Money.pl Praca praca Wroclaw Senior ETL Developer

  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Senior ETL Developer

Opis stanowiska:
  • prowadzenie prac projektowych i implementacyjnych w zakresie rozwoju hurtowni danych oraz systemów informacyjnych
  • projektowanie algorytmów oraz implementacja procesów ETL
  • udział we wdrożeniu narzędzia Informatica - projektowanie baz danych i martów raportowo-analitycznych
  • projektowanie, implementacja i rozwój środowisk raportowo-analitycznych w oparciu o środowisko klasy BI (kontrola jakości prac wykonanych przez innych)
  • testowanie rozwiązań informatycznych
  • opracowywanie specyfikacji technicznej oraz dokumentacji projektowej, technicznej i administracyjnej
  • przygotowywanie pakietów instalacyjnych oprogramowania
  • przygotowywanie odbiorów oprogramowania i uczestnictwo w przekazywaniu systemów do eksploatacji

  • minimum 3 lata z zakresu projektowania, implementacji oraz wdrażania rozwiązań ETL w oparciu o platformę Informatica Power Center
  • minimum 3 lata z zakresu projektowania, implementacji i wdrażania systemów informacyjnych w środowisku bazy danych Oracle
  • praktyczne doświadczenie z zakresu projektowania i programowania hurtowni danych oraz systemów informacyjnych dla instytucji finansowych, telekomunikacyjnych lub instytucji podobnych odnośnie charakteru prowadzonej działalności, wielkości, złożoności i jakości rozwiązań informatycznych
  • dobra znajomość platformy Informatica Power Center w zakresie budowy procesów ETL
  • dobra znajomość RDBMS Oracle 9i / 10g w zakresie projektowania baz danych i aplikacji
  • bardzo dobra znajomość SQL oraz znajomość PL/SQL
  • znajomość zagadnień inżynierii systemów informatycznych oraz metodyki ich wytwarzania
  • znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie umożliwiającym porozumiewanie się oraz czytanie dokumentacji i literatury technicznej

Mile widziane:

  • wiedza teoretyczna i praktyczne doświadczenia w temacie Big Data,
  • znajomość zagadnień Business Intelligence (BI),
  • umiejętność pracy wg. metodyki Agile (Scrum, Kanban)
  • znajomość narzędzi: SQL Developer,  SVN, GitHub, JIRA, Confluence

  • Ciągłe podnoszenie kwalifikacji zawodowych
  • Stabilne zatrudnienie w profesjonalnym środowisku
  • Zróżnicowany zakres realizowanych projektów
  • Prywatna opieka medyczna i karta sportowa
  • Prawdziwy wpływ na rozwój Twojej ścieżki kariery
  • Pracę w zespole, dla którego Twoja opinia ma znaczenie
  • Imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe
  • Źródło oferty: StepStone.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Wroclaw | wróć do poprzedniej strony