breadcrumb money.pl logo Praca praca Brzeg Psycholog / Psychoterapeuta
Nazwa firmy MEDSAL Sp. z o.o.
Stanowisko Psycholog / Psychoterapeuta
Kategoria Służba zdrowia
Lokalizacja Brzeg
Termin ważności: 2018-06-25

Oferta pracy Psycholog / Psychoterapeuta

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Psycholog / Psychoterapeuta

rozwiń Psycholog - Psychoterapeuta Neuropsychiatria Holding Sp. z o.o. Wykształcenie wyższe kierunkowe, certyfikat psychoterapeutyczny lub rozpoczęty kurs psychoterapeutyczny (stanowisko psychoterapeuty), podstawowa umiejętność obsługi komputera, bardzo dobrze... 2018-10-30 Łódź pracuj.pl

MEDSAL Sp. z o.o.

MEDSAL Sp. z o.o. jest specjalistyczna przychodnią w skład której wchodzą:

Poradnia Zdrowia Psychicznego
Poradnia Neurologiczna
Poradnia Geriatryczna

Za cel stawiamy sobie kompleksową opiekę na najwyższym poziomie nad naszymi Pacjentami. Specjalizujemy się w leczeniu chorób ukłądu nerwowego, chorób i zaburzeń psychicznych oraz schorzęń wieku podeszłego. Świadczymy usługi w ramach kontraktu z NFZ w zakresi eleczenia chorób i zaburzeń psychicznych oraz komercyjnie w zakresie neurologii i geriatrii.

Miejsce pracy: opolskie/Brzeg
Kategoria: Służba zdrowia
Typ umowy: Kontrakt
Tryb pracy: W siedzibie firmy

Opis stanowiska:

MEDSAL Sp. z o.o. zatrudni PSYCHOLOGA / PSYCHOTERAPEUTĘ (lub osobę w trakcie szkolenia do uzyskania certyfikatu) do pracy w Poradni Zdrowia Psychicznego w Brzegu (woj. opolskie), ul. Robotnicza 7.

Wymagania:

Dyplom ukończenia studió wyższych - Mgr. Psychologii
Ukończenie drugiego roku szkolenia przygotowującego do uzyskania certyfikatu psychoterapeuty uznawanego przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne, Polskie Towarzystwo Psychiatryczne lub Polskie Towarzystwo Psychoterapii Psychodynamicznej

Mile widziane:

udokumentowane 2 letnie doświadczenie w pracy klinicznej;
Certyfikaty Psychoterapeuty

Oferujemy:

Formę zatrudnienia adekwatną do oczekiwań kandydata;
Elastyczny czas pracy;
Atrakcyjne wynagrodzenie;
Możliwość podnoszenia kwalifikacji i uczestniczenia w superwizji u certyfikowanego superwizora.

Wyślij aplikację składającą się z CV i Listu Motywacyjnego klikając w przycisk APLIKUJ.

  • Źródło oferty: iBroker.pl
praca Brzeg | wróć do poprzedniej strony