Money.pl Praca praca Kraków PROGRAMISTA .NET (C#, T-SQL)

  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy PROGRAMISTA .NET (C#, T-SQL)

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

PROGRAMISTA .NET (C#, T-SQL)

rozwiń Programista C# i T-SQL OPTIDATA Sp. z o. o. OPTIDATA Sp. z o. o. 7.0k-12.0k (UoP) PLN / month. Requirements: .NET, REST, SQL Server, MVC, Visual Studio. Tools: Jira, Redmine, GIT, SVN, Jenkins, Agile. Additionally: Flat structure, Small teams, Bike parking, Free... 2020-09-18 Kraków Adzuna
rozwiń Programista / Developer C# / .NET SQL Elettric 80 Sp. z o.o. Przygotowanie systemów zarządzania automatycznym magazynem WMS Rozwój, dostosowywanie modułów C# do wymagań klienta: backend Praca z SQL Server 2016+: zapytania, tabele, widoki, funkcje, procedury,... 2020-09-25 Kraków Absolvent.pl

Opis stanowiska:

OBECNIE DO NASZEGO ZESPOŁU POSZUKUJEMY

Miejsce pracy: Cholerzyn (pow. krakowski)

Nasza oferta:

  • Dowolna forma zatrudnienia.
  • Stabilność zatrudnienia.
  • Elastyczny czas pracy.
  • Zadania zorientowane na kreatywność i nie pozwalające na rutynę.
  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań.
  • Dynamiczne i przyjazne środowisko pracy.
  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego).

Twoje zadania:

Dostosowywanie i rozwój istniejących aplikacji w technologii Microsoft .NET C# i SQL Server. Czynny udział w wdrażaniu nowych rozwiązań poprzez wsparcie merytoryczne i praktyczne zespołów wdrożeniowych. Projektowanie nowych rozwiązań. Wytwarzanie, modyfikowanie i komentowanie kodu źródłowego oraz dokumentacji. Łączenie danych pochodzących z różnych źródeł.

Nasze oczekiwania:

  • Praktyczna znajomość technologii .NET C#.
  • Praktyczna znajomość T-SQL i zasad działania MS SQL.
  • Tworzenie skryptów do importu i eksportu danych w technologii T-SQL.
  • Tworzenie interfejsów do wymiany danych pomiędzy systemami w oparciu o webserwisy.
  • Znajomość dobrych praktyk programistycznych.
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiającego komunikację.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy.

CV wraz z listem motywacyjnym prosimy składać już teraz klikając w przycisk "Aplikuj teraz".

Bardzo dziękujemy za przesłane aplikacje, jednakże informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane.

Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

  • Źródło oferty: Absolvent.pl
praca Kraków | wróć do poprzedniej strony