breadcrumb money.pl logo Praca praca Łódź Regionalny Kierownik Sprzedaży / Doradca Hodowlany
Nazwa firmy Trenkwalder
Stanowisko Regionalny Kierownik Sprzedaży / Doradca Hodowlany
Kategoria Sprzedaż
Lokalizacja Łódź
Termin ważności: 2019-01-13
Link do oferty więcej (w nowym oknie)

Oferta pracy Regionalny Kierownik Sprzedaży / Doradca Hodowlany

Oferta:
Obowiązki:
  • doradztwo w zakresie hodowli i rozrodu bydła oraz trzody chlewnej,
  • rozwój sprzedaży poprzez realizację zamierzonych celów,
  • aktywne pozyskiwanie klientów - hodowców bydła i trzody chlewnej oraz ich bieżąca obsługa,
  • budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • reprezentowanie spółki w targach branżowych i wystawach hodowlanych.

Wymagania:
  • wykształcenie kierunkowe zootechniczne lub rolnicze,
  • minimum roczne doświadczenie w pracy z farmerami i/lub lekarzami weterynarii na powierzonym terenie,
  • znajomość topografii hodowlanych gospodarstw rolnych,
  • wiedza z zakresu hodowli bydła i trzody chlewnej będzie dodatkowym atutem,
  • umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami,
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych.

Oferujemy:
  • stabilną pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • wyposażenie w narzędzia niezbędne do realizacji zadań (telefon komórkowy, samochód służbowy, notebook/tablet),
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz premie zależne od wyników.
  • Źródło oferty: infopraca.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Łódź | wróć do poprzedniej strony