwzględnieniem Lightning Web Components) w Departamencie Salesforce w PwC IT Services.

  • Pełnieniem roli eksperta z zakresu zagadnień frontend w departamencie Salesforce
  • Wsparciem zespołów projektowych w obszarze technologii frontendowych
  • Stałym podnoszeniem kompetencji zespołu w obszarze technologii frontendowych
  • Byciem na bieżąco ze zmianami wprowadzanymi na platformie Salesforce w obszarze frontend
  • Pomocą w przygotowywaniu ofert dla klientów (wycena obszaru Custom UI)
  • Zaprojektowaniem i rozwijaniem programu szkoleniowego w obszarze technlogii frontendowych

W celu wypełnienia powyższych obowiązków, niezbędne będzie:

  • poznanie platformy Salesforce w zakresie niezbędnym do komercyjnego uczestnictwa w projektach
  • znajomość technologii Lightning Web Components https://developer.salesforce.com/docs/component-library/documentation/lwc

  • poznanie innych narzędzi frontendowych używanych na platformie Force.com (Aura Components, SLDS)

  • Bardzo dobrą znajomość HTML/CSS
  • Bardzo dobrą znajomość JavaScript i jQuery
  • Bardzo dobrą ogólna orientacje w różnych technologiach i narzędziach frontendowych, znajomość trendów i kierunków rozwoju oraz standardów
  • Znajomość różnic w implementacji rozwiązań pod różne przeglądarki, umiejętność implementacji rozwiązań uniwersalnych (cross-browser development)
  • Umiejętność programowania responsywnych interfejsów użytkownika
  • Ogólną znajomość różnych frameworków frontendowych (w szczególności w obszarze javascript)
  • Umiejętność pracy z GIT
  • Znajomość dobrych praktyk User Experience / User Interface
  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego

Dogadasz się z nami jeśli:

  • Jesteś osobą kontaktową, lubiącą pracę z innymi ludźmi
  • Posiadającą łatwość w przekazywaniu wiedzy
  • Posiadasz umiejętność pracy w grupie

Dodatkowo zapunktujesz jeśli posiadasz:

  • Znajomość node.js
  • Znajomość React
  • Znajomość REST API
  • Znajomość platformy Salesforce
  • Znajomość zagadnień dotyczących testów automatycznych interfejsu użytkownika
  • Portfolio z uwzględnieniem dotychczasowych projektów, stron www oraz aplikacji

  • Elastyczną formę współpracy
  • Szkolenia techniczne i certyfikacje
  • Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT
  • Dogodną lokalizację tuż przy metrze politechnika
  • Szeroki wachlarz benefitów (m.in. opieka medyczna wraz ze stomatologią, ubezpieczenie, multikafeteria itp.)
  • Możliwość pracy zdalnej - zazwyczaj przynajmniej jeden dzień w tygodniu
  • Elastyczny czas pracy - w zależności od projektu
  • Źródło oferty: StepStone.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony