Money.pl Praca praca Warszawa Salesforce Business Analyst

  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Salesforce Business Analyst

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Salesforce Business Analyst

rozwiń Salesforce Business Analyst ASTEK Polska Wymuszanie wymagań poprzez: sesje projektowania aplikacji, wywiady, analizę dokumentów, opisy procesów biznesowych, analizy biznesowe, prezentację rozwiązań analizę wymagań dotyczących... 2019-02-21 Warszawa pracuj.pl
rozwiń Salesforce Business Analyst ASTEK Polska Drive conversations with other Architects and Business Stakeholders on best practices for enterprise architecture functions such as Security, Performance, Requirements Analysis and Application... 2019-02-18 Warszawa Praca.pl

Opis stanowiska:
Responsibilities:

  • identifying, capturing and documenting process and system improvements as part of a continuous improvement culture

  • develop and map the proposals for changing business processes and systems through the analysis of organisation, process and systems

  • work with business & IT colleagues to successfully deliver required changes through each stage of the project life-cycle, providing specialist input as required

  • review and provide feedback on proposals and documentation supporting system and processes changes to ensure solutions meet the business requirements

  • co-ordinate activities with in-country IT and business teams to prepare them & their users for change

  • lead workshops/ meetings to gain understanding of business problems and shape business requirements

  • contribute to the development of the project framework and advocate its use across the organization

Requirements:

  • min. 3 years' experience in business analysis area

  • experience in Salesforce Clouds area

  • experience in leading the analysis of large-scale, complex business change in a dynamic and changing environment (preferably with Financial Services experience in IT area)

  • commercial acumen, demonstrating a strong, creative analytical approach with attention to detail and ability to articulate thoughts & solutions in a logical manner

  • ability to manage activity and deliver value to multiple projects at the same time with changing the priorities

  • you will speak fluent English

  • experienced in designing and facilitating requirements gathering workshops involving multiple functions and nationalities

  Zobacz więcej i APLIKUJ »
  • Źródło oferty: Praca.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony