Money.pl Praca Tieto Poland Sp. z o.o.
Adres:

Tieto Poland Sp. z o.o.
ul. Malczewskiego 26
71-616 Szczecin

Biuro we Wrocławiu
ul. Legnicka 55f
54-203 Wrocław

Rekrutacja:
recruitment.szczecin@tieto.com
recruitment.wroclaw@tieto.com
http://www.tieto.pl/kariera

WWW: http://www.tieto.pl/

Tieto Poland Sp. z o.o.

Kim jesteśmy? Tieto w Polsce i na świecie

Tieto to miedzynarodowa firma IT, która oferuje swoim klientom najwyższej jakości usługi IT, doradcze oraz R&D w zakresie zaawansowanych systemów informatycznych. Należymy do światowych liderów branży nowoczesnych technologii, zatrudniamy ponad 17 000 specjalistów, a nasze oddziały można znaleźć w ponad 30 krajach świata, m.in. w Europie Północnej, Niemczech i Rosji. Wsród naszych klientów dominuja przedstawiciele takich sektorów jak: telekomunikacja, media, bankowość, ubezpieczenia, energetyka, opieka zdrowotna, pomoc społeczna, sektor publiczny, produkcja przemysłowa, handel detaliczny, logistyka oraz motoryzacja.Na polskim rynku Tieto obecne jest od 2006 roku. Od początku swojej działalności w Polsce nieustannie sie rozwijamy – budujemy i umacniamy swój zespół oraz poszerzamy grono klientów. Aktualnie w oddziałach Tieto Poland w Szczecinie i we Wrocławiu zatrudniamy już ponad 1000 doświadczonych specjalistów z zakresu rozwoju oprogramowania. Obsługują oni największe i najbardziej znane na świecie przedsiębiorstwa z branż takich jak: telekomunikacyjna oraz motoryzacyjna.

Rekrutacja krok po kroku

Tieto Poland nieustannie sie rozwija. Z każdym miesiącem nasz zespół powiększa się
o kilkudziesięciu pracowników. Może w tym miesiącu również i Ty do nas dołączysz?
Poniżej przedstawiamy 5 kroków rekrutacji w Tieto:

1. Znajdż ofertę dla siebie
Informacje o tym, kogo aktualnie poszukujemy, możesz znaleźć w zakładce „Kariera“ na naszej stronie internetowej www.tieto.pl lub na stronie Praca.Money.pl, a także na stronie Tieto Poland na Facebooku. Przejrzyj dokładnie wszystkie ogłoszenia i wybierz to, które najbardziej odpowiada Twoim kompetencjom i zainteresowaniom.

2. Wyślij aplikację
Wyślij do nas swoją aplikację – w ciągu tygodnia od zakończenia procesu nadsyłania aplikacji wybieramy najlepszych kandydatów i zapraszamy ich na rozmowę kwalifikacyjną.

3. Przyjdź na rozmowę kwalifikacyjną
W zalezności od tego, o jakie stanowisko się ubiegasz, odbędzie się ona z jednym z naszych konsultantów i/lub managerem ds. rekrutacji. Na tym etapie chcemy Cię poznać, prosimy więc, byś opowiedział nam o sobie, swoich dotychczasowych osiagnięciach i projektach, przy których pracowałes. Interesują nas też Twoje oczekiwania względem nowej pracy. Na pierwszej rozmowie sprawdzimy również znajomość języka angielskiego.

4. Porozmawiaj z managerem działu
Kolejnym etapem rekrutacji jest rozmowa z menagerem działu, do którego aplikujesz. Jej tematyka jest zdecydowanie bardziej techniczna. Będziecie rozmawiać o Twoich umiejętnościach i doświadczeniach. Być może zostaniesz też poproszony o rozwiązanie kilku zadań.

5. Jesteś w zespole Tieto
Jeżeli wspólnie ustalimy, że jesteś dobrym kandydatem na dane stanowisko – zaprosimy Cię do współpracy. Podczas pierwszych tygodni w firmie przejdziesz program wprowadzajacy – zapoznamy Cię z firmą, jej strategią i wartościami. Poznasz swoich kolegów i dowiesz się, na czym dokładnie będa polegać Twoje obowiazki.