breadcrumb money.pl logo Praca praca Szczecin Pracownik Hali - Dział Ryby
Nazwa firmy Auchan Polska Sp. z o.o.
Stanowisko Pracownik Hali - Dział Ryby
Kategoria Sprzedaż
Praca fizyczna
Lokalizacja Szczecin
Termin ważności: 2018-02-22

Oferta pracy Pracownik Hali - Dział Ryby

Ta oferta jest już nieaktualna!
Zobacz podobne oferty poniżej »

Podobne oferty pracy

Pracownik Hali - Dział Ryby

rozwiń Pracownik Hali - Dział Ryby Transgourmet Polska Sp. z o. o. Wykształcenie min. zawodowe, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, Znajomość zasad związanych z obsługą klienta, Rzetelność, sumienność, umiejętność organizacji pracy, kultura osobista,... 2018-09-26 Piaseczno (okolice), Warszawa (okolice), Mysiadło (więcej w ofercie) pracuj.pl
rozwiń Pracownik Hali - Dział Ryby Auchan Polska - Centrala Możliwość poznania gatunków ryb i owoców morza z całego świata, Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę już od 1. dnia pracy, Nowe znajomości, wsparcie i profesjonalne szkolenia z zakresu... 2018-10-13 Kraków pracuj.pl
rozwiń Pracownik Hali - Dział Ryby Auchan Polska Sp. z o.o. Miejsce pracy:  AUCHAN PIASECZNO Pracownik Hali - Dział Ryby   Marta, jako Pracownik Hali w Dziale Spożywczym pracuje od niespełna roku. Jest mamą i żoną. Bardzo dba o to, co znajduje się w... 2018-09-26 Warszawa, GoWork.pl

Opis stanowiska:
W zamian za:

  • Zamiłowanie i podstawową znajomość ryb,

  • Umiejętność efektywnej  pracy w zespole,

  • Samodzielność oraz rzetelność,

  • Aktualną książeczkę Sanepidu.

  Zobacz więcej i APLIKUJ »
  • Źródło oferty: Praca.pl
praca Szczecin | wróć do poprzedniej strony