breadcrumb money.pl logo Praca praca Warszawa Praktykant w Dziale HR
Nazwa firmy Wirtualna Polska
Stanowisko Praktykant w Dziale HR
Kategoria Human Resources
Lokalizacja Warszawa
Termin ważności: 2018-08-20

Oferta pracy Praktykant w Dziale HR

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Praktykant w Dziale HR

rozwiń Praktykant/Stażysta w dziale HR AVL Software and Functions GMBH sp. z o.o. - oddział w Polsce Poszukiwanie kandydatów na rynku pracy Budowanie i aktualizacja danych w bazach kandydatów do podjęcia pracy Tworzenie dokumentów i raportów na potrzeby kadry zarządczej Prowadzenie bieżącej... 2018-12-08 Warszawa pracuj.pl
rozwiń Praktykant w Dziale HR GoWork.pl Pl to dynamicznie rozwijająca się firma, która oferuje usługi wspierające pracodawców w skutecznej rekrutacji oraz w budowaniu ich pozytywnego wizerunku, organizuje kursy i szkolenia o różnorodnej... 2018-12-13 Warszawa, GoWork.pl
rozwiń Praktykant w dziale HR Recrew HR Praktykant w dziale HR Obowiązki Planowanie Kalendarza spotkań Konsultantów HR Aktywne pozyskiwanie kandydatów na stanowiska CC, magazynowe, produkcyjne, handlowe. Dodawanie ogłoszeń na portale... 2018-12-13 Gdańsk, GoWork.pl

Wirtualna Polska

Jeśli jesteś studentem, interesujesz się obszarem HR i chciałbyś rozwijać swoje kompetencje w praktyce - zgłoś się do nas! Do zespołu HR poszukujemy energicznej i zaangażowanej osoby, która nie boi się wyzwań.

Podczas praktyk będziesz:

  • Wspierał zespół w zadaniach administracyjno-kadrowych
  • Obsługiwał wewnętrzne systemy wspierające procesy HR

Poszukujemy osoby, która:

  • Jest studentem III-V roku
  • Jest dostępna w wymiarze 3 dni w tygodniu
  • Ma wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i organizacyjne
  • Jest otwarta na zdobywanie doświadczenia w zakresie HR
  • Dobrze funkcjonuje w dynamicznym środowisku pracy
  • Odważnie dzieli się swoimi spostrzeżeniami i pomysłami

Oferujemy:

  • Min. 3 miesięczne, płatne praktyki potwierdzone referencjami
  • Udział w ciekawych, różnorodnych projektach  we współpracy z profesjonalistami
  • Pracę u lidera polskiego Internetu
  • Możliwość łączenia zadań organizacyjnych, administracyjnych i twórczych
  • Kulturę organizacyjną nastawioną na współpracę
  • Swobodną atmosferę pracy
  • Nowoczesne biuro
  • Bibliotekę
  • Owocowe czwartki :-)

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij swoją aplikację składającą się z CV i Listu motywacyjnego za pomocą przycisku APLIKUJ

  • Źródło oferty: iBroker.pl
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony