Trwa ładowanie...
Praca dla ciebie
Przejdź na

Jak urozmaicić pracę?

0
Podziel się

Chciałbym urozmaicić pracę, zacząć szkolić innych, przekazywać wiedzę, ale nie bardzo wiem od czego zacząć.

bEiejDWZ

Pracuję w banku przy sprzedaży od 4 lat, trochę na stanowisku kierowniczym. Chciałbym urozmaicić pracę, zacząć szkolić innych, przekazywać wiedzę, ale nie bardzo wiem od czego zacząć. Z góry dziękuję za jakieś porady. Szanowny Panie,

bEiejDXb

Ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na Pana pytanie, nie znając szczegółów Pana zakresu obowiązków, ani dokładnego stanowiska, które Pan zajmuje. Jeśli jest to praca "trochę" na stanowisku kierowniczym, na pewno ma Pan osobę, która jest Pana bezpośrednim zwierzchnikiem i to powinna być osoba, z którą warto byłoby przedyskutować Pana chęć dalszego rozwoju zawodowego.

Kierownik lub menedżer będzie mógł podpowiedzieć Panu w jakim kierunku warto się ewentualnie przeszkolić, aby potem mieć możliwość pracy w tej organizacji (bo, jak rozumiem, chce Pan rozwijać się dalej w organizacji, w której Pan obecnie pracuje).

Warto najpierw zbadać, jakie są plany organizacji co do ścieżek kariery czy też rozwoju pracowników, aby wiedzieć, jakie działy będą potrzebować osób o podobnym profilu i kiedy będzie na takie osoby zapotrzebowanie.

Wiele, szczególnie większych i rozbudowanych organizacji, mając wakat w pierwszej kolejności poszukuje osób wśród swoich własnych pracowników, wtedy warto zgłosić swoją kandydaturę.

bEiejDXh

Życzę powodzenia,
Barbara Osuchowska
K&K Selekt

bEiejDXC
praca
porady
KOMENTARZE
(0)