Money.pl Praca praca Warszawa Pracownik Serwisu Sprzątającego 2200 netto, Warszawa Wola, wnętrza obiektu
Nazwa firmy ORIGAMI CLEAN Andrzej Skarbek
Stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego 2200 netto, Warszawa Wola, wnętrza obiektu
Kategoria Inne
Nieruchomości/Budownictwo
Lokalizacja Warszawa,
Termin ważności: 2019-09-16
Link do oferty więcej (w nowym oknie)

Wyszukiwarka ofert

  • Wszystkie
  • Administracja biurowa
  • Administracja Państwowa
  • Analiza
  • Architektura
  • Badania i rozwój
  • Biznes
  • Budownictwo/Geodezja
  • Doradztwo/Konsulting
  • Edukacja
  • Farmaceutyka/Biotechnologia
  • Finanse/Ekonomia
  • Geologia/Hydrologia/Tektonika
  • Grafika/Kreacja artystyczna/Fotografia
  • Hotelarstwo/Turystyka/Katering
  • Human Resources
  • Informatyka/Administracja
  • Informatyka/Programowanie
  • Inne
  • Instalacja/Utrzymanie/Serwis
  • Internet/E-Commerce
  • Inżynieria/Konstrukcje/Technologia
  • Kadra zarządzająca
  • Kontrola jakości
  • Księgowość/Audyt/Podatki
  • Lekarz/Farmaceuta/Weterynarz
  • Logistyka/Spedycja/Dystrybucja
  • Marketing/Reklama/Public Relations
  • Media/Sztuka/Rozrywka
  • Nieokreślone
  • Nieruchomości/Budownictwo
  • Obsługa klienta/Call Center
  • Organizacje pozarządowe/Wolontariat
  • Praca fizyczna
  • Pracownik ochrony
  • Praktyki
  • Prawo
  • Produkcja
  • Projektowanie/Wdrażanie
  • Rolnictwo/Ochrona środowiska
  • Służba zdrowia
  • Sport/Rekreacja
  • Sprzedaż
  • Staże
  • Szkolenia/Edukacja
  • Telekomunikacja
  • Tłumaczenia
  • Ubezpieczenia
  • Usługi Auto-Moto
  • Zakupy
Wybierz zaznaczone
  • Wszystkie
  • dolnośląskie
  • kujawsko-pomorskie
  • lubelskie
  • lubuskie
  • łódzkie
  • małopolskie
  • mazowieckie
  • opolskie
  • podkarpackie
  • podlaskie
  • pomorskie
  • śląskie
  • świętokrzyskie
  • warmińsko-mazurskie
  • wielkopolskie
  • zachodniopomorskie
  • zagranica
  • Wszystkie
  • ostatnich 24 h
  • ostatniego tygodnia
  • ostatnich dwóch tygodni
  • ostatniego miesiąca
Wybierz zaznaczony

Oferta pracy Pracownik Serwisu Sprzątającego 2200 netto, Warszawa Wola, wnętrza obiektu

Opis stanowiska:

Istniejąca na rynku od ponad 7 lat firma sprzątająca Origami Clean prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Serwisu Sprzątającego - Wnętrza Obiektu:

Pracownik Serwisu Sprzątającego 2200 netto, Warszawa Wola, wnętrza obiektu

Obowiązki
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za utrzymanie czystości wewnątrz obiektu.

WNĘTRZA OBIEKTU - przykładowe zadania:

  • przecieranie przeszkleń,
  • zamiatanie i mycie powierzchni płaskich (klatek),
  • wycieranie kurzy,
  • utrzymanie w czystości wyposażenia budynku (szachty, szafy, parapet, grzejniki, balustrady, drzwi itp.),
  • utrzymanie w czystości wind,
  • mycie okien.

Wymagania

Szukamy pracowników:

  •  odpowiedzialnych,
  •  dokładnych,
  •  zaangażowanych,
  •  miłych,
  •  zorganizowanych.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • godne zarobki,
  • wdrożenie do pracy,
  • wsparcie koordynatora,
  • imprezy integracyjne.

Rekrutacja obejmuje lokalizacje: Warszawa WOLA.
Praca w pełnym etacie 8h od 06:00-14:00 lub 07:00-15:00.
Wynagrodzenie  2200 zł netto (do ręki) w okresie początkowym.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o kontakt od poniedziałku do piątku w godzinach 09:00 - 17:00, pod numerem telefonu:  690 442 338.

W aplikacji prosimy umieścić następującą klauzulę: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim CV oraz w innych przekazanych dokumentach w celach związanych z procesem rekrutacji, zarówno obecnym, jak i organizowanymi w przyszłości, zgodnie z przepisami Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE."

  • Źródło oferty: GoWork.pl
  • Link do oferty: więcej (w nowym oknie)
praca Warszawa | wróć do poprzedniej strony