Money.pl Praca Totalmoney.pl sp. z o.o.
Adres:

Totalmoney.pl sp. z o.o.

Biuro we Wrocławiu
pl. Grunwaldzki 23
50-365 Wrocław
tel. +48 71 337 42 60
fax +48 71 337 42 70
e-mail: sekretariat@totalmoney.pl

Biuro w Warszawie
ul. Jutrzenki 137A
02-231 Warszawa
fax +48 22 576 39 01

Dział Reklamy
Biuro Reklamy finansowego e-commerce
tel. +48 71 33 74 260
e-mail: team@totalmoney.pl


Branża
Internet / Finanse / Biznes
E - commerce

WWW: http://totalmoney.pl/

Totalmoney.pl sp. z o.o.

Totalmoney.pl to dynamicznie rozwijająca się spółka z branży e-commerce, należąca do Wirtualna Polska Holding SA.

Spółka Totalmoney.pl ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Od lat doradzamy i pomagamy poruszać się w świecie finansów
Od 2000 r. dostarczamy informacje o finansach i prezentujemy najlepsze produkty dla osób i firm.

Serwisy należące do totalmoney.pl to:

  • totalmoney.pl - pierwsza na rynku porównywarka finansowa dla klienta, bez bannerów reklamowych i sponsorowanych ofert zaburzających wyniki listingów. Na totalmoney.pl znajdziesz codzienną dawkę finansowej wiedzy, niemal 1 000 na bieżąco aktualizowanych produktów kredytowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniowych, kont, cen energii elektrycznej oraz pakietów telewizji cyfrowej i internetu. Rankingi totalmoney.pl to comiesięczne zestawienia najlepszych ofert wszystkich banków i instytucji finansowych opracowywane przez zespół doświadczonych ekspertów. Znajdziesz je na wp.pl, money.pl, direct.money.pl.
  • direct.money.pl Ponad 1 000 produktów finansowych najlepszych instytucji finansowych na rynku: od ofert kredytów gotówkowych i hipotecznych, przez szybkie pożyczki, konta i karty płatnicze, do lokat i funduszy inwestycyjnych. Nasi analitycy regularnie prześwietlają produkty oferowane przez bank lub instytucję finansową, efektem czego jest pakiet najważniejszych parametrów, dzięki którym wiesz, czy konto lub kredyt, nad którym się zastanawiasz, spełnią Twoje oczekiwania. Najlepsze produkty mają szansę otrzymać Certyfikaty direct.money.pl.
  • program partnerski Money2Money, dzięki któremu zarabiasz, reklamując produkty finansowe i pozafinansowe na swoich stronach WWW, blogach i w mediach społecznościowych. To wszystko w 67 sekund, bo tylko tyle właśnie trwa rejestracja do programu.
  • iBroker.pl to pierwsza spółka utworzona w wyniku akcji "Milion na start-up". Jest to internetowy broker ogłoszeń o pracę. Dzięki platformie można zamieszczać ogłoszenia w wielu serwisach tematycznych jednocześnie. System umożliwia m.in. mulitposting, zarządzanie kampaniami i ich optymalizację.


Nasze oferty pracy

   
rozwiń UI Designer Totalmoney.pl sp. z o.o. Który chcemy właśnie wzmocnić, szukamy fajnego człowieka, a przy okazji kreatywnego UI designera z zacięciem analitycznym, który(a) swoimi kompetencjami, osobowością i świeżym spojrzeniem wzbogaci... 2019-05-16 Wrocław pracuj.pl
rozwiń UX Researcher Totalmoney.pl sp. z o.o. Odpowiedzialnego za budowanie marki ,,top of mind" - szukamy fajnego człowieka, a przy okazji świetnego UX Researchera z zacięciem analitycznym, który(a) swoimi kompetencjami, osobowością i świeżym... 2019-05-10 Wrocław pracuj.pl
rozwiń Growth Conversion Manager Totalmoney.pl sp. z o.o. Odpowiedzialnego m.in. za sprzedaż i współpracę z naszymi kluczowymi klientami (największymi bankami w Polsce) szukamy osoby na stanowisko Growth Conversion Manager . Do Twoich obowiązków należeć... 2019-05-08 Wrocław pracuj.pl