Money.pl Praca praca Lublin

  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony
Superoferty
  • CEE Regional Director
    NESsT, Warsaw
  • Opiekun Handlowy
    BIURO STYL SP. Z O. O., Poznań
  • KIEROWCA C+E, ADR
    Rudolf Pastuschka Transporte, Frankenthal (Pfalz)
  • Pracownik Magazynowy - pełny etat
    Amazon, Szczecin

Oferta pracy Pracownika ds. Szkoleń i Rekrutacji

Opis stanowiska:

Interesuje Cię dział HR? Jesteś nastawiony na rozwój? Potrafisz sam organizować swoją pracę? Aplikuj!
Zapraszamy do nas kandydatów, którzy wykazują się inicjatywną w rozwiązywaniu problemów i z łatwością chcą i uczą się nowych rzeczy.
Obecnie do naszego zespołu poszukujemy:

rekruter/lublin/2018

Co będzie należało do Twoich obowiązków?
- obsługa klienta (w tym budowanie nowych relacji oraz podtrzymywanie relacji z obecnymi Klientami),
- prowadzenie procesów rekrutacyjnych,
- prowadzenie bieżących spraw administracyjnych, prace biurowe,
- obsługa poczty elektronicznej.

Czego oczekujemy:
- zainteresowania obszarem rekrutacji ,
- doświadczenia w zakresie miękkiego HR (mile widziane),
- dobrej organizacja pracy,
- chęci rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
- samodzielności oraz dokładności w realizacji zadań,
- mile widziani studenci zaoczni.

Co chcemy zaoferować?
- pracę w niepełnym wymiarze czasu (1/2 etatu)
- szkolenia i wsparcie merytoryczne,
- przyjazną atmosferę pracy,
- możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,
- bardzo dobrą lokalizację biura.

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Żurawiej 47. Dane zbierane są dla potrzeb tej i przyszłych rekrutacji i mogą być udostępniane do GoWork.pl Andrzej Kosieradzki (z siedzibą w Siedlcach przy ul. Starowiejskiej 172). Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach przez GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o. o.  oraz  GoWork.pl Andrzej Koseradzki w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jedn.: Dz. U. z 2014 r. poz. 1182 z późn. zm.)."

Wszystkim kandydatom zapewniamy całkowitą dyskrecję. Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami. Pozostałym osobom dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą.

  • Źródło oferty: GoWork.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Lublin | wróć do poprzedniej strony