Money.pl Praca praca Opole Referent biurowy/kasjer

  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Referent biurowy/kasjer

Opis stanowiska:
MEXPOL Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - jedna z wiodących firm handlowych w branży materiałów i urządzeń spawalniczych, kompleksowego wyposażania spawalni; wentylacji i filtrowentylacji hal produkcyjnych i warsztatów; producent maszyn ATBlu do cięcia termicznego i laserowego blach - w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje kandydatów do objęcia stanowiska

Referent biurowy/kasjer

DO ZADAŃ OSOBY ZATRUDNIONEJ NA TYM STANOWISKU BĘDZIE NALEŻAŁO, M.IN.:
?        obsługa sekretariatu oraz kasy gotówkowej
?        obsługa korespondencji
?        telefoniczna i korespondencyjna windykacja należności

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:
?        wykształcenia średniego
?        umiejętności formułowania pism i raportów
?        znajomości pakietu MS Office i urządzeń biurowych
?        samodzielności, skrupulatności, terminowości, umiejętności organizacji pracy własnej oraz pod presją czasu
?        znajomość systemu Navision oraz wykształcenie z zakresu rachunkowości będzie dodatkowym atutem

OFERUJEMY:
?        stabilne zatrudnienie
?        pracę w doświadczonym zespole
?        możliwość rozwoju zawodowego, jak również podnoszenia kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Jeżeli chcesz, abyśmy zatrzymali Twoje CV w swojej bazie po zakończeniu rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu, prosimy dodatkowo o zamieszczenie w CV następującej klauzuli: ,,Zgadzam się na przetwarzanie przez Mexpol Sp. z o. o. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji".

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

W każdym czasie możesz cofnąć wyrażoną zgodę, kontaktując się z nami pod adresem Aplikuj

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

  • Źródło oferty: GoWork.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Opole | wróć do poprzedniej strony