Money.pl Praca Totalmoney.pl sp. z o.o.
Adres:

Totalmoney.pl sp. z o.o.

Biuro we Wrocławiu
ul. Jaworska 13
53-612 Wrocław
tel. +48 71 337 42 60
fax +48 71 337 42 70
e-mail: sekretariat@totalmoney.pl

Biuro w Warszawie
ul. Żwirki i Wigury 16
02-092 Warszawa
fax +48 22 576 39 01

Dział Reklamy
Biuro Reklamy finansowego e-commerce
tel. +48 71 33 74 260
e-mail: team@totalmoney.pl


Branża
Internet / Finanse / Biznes
E - commerce

WWW: http://totalmoney.pl/

Totalmoney.pl sp. z o.o.

Totalmoney.pl to dynamicznie rozwijająca się spółka z branży e-commerce, należąca do Wirtualna Polska Holding SA.

Spółka Totalmoney.pl ceni samodzielność pracowników, ich pomysłowość oraz profesjonalizm. Pracujemy w przyjaznym i twórczym środowisku, charakteryzującym się nieformalną kulturą organizacyjną i swobodą w kontaktach, zarówno z szefami, jak i współpracownikami.

Od lat doradzamy i pomagamy poruszać się w świecie finansów
Od 2000 r. dostarczamy informacje o finansach i prezentujemy najlepsze produkty dla osób i firm.

Serwisy należące do totalmoney.pl to:

  • totalmoney.pl - pierwsza na rynku porównywarka finansowa dla klienta, bez bannerów reklamowych i sponsorowanych ofert zaburzających wyniki listingów. Na totalmoney.pl znajdziesz codzienną dawkę finansowej wiedzy, niemal 1 000 na bieżąco aktualizowanych produktów kredytowych, inwestycyjnych, ubezpieczeniowych, kont, cen energii elektrycznej oraz pakietów telewizji cyfrowej i internetu. Rankingi totalmoney.pl to comiesięczne zestawienia najlepszych ofert wszystkich banków i instytucji finansowych opracowywane przez zespół doświadczonych ekspertów. Znajdziesz je na wp.pl, money.pl, direct.money.pl.
  • direct.money.pl Ponad 1 000 produktów finansowych najlepszych instytucji finansowych na rynku: od ofert kredytów gotówkowych i hipotecznych, przez szybkie pożyczki, konta i karty płatnicze, do lokat i funduszy inwestycyjnych. Nasi analitycy regularnie prześwietlają produkty oferowane przez bank lub instytucję finansową, efektem czego jest pakiet najważniejszych parametrów, dzięki którym wiesz, czy konto lub kredyt, nad którym się zastanawiasz, spełnią Twoje oczekiwania. Najlepsze produkty mają szansę otrzymać Certyfikaty direct.money.pl.
  • program partnerski Money2Money, dzięki któremu zarabiasz, reklamując produkty finansowe i pozafinansowe na swoich stronach WWW, blogach i w mediach społecznościowych. To wszystko w 67 sekund, bo tylko tyle właśnie trwa rejestracja do programu.
  • iBroker.pl to pierwsza spółka utworzona w wyniku akcji "Milion na start-up". Jest to internetowy broker ogłoszeń o pracę. Dzięki platformie można zamieszczać ogłoszenia w wielu serwisach tematycznych jednocześnie. System umożliwia m.in. mulitposting, zarządzanie kampaniami i ich optymalizację.


Nasze oferty pracy

   
rozwiń Product Owner Totalmoney.pl sp. z o.o. Poszukujemy podobnych do siebie, czyli czujących Internet, lubiących swoją pracę i chcących się non stop rozwijać. Chcielibyśmy Cię poznać, jeśli: masz doświadczenie w roli Product Managera lub... 2020-06-28 Wrocław pracuj.pl
rozwiń Konsultant ds. obsługi klienta Totalmoney.pl sp. z o.o. - wybór odpowiedniego produktu finansowego to bardzo odpowiedzialne zadanie - będziesz towarzyszył w tych ważnych chwilach naszym klientom! - aby móc jak najlepiej doradzać musisz być... Konsultant... 2020-06-25 Wrocław pracuj.pl